Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
خیلی سادس ! اگه FPS دوس داری به نظرم تاپ۳ عه این نسل هستش ، اصلا شک نکن ، کمپین و مولتی عاااالی ، ولی اگه اوپن ورد دوس داری خب WD2 :D

آقا مبارزه با این تایتان ها به عنوان باس فایت عالیه ، واقعا اپیک هستش و حس باحالی داره مخصوصا روی درجه سختی هارد و مستر

داداش مشکل اینجاس که جفتشو دوس دارم :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
داداش مشکل اینجاس که جفتشو دوس دارم :D
به این فکر کن تو کل این صفحات فقط دارن تعریف میکنن بچه ها از اون طرفم نامزد بهترین بازی سال شده!اینم هیچی تموم محتواهاش رایگانه حتی ۱ دلارم نیاز نیست بدی اضافه.بخش داستانی و مولتیشم جفتش فوق العادس کلا نعمت بزرگیه TF2:D
بازیکنم سریع مچ میکنه برخلاف یه عده که نگران خلوتی بازی بودن.میتونی کرایه کنی یه هفته بازیو ببینی نظرت چیه خوشت میاد یا نه.

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
یعنی واقعا حیف این بازی . باید همه بازیکنای کال اف میمودن سراغ این بازی. این کجا و اون کجا. دارن وقت تلف میکنن. تو توییچ آمار بیننده های این و کال اف و میبینم لجم در میاد .

• Like
Reactions: jhoobin

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز ۳ساعت بکوب پای بازی بودم ، واقعا جذابه مولتیش ، اصلا خسته کننده نیست ، پایلت باشی یه حالی داره ، تایتان یه حال دیگه ، بازی کردن با تایتانم اصلا راحت و الکی نیست این خیلی خوبه ، حواست نباشه نیمده میترکی ، واقعا بازی بالانسه به نظرم

اصلا شک نکنید تو خریدش ، عالیه :D

• Like
Reactions: LES BLEUS

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
به این فکر کن تو کل این صفحات فقط دارن تعریف میکنن بچه ها از اون طرفم نامزد بهترین بازی سال شده!اینم هیچی تموم محتواهاش رایگانه حتی ۱ دلارم نیاز نیست بدی اضافه.بخش داستانی و مولتیشم جفتش فوق العادس کلا نعمت بزرگیه TF2:D
بازیکنم سریع مچ میکنه برخلاف یه عده که نگران خلوتی بازی بودن.میتونی کرایه کنی یه هفته بازیو ببینی نظرت چیه خوشت میاد یا نه.

داداش اینایی که گفتی کاملا صحیح ، هیچ شکی هم توش نیست .

من مشکلم اینه بین عالی و عالی تر میخوام یکیو انتخاب کنم :D که هیچ اپسیلون شباهتی هم بهم ندارن :D

شاید اکانت ظرفیت دوم (قانونی) این بازیو بخرم ، بعد از چند ماه که واچ ارزون تر شد ، دیسک اونو بخرم . شایدم برعکس :D

تنها دلیلی که دو به شکم تایتان رو بگیرم اینه که من هرچی این بازی اخیرا گرفتم شوتر بوده (بتل 1 ، اورواچ ، رینبو ، بلک آپس 3 :D )

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
امروز سونی برایم یک امیل فرستاد با کد که میتوانی این بازی را با ۴۳ درصد تخفیف به صورت دجیتالی بخرید و منهم [-o< خریدم .

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
امروز سونی برایم یک امیل فرستاد با کد که میتوانی این بازی را با ۴۳ درصد تخفیف به صورت دجیتالی بخرید و منهم [-o< خریدم .
دوست عزیز شوخی میکنی؟ پس چرا واسه ما از این ایمیل ها نمیاد؟ !!!!!!! برات افتاده 35 دلار خوش به حالت

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
داداش اینایی که گفتی کاملا صحیح ، هیچ شکی هم توش نیست .

من مشکلم اینه بین عالی و عالی تر میخوام یکیو انتخاب کنم :D که هیچ اپسیلون شباهتی هم بهم ندارن :D

شاید اکانت ظرفیت دوم (قانونی) این بازیو بخرم ، بعد از چند ماه که واچ ارزون تر شد ، دیسک اونو بخرم . شایدم برعکس :D

تنها دلیلی که دو به شکم تایتان رو بگیرم اینه که من هرچی این بازی اخیرا گرفتم شوتر بوده (بتل 1 ، اورواچ ، رینبو ، بلک آپس 3 :D )
دوست عزیز این بازی رو نگه میداری ولی واچ داگ رو فوقش 1 ماه! پس به نظرم اول واچ 2 رو بخر بازی کردی بفروشش تا اون موقع تایتان اومد ه پایین روش به چیز کمی بزار تایتان رو میخری

• Like
Reactions: Joghdmohammad

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان الان بازی تخفیف خورده زده 35 دلار درسته برا مشترکین گلد یعنی 60 دلار نیستL-)
به نظرتون دیجیتالی بگیرم بهتر نیس الان توپخونه بودم قیمتای نجومی 250 این اخریا یارو میگفت اصلا نسخه وان نداره بازی:)):^o

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان الان بازی تخفیف خورده زده 35 دلار درسته برا مشترکین گلد یعنی 60 دلار نیستL-)
به نظرتون دیجیتالی بگیرم بهتر نیس الان توپخونه بودم قیمتای نجومی 250 این اخریا یارو میگفت اصلا نسخه وان نداره بازی:)):^o

بگیر کاملا ارزش دیجیتالی و نگه داشتن رو داره خیالت راحت

• Like
Reactions: amirabedi666

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوست عزیز احتمالا با اوور واچ اشتباه گرفتی. چون من همین 2 ساعت قبل استور uk و us رو زیرو رو کردم همیچین قیمتی و تخفیفی ندیدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر