Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
در کل از سال 2013 که Playstation 4 اومده قشنگ ترین باکس آرت میگن چی میگن(منظورم عکس رو جعبه نیست منظورم عکسیه که وقتی دیسک رو میذاری تو دستگاه یا دیجیتالی میخری به عکسی برای بازی میاد بالا ) قشنگ ترین طراحی که دیدم تا الان واسه این بازی بوده در بین بازی های نسل 8ام

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان من نسخه دلوکس رو خریدم ولی دیتا نسخه معمولی رو ریختم و دارم بازی می کنم، اضافات بازی کو پس ؟ :D
اضفات فقط شامل اسکین ها و کارت ها میشن تا اونجایی که یادم میاد چند تا اسکین اختصاصی خوشگل واسه تایتان ها میداد

• Like
Reactions: 'EsiNs

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
الان چند روزه بازی رو خریدم توان دانلود رو ندارم دیتا سفارش دادم ۳۰ هزار تومان...:|
من عاشق تایتان فال هستم نسخه ۱ رو بسیار بازی کردم ...شدیدا تو کف ۲ هستم تا نصبش کنم...
فقط چیزی که این بازی رو شاهکار کرده گیم پلی بسیار سریع و رون و لذت بخشه این چیزی که من تایتان ۲ رو به بتل ترجیح دادم 8->

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
الان چند روزه بازی رو خریدم توان دانلود رو ندارم دیتا سفارش دادم ۳۰ هزار تومان...:|
من عاشق تایتان فال هستم نسخه ۱ رو بسیار بازی کردم ...شدیدا تو کف ۲ هستم تا نصبش کنم...
فقط چیزی که این بازی رو شاهکار کرده گیم پلی بسیار سریع و رون و لذت بخشه این چیزی که من تایتان ۲ رو به بتل ترجیح دادم 8->
دیتا 30 هزار تومن !!!!!!
جدی ؟
شما دیسک میگرفتی به صرفه تر نبود !؟

====

داداش بازیش محشره ، هرچی زودتر بریز بیا بزنیم :)

• Like
Reactions: mahdi-psfan

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

من کل دیتای بتل ۱ و تایتان ۲ رو با ۴ تومن دانلود کردم
سعی کنید با طرح نامحدود شبانه ایرانسل و 4G ایش دانلود کنید

• Like

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بتل 1 که همون بتاش رو بازی کردم کافی بود! شما میتونستی دانلود کنی 30 تومن خیلی بالاس برای دیتا . فقط اینکه سرعت دانلود تو خود ps4 هم به نظر مياد بهتر شده

من کل دیتای بتل ۱ و تایتان ۲ رو با ۴ تومن دانلود کردم
سعی کنید با طرح نامحدود شبانه ایرانسل و 4G ایش دانلود کنید
شما کنار دکلی؟ کجا تهرانی رفیق بگو بیایم اونجا اوتراق کنیم! !! ههه کلا سرعت دان اینترنت داغونه فقط اینکه رایتل هم بد نیست 30 گیگ 10 تومن شبانه

• Like

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
شما کنار دکلی؟ کجا تهرانی رفیق بگو بیایم اونجا اوتراق کنیم! !! ههه کلا سرعت دان اینترنت داغونه فقط اینکه رایتل هم بد نیست 30 گیگ 10 تومن شبانه
داداش باید مودم بگیری :D
ما تو سلسبیلیم . سرعت دانلود تا 8.5 مگابات هم رفته ...
من خودم دیتای cod iw و cod mw رو باهم یه شبه دانلود کردم (103 گیگ)

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا

حاجی یه چیز گفتی منو عمیقا بردی تو فکر!!!مودم بگیری سرعتش از سرعت گوشی بالاتر میره؟؟؟
من با 4g اینجا 200 کیلوبایت میگیرم:Dکنار قسمت آنتن گوشی هم میزنه 4g دقیقا. یعنی مودم بگیرم سرعتش افزایش پیدا میکنه؟؟؟

سرعت تایتان فال 2 از کالاف جدید بیشتر یا کمتر؟؟

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
حاجی یه چیز گفتی منو عمیقا بردی تو فکر!!!مودم بگیری سرعتش از سرعت گوشی بالاتر میره؟؟؟
من با 4g اینجا 200 کیلوبایت میگیرم:Dکنار قسمت آنتن گوشی هم میزنه 4g دقیقا. یعنی مودم بگیرم سرعتش افزایش پیدا میکنه؟؟؟

داداش مودم بیشترِ کارش اینه اگه شما 2 خط 4g میده بهت ، مودم 4 خط بده :D واسه همین سرعت قاعدتا میره بالاتر ، بعد شما فک کن با pc دانلود کنی اونم با برنامه IDM ، من خودم تست کردم ، با خط گوشی سرعتم بالای 2 مگ نرفت ، ولی مودم میگیرم با پی سی دانلود میکنم سرعت روی 7.5 مگابایته (البته یه بار هم تا 12 مگ رفت نمیدونم چرا :D )
ولی بازم شما مودم نخر ، ببین تو آشناها کسی هست مودم داشته باشه ، یه تست بزن تو محلی که هستی بعدا بخر که ضرر نکرده باشی (به خاطر قیمت مودما میگم) ...

================

من COD IW رو بازی نکردم راستش ، ولی سرعت تایتان واقعا بیشتر از COD BO3 هستش ...

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
اتفاقا با مودم دانلود میکنم البته از خود ps4 سرعت دانلود تا 1.5 مگ به زور میره بد نیست ولی چنگی به دل نمیزنه

دوست عزیز مودم اسمش روشه ...گوشی هيچوقت بهش نمیرسه مگه اینکه مثل دوست بالایی منطقت خوب ج بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر