Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بالاخره تایپکشو پیدا کردم!
دوستان بازی هنوز هم پلیر داره روی ps4
مشکل فیلتر و این چیزا نداره؟
سلام، بازی از وقتی روی game pass برای xbox اومده به طرز جالبی پلیرهاش زیاد شدند، من قبلا 5 دقیقه یا حتی بیشتر صبر میکردم که شاید بتونم یه دست آنلاین بازی کنم ولی با اضافه شدنش تو game passزیر 1َ_2 دقیقه مچ پیدا میکنه.
روی ps4 گویا قبلا روی ps plus اومده بوده،باید تست کنی ببینی پلیرها زیادن و یا سریع مچ پیدا میکنه؟
مشکل قیلتر هم نداره.

• Like
Reactions: EL-BARTO

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
خب یه آپدیت بدم برای کسانی که شاید مثل من سوال براشون پیش اومده بود:
بازی رو نصب کردم و یک راست رفتم سراغ مولتی که با ارور This profile ..... که سرچ زدم توی نت و فهمیدم که وقتی بازی در حال اجراس یه تست کانکشن بگیری اوکی میشه که شد!
در عرض 5 ثانیه مچ پیدا کرد
پلتفرم PS4 - ساعت هم 12:30 شب بود البته!
ولی بلافاصله عاشق این مولتی شدم. بتل 4 رو گذاشتم کنار یکم استراحت کنه اومدم اینجا! :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گویا بازی روی PC غیر قابل بازی شده و خیلی ها اعتراض کردند
#SaveTitanfall
یه سری هم رفتن Apex legends رو هک کردن برای اعتراض به وضعیت تایتانفال :D
وضع ریسپاون خراب شده چند وقته، اینایی که فک کردن تایتان فال غیر قابل بازی شده رنک ایپکسو چک نکردن جدیدا :D
پر شده از چیتر و DDos ـر، فک کن رسیدی به رنک پردیتور بعد به چیتر یا DDos ـر بخوری از سرور پرتت کنه بیرون بعد بیای ببینی نصف پوینتات پریده :D خدارو شکر میکنم اهل رنک نیستم.

فعلا که گفتن دارن روش کار میکنن، حس میکنم EA به اندازه کافی ساپورتشون نمیکنه که مشکلات سرورو چیترا رو اوکی کنن.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام دوستان خوبم . خوب این بازی تایتان فال تو استور سونی تخفیف خوبی خورده حدود 5 دلار . حالا این بازی که قدیمیه قبول دارم و برای خریدش یه کم دیر دارم تصمیم می گیرم هم درست، ولی از دوستانی که این بازی رو تجربه کردن می پرسم آیا این بازی هنوز پلیر داره ؟ راحت به سرورای بازی وصل میشن؟ و اینکه اصلا بازی ارزش خرید داره یا نه؟ من صحبت های دوستان رو در چند صفحه قبول می خوندم کلی از بازی تعریف می کردن و اینکه راحت پلیر پیدا می شه ولی خوب این صحبتا مال 2016 2017 به بعد که الان حدود 8 سال گذشته. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
سلام دوستان خوبم . خوب این بازی تایتان فال تو استور سونی تخفیف خوبی خورده حدود 5 دلار . حالا این بازی که قدیمیه قبول دارم و برای خریدش یه کم دیر دارم تصمیم می گیرم هم درست، ولی از دوستانی که این بازی رو تجربه کردن می پرسم آیا این بازی هنوز پلیر داره ؟ راحت به سرورای بازی وصل میشن؟ و اینکه اصلا بازی ارزش خرید داره یا نه؟ من صحبت های دوستان رو در چند صفحه قبول می خوندم کلی از بازی تعریف می کردن و اینکه راحت پلیر پیدا می شه ولی خوب این صحبتا مال 2016 2017 به بعد که الان حدود 8 سال گذشته. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
من خودم با اینکه حدود 2000 ساعت پلی تایم داشتم آخرین بار حدود ۵ سال پیش بازی کردم. پلیراش کم بود ولی خب game mode اصلیش که attrition بود رو توی یکی دو دقیقه پیدا میکرد.
ولی متاسفانه یکی دو سال پیش سرورای بازی رو هک کردن و از اون موقع ظاهرا وضعیت خرابه (جدا از پلیرای کم). روی PC خود مردم سرور اخصاصی زدن و راحت بازی میکنن ولی تا از اونجایی که شنیدم روی PS4 وضع خوب نیست.

• Like
Reactions: pro gamer89

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
من خودم با اینکه حدود 2000 ساعت پلی تایم داشتم آخرین بار حدود ۵ سال پیش بازی کردم. پلیراش کم بود ولی خب game mode اصلیش که attrition بود رو توی یکی دو دقیقه پیدا میکرد.
ولی متاسفانه یکی دو سال پیش سرورای بازی رو هک کردن و از اون موقع ظاهرا وضعیت خرابه (جدا از پلیرای کم). روی PC خود مردم سرور اخصاصی زدن و راحت بازی میکنن ولی تا از اونجایی که شنیدم روی PS4 وضع خوب نیست.
با توجه به بررسی تریلر ها و گفته و کامنت های بقیه دوستان نسبت به این بازی و نمرات خوبی که از سایتا گرفته مجاب به خرید بازی شدم .البته ۴ دلار چیزی نیست که بخام بعدا پشیمون بشم و علاقه ام به بازهای شوتر محور فک نکنم بازیش تو ذوقم بزنه. حالا هم با سرعت نتی که داریم تا یه ماه دیگه هم دانلودش تموم نمیشه.

• Sad
Reactions: blak

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
خوب من به عنوان کسی که هر روز بازی میکنم میگم خوب کاری کردی
تو xbox الان حدود 1 دقیقه تا 3 دقیقه طول می‌کشه مچ پیدا کنه به شدت هم فانه و گیم پلی خوبی داره
حتی سینگل پلیرش رو هم پیشنهاد میدم بهت اگر نرفتی

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
گان پلی خوبی داره یا نه؟ بازخورد پلیرا و منتقدان نسبت بازی مثبت و عالی بود .راستی یه جا خوندم مود horde داره درسته ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
با توجه به بررسی تریلر ها و گفته و کامنت های بقیه دوستان نسبت به این بازی و نمرات خوبی که از سایتا گرفته مجاب به خرید بازی شدم .البته ۴ دلار چیزی نیست که بخام بعدا پشیمون بشم و علاقه ام به بازهای شوتر محور فک نکنم بازیش تو ذوقم بزنه. حالا هم با سرعت نتی که داریم تا یه ماه دیگه هم دانلودش تموم نمیشه.
اگه شوتر دوست هستید بخش سینگل پلیرش از اخرین بازمانده های fps خطی داستان محور خوب بود بتل که دیگه بخش داستانی نداره کالاف هم بخشای داستانیش چندان چنگی به دل نمیزنه مثل قدیم ولی این بازی بخش داستانیش عالی بود
در حد همون ۴ دلار و بخش سینگل پلیر ازش انتظار داشته باشید ارزش خریذ داره مولتیشم من زمان لانچ رو پی سی میرفتم خیلی عالی بود ولی محتوای به شدت کمی داشت اولش یکی از بهترین مولتی پلیرایی بود که اون زمان بازی کردم ولی خیلی سریع خسته کننده و تکراری شد
گان پلی بازی هم فوق العاده عالی بود اگه از گان پلی و مولتیش خوشتون اومد بنظرم بعدش برید سراغ apex که مال همون respawn هست

• Like
Reactions: pro gamer89

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
و صد حیف که ea پول پرست بیخیال شماره سوم این بازی شد ارزشش از بتل برام بیشتر بود و هست اصلا لذتی تو تایتاناش داره که فقط باید بازی کنی تا بفهمی خوبی این بازی این بود که کمپر نداشت برعکس کال بتل باید فقط گاز بدی بپری و.... چه روزای خوبیو باهاش گذروندم هیییع روزگار

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
گان پلی خوبی داره یا نه؟ بازخورد پلیرا و منتقدان نسبت بازی مثبت و عالی بود .راستی یه جا خوندم مود horde داره درسته ؟
گان پلیش که عالیه. اگه فقط برای گان پلیش میخوای میتونی بری Apex بازی کنی.

Horde mode هم داره. اسمش Frontier Defense هست که توش باید از رسیدن موج های تایتن به محل Spawnت جلوگیری کنی. باحال بود ولی تنهایی موج های آخرش خیلی سخت میشه.

• Like

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
ممنونم از راهنمایی های دوستان . حالا تا دانلودش کامل شه با این سرعت زغالی ،نسخه سومش اومده . به نظر بازی با حالی میاد

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ممنونم از راهنمایی های دوستان . حالا تا دانلودش کامل شه با این سرعت زغالی ،نسخه سومش اومده . به نظر بازی با حالی میاد
هیچ خبری نیست ازش شاید اصلا ساخته نشه با این وضع.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر