TitanFall 2 | PC

gallery-1459872025-titanfall-620x349.jpg

Developer: Respawn
Publisher: EA Games
Platform: PC
Genre: Sci-fi FPS
7 آبان 1395 ; Release Date: October 28, 2016

سازندگان بزرگ حتی بدون IPهای بزرگشان هم بزرگی می کنند. شاید کمتر کسی فکر می کرد جدایی نوابغی مثل زمپلا و وست از اکتیویژن بعد از جنجال های MW2 سری CoD را به حال و روز فعلی بیندازد. اما سازندگان اصلی پس از جدایی دست به خلق IP تازه ای زدند که ادامه دهنده ی مسیری بود که برای سری CoD در سر داشتند. TitanFall یک موفقیت بزرگ بود و حال ما منتظر ادامه ی آن هستیم. سازندگان قول داده اند همه چیز بهتر از بازی نخست باشد و البته اضافه شدن بخش داستانی با توجه به مهارت خارق العاده ی سازندگان در خلق Set-Piece های سینمایی ما را بیش از پیش هیجان زده می کند. 28 اکتبر زمانی است تا دوباره به آسمان نگاه کنیم.

Titanfall 2 PC System Requirements
Minimum

OS - Win 7/8/8.1/10 64bit
CPU - Intel Core i3-3600t or equivalent
RAM - 8GB
HDD Free Space - 45GB
GPU - NVIDIA Geforce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX - 11
Internet Connection - 512Kbps or faster

Recommended

CPU - Intel Core i5-6600 or equivalent
RAM - 16GB
HDD Free Space - 45GB
GPU - NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB, AMD Radeon RX 480 8GB
DirectX - 11

Ultra 4K60

CPU - Intel Core i7-6700k or equivalent
RAM - 16GB
HDD Free Space - 45GB
GPU - NVIDIA Geforce GTX 1080 8GB
DirectX - 11

امتیازات Titanfall 2

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
همین الان متوجه شدم که Free weekend رو از دست دادم. خیلی در مورد خرید بازی شک داشتم و هنوزم دارم. واقعا حیف شد.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به نظرم شماره یک عالی بود . دو با یک فرقی نداره . تمرکز بازی روی آنلاین هست . حالت داستانی آفلاین اضافه کردند تا مشتری رو جلب کنند ولی تعریفی نداره .

(حالت داستانیش شبیه کالاف دیوتی های اخیر هست . ربات و جنگ در آینده و .... . اونا خیلی قوی تر بودن و جذاب تر با داستانی غنی تر نسبت به تایتان فال 2 )

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
به نظرم شماره یک عالی بود . دو با یک فرقی نداره . تمرکز بازی روی آنلاین هست . حالت داستانی آفلاین اضافه کردند تا مشتری رو جلب کنند ولی تعریفی نداره .

(حالت داستانیش شبیه کالاف دیوتی های اخیر هست . ربات و جنگ در آینده و .... . اونا خیلی قوی تر بودن و جذاب تر با داستانی غنی تر نسبت به تایتان فال 2 )
داداش اشتباه گفتی. درواقع کال اف دیوتی های اخیر شبیه تایتان فال 1 هستن :D
من یه 10 دقیقه تونستم توی خونه دوستم قبلا بازی کنم و بنظرم خیلی جالبه اتفاقا

• Like
Reactions: Mohamad_ndr

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
داداش اشتباه گفتی. درواقع کال اف دیوتی های اخیر شبیه تایتان فال 1 هستن :D
من یه 10 دقیقه تونستم توی خونه دوستم قبلا بازی کنم و بنظرم خیلی جالبه اتفاقا

نمی دونم . شاید آره شاید نه.

به هر حال توی فروش شکست خورد و احتمالا شماره 3 رو نسازن. اصلش مد انلاینش هست .

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256

اصلا موافق نیستم حداقل از لحاظ گیمپلی یه سروگردن از کال آف دیوتی های اخیر بالاتره و قسمت داستانیش خیلی جذاب بود . حالا درسته داستانش فوقالعاده نبود ولی راضی کننده بود . مخصوصا از این infinite warfare ه دریوری بهتر بود

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
نمی دونم . شاید آره شاید نه.

به هر حال توی فروش شکست خورد و احتمالا شماره 3 رو نسازن. اصلش مد انلاینش هست .
من میدونم کال اف دیوتی ها از این تایتان فال 1 قشنگ اسکی رفتن
درباره فروشم بخاطر زمان بد ریلیز بود ولی در دراز مدت فروشش بهتر میشه و یجورایی شک دارم قسمت 3 ساخته نشه
توی متا هم ک خیلبی بهتر از کال اف بود توی سینگل هم اون 10 دقیقه ک بازی کردم خیلی بیشتر از کل کال اف اخری حال داد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من میدونم کال اف دیوتی ها از این تایتان فال 1 قشنگ اسکی رفتن
درباره فروشم بخاطر زمان بد ریلیز بود ولی در دراز مدت فروشش بهتر میشه و یجورایی شک دارم قسمت 3 ساخته نشه
توی متا هم ک خیلبی بهتر از کال اف بود توی سینگل هم اون 10 دقیقه ک بازی کردم خیلی بیشتر از کل کال اف اخری حال داد

کالاف بازی ریشه ای هست . از این بازی تقلید نکرده . قبل ساخته شدن نسخه یک تایتان ، کالاف در حال ساخت بوده چون هر نسخه کالاف از سه سال قبل در حال ساخت و نگارش هست .
شماره جدیدشم عالی بود . نبردی حماسی در دل فضای بیکران :D:D:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اصلا موافق نیستم حداقل از لحاظ گیمپلی یه سروگردن از کال آف دیوتی های اخیر بالاتره و قسمت داستانیش خیلی جذاب بود . حالا درسته داستانش فوقالعاده نبود ولی راضی کننده بود . مخصوصا از این infinite warfare ه دریوری بهتر بود

داستان های کالاف غنا و پختگی دارن و یک سر و گردن بالاترن . حالا در گیم پلی و گرافیک شاید از تایتان پایین تر باشه ولی مهم پختگی داستانه که بالاتره . (برای من فاکتور مهمیه)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
باو دیگ فن بازی هستی قبول ولی نمیتونی بگی کال اف اخری چ از لحاظ داستان چ بقیه چیزا از تایتان فال 2 بهتر بود
دیگ اینو بجز فن های سرسخت کال اف بقیه قبول دارن

بعد اینکه میگی اسکی نرفته قبول ندارم مگه میشه یهو کپی هم بشن 99 درصد اسکی رفتن
اینکه میگن هر بازیشونم 3 4 سال در دسخت ساخت بوده زیاد قبول ندارم کلا کپی پست میکنن اینقدر طول نمیکشه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
داستان های کالاف غنا و پختگی دارن و یک سر و گردن بالاترن . حالا در گیم پلی و گرافیک شاید از تایتان پایین تر باشه ولی مهم پختگی داستانه که بالاتره . (برای من فاکتور مهمیه)
داستان تو cod خيلي وقته كه يه چيز كليشه اي شده . يه bo3تا حدي خوب بود.ولي advanced warfare - ghosts-infinite warfare فوق العاده مسخره و كليشه اي بودن

• Like
Reactions: L.o.s

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
داستان تو cod خيلي وقته كه يه چيز كليشه اي شده . يه bo3تا حدي خوب بود.ولي advanced warfare - ghosts-infinite warfare فوق العاده مسخره و كليشه اي بودن
اتفاقا برعکس . داستان BO3 نسبت به اون دو تا ضعیف تر بود . اون دو تا عالی بودن . GHOST که محشر بود مخصوصا محیط آخر زمانی و ویرانی ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر