Titanfall در راه آندروید و iOS

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
با عقد قرارداد بین دو شرکت Nexon و استودیو بازی‌سازی Respawn Entertainment چند بازی موبایلی بر اساس Titanfall برای سیستم عامل‌های Android و iOS ساخته خواهد شد.

biyx1fwomldytpahnzv9.jpg

این بازی‌های جدید برای اسمارت‌فون‌ها و تبلت ها توسط Particle City؛ استودیوی جدیدی که توسط وینس زامپلا؛ موسس و مدیرعامل Respawn Entertainment، تاسیس شده است، ساخته خواهند شد.
وینس زامپلا در این مورد گفت: «بی رقیبی Nexon در نشر [بازی‌ها] و تخصص در بازی‌های free-to-play به Titanfall کمک خواهد کرد تا به مخاطبان جهانی بیشتری برسد و با همکاری نزدیک با Particle City بازی‌های کاملا جدید با تجربیاتی از گیم‌پلی بازی اصلی خواهیم ساخت تا دنیای Titanfall را به بازیکنان سرتاسر جهان برسانند.»

اطلاعاتی از این که این بازی‌ها چگونه خواهند بود منتشر نشده است اما اعلام شده است که اولین بازی در سال 2016 منتشر خواهد شد.

منبع

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
خبر خوبی نیست .
این باعث میشه تمرکزشون از هدف اصلی که روی کنسول + PC هست کاسته بشه . بازیهای موبایلی رایگان و میکروترنزیشنهای مسخرشون ، صنعت بازی رو داره نابود میکنه
و جماعت عوام هم فکر میکنن که سازنده ها عاشق چشم و ابروی ما هستن که بازیهای Free2Play میسازن :|

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
خبر خوبی نیست .
این باعث میشه تمرکزشون از هدف اصلی که روی کنسول + PC هست کاسته بشه . بازیهای موبایلی رایگان و میکروترنزیشنهای مسخرشون ، صنعت بازی رو داره نابود میکنه
و جماعت عوام هم فکر میکنن که سازنده ها عاشق چشم و ابروی ما هستن که بازیهای Free2Play میسازن :|

برادر عزیز بازی موبایلی رو که خود استدیو اصلی نمیسازه:|
متن خبر رو بخون دوتا استدیو دیگه که یکیش نسخه 360 پورت کرد و استدیو دیگه باهم همکاری میکنن
بالاخره titanfall داره از انحصار ماکروسافت خارج میشه:d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
برادر عزیز بازی موبایلی رو که خود استدیو اصلی نمیسازه:|
متن خبر رو بخون دوتا استدیو دیگه که یکیش نسخه 360 پورت کرد و استدیو دیگه باهم همکاری میکنن
بالاخره titanfall داره از انحصار ماکروسافت خارج میشه:d

متر خبر رو من بهتر از شما خوندم .
چه استودیوی اصلی بسازه چه یه استودیوی دیگه هیچ سودی برای ما نداره

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
نمی دونم چرا دیگه نمی تونم با بازی های موبایل ارتباط برقرار کنم!
یادمه چند سال پیش که گوشی Xperia SP داشتم، کلی بازی روز رو با حجم بالا دانلود می کردم و در حیرت کیفیت و گرافیک بازی ها بودم و همیشه گوشی رو بخاطر این بازی ها روت می کردم تا بتونم دیتای بازی ها رو داخل SD بریزم و کلی بازی عالی و با کیفیتِ موبایل رو بازی کنم. باور کنید هر بازی روزی که برای اندروید میومد رو تست می کردم! یدونه ش هم از دستم در نمی رفت!
زمانی که در شروع این بازی ها رو می دیدم، خیلی برام جالب و هیجان انگیز بود و از اینکه می تونستم این بازی ها رو با چنین کیفیتی روی موبایل تجربه کنم ذوق می کردم، اما حقیقتش این بود که هیچ وقت در ادامه گرفتار بازی نمی شدم! یعنی، بازی نمی تونستم من رو کامل جذب کنه! حتی گاهی اوقات برای اینکه از خستگی بازی فرار کنم و زودتر بازی رو تموم کنم، چیت می زدم و یا از نسخه های مود شده استفاده می کردم! به همین دلیل آروم آروم از بازی های موبایل زده شدم و دیگه هیچ شور و اشتیاقی برای بازی کردنش ندارم!
دلایل زیادی براش دارم، اما شاید یکی از دلایل فیزیکی نبودن دکمه ها و نوع کنترل در بازی هست.
از طرفی خیلی از بازی ها پولی و درون پرداختی شده که واقعا به شعور گیمر توهین می کنن با این حرکتشون! بیشتر بازی ها دارن از این الگو پیروی می کنن و گیم رو روی موبایل به گند کشیدن! بازی های تکراری در این سبک خیــــــــلی زیاده!!!!
جالبه بدونید در حال حاضر Z3 دارم ولی حتی یک عدد بازی روی گوشی نصب نیست! باور کنید! حتی یک عدد! چون بعضی از سیاست های شرکت های بازی سازی هم ذهنیت من رو نسبت به بازی های موبایل تغییر داده، هم انصافا بازی های موبایل با تمام کیفیتی که ممکنه در ساختش به کار گرفته بشه، باز هم نمی تونه جای کنسول های خونگی و یا PC رو بگیره.
من اگر تایمی برای بازی کردن داشته باشم، ترجیح می دم روی PC بازی کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر