Titan Quest

سلام

من یه چند وقتی نبودم.چرا کسی برای این بازی تاپیکی باز نکرده؟؟؟؟

نمیدونم چرا بازی های RPG خیلی کم خواهان داره.فقط تاپیک Oblivion هستش که داره حرکت میکنه.اونجا هم که شده مقر مشکلات و سوالات و باقی قضایا که اصلا به عنوان تاپیک و محلش هیچ ربطی نداره.برای من که یکم عجیبه !!!!!

بازی Titan Quest اولین کار استودیوی Iron Lore هستش.استودیویی که از طراحان بازی Age of Empires تشکیل شده اند و حالا اولین بازی مستقل خود رو با کمپانی THQ ارائه دادند.

بازی زمانی که پخش شد یکم مشکل داشت.اونم با کارت های ATI.و گاهی اوقات صدای بازیCrash میشد و مشکل پیدا میکرد.

برای مشکل صدای بازی راه حلش پیدا شد و به راحتی میتونین این مشکل رو از روی تنظیمات صدا در Control Panel حل کنید.

برای بازی و Inventory اون هم یک سری ایراداتی بوده که نمیتونسته به خوبی Arrangeکنه و Iron Lore قول داده که تمام نظرات رو بشنوه و مشکلات رو در اولین پچ حل کنه.

از اینکه کسی پیدا نشده مشکلات بازی رو بگه خودم در تعجبم.چون مشکلات در بعضی قسمت های بازی اونقدر بود که خیلی سرو صدا کرد.ولی اون جور که دوستان در تاپیک بازی های موجود گفتن نبود

بگذریم.

بازی بسیار ساده شروع میشه.و دوربین بازی حالت ایزومتریک داره و میشه گفت بیش از 90 درصد موارد و ایتم های موجود در بازی دیابلو در این بازی گنجانده شده.و متاسفانه ایرادات بازی دیابلو هم در این بازی هست بدون هیچ گونه توجه به مشکلات جزئی این بازی در اینجا هم دیده مبشه.
بری مثال در این بازی فقط یک صفحه Inventory گنجانده شده و برای فروختن وسایل خیلی وقت شما رو بیهوده میگیره.نمیدونم چه دلیلی داشته که تنها یک صفحه Inventory در بازی قرار داده بشه.اگه مثل NwN میشد و 3 صفحه بود عالی بود.اینجوری شما بیحودی از جریان بازی خارج میشین.

Quest های اصلی , Secondary Quest های بازی هم بسیار روون و راحته.

در مورد Level Up شدن هم شما می تونین بعد از شروع بازی انتخاب کنین که می خواین روی کدوم ویژگی کار کنین.

سبک Level Up شدن بازی هم مثل یازی های ویرایش سوم نیست که در اول کار اگه وارد نباشین حسابی گیج بشین.

شاید برای افرادی که تا حالا RPG بازی نکردن این بازی بهترین انتخاب باشه تا از ابتدا با این سبک بازی اشنا بشن.

من تا حالا lvl 7 هستم و تونستم به راحتی بازی کنم.

بازی مثل دیابلو هستش و در هر قسمت یک سری TelePort اصلی قرار داده شده و شما راحت مختارین که با دکمه L از هر جایی به یکی از TelePort های بازی برین.

در مورد بازی و داستان اون هم که من تا اینجا که از دموی او بازی فهمیدم در مورد ظهور یک هیولای جدید هست که در واقع زئوس به عنوان خدای محافظ روم رو نشون میده که به صورت مجسمه هستش و شما باید برای نابودی این هیولا وارد عمل شین.

روش شروع بازی هم خیای عجیبه .شما می تونین در ابتدا بین زن و مرد بازی رو انتخاب کنین و با تایپ یک اسم که من به یاد بازی دیابلو 2 اسم شخصیت خودم رو Diablo II گذاشتم بازی رو شروع کنین و بعد از یک lvl up شدن شما می تونین از Skill های بازی که با کلید S کار میکنه مهارت مورد علاقه خود رو انتخاب کنید.

خیلی حرف زدم.

خوشحال میشم که شما هم در این تاپیک همکاری کنین.

Ali_AOM

کاربر سایت
Sep 27, 2005
14
مال من هم فكر كنم كرش كرده ولي سيوا پاك نميشه و كاركتر را هم نشان نمي دهد نه لولش نه قيافشو .
مشكل از فايل player.CHR هست چون وقتي اين فايل رو با سيواي قبليم عوض كردم وارد بازي شد تو همون جايي كه قبلا بودم ولي لول و بقيه چيزاي كاراكترم عوض شده بود

نميشه اين فايل رو يجوري درستش كرد(من لول 22 بودم كه كرش كرد تو دومين شهر مصر)

راستي يه نفر گفته بود كه بازي رو تموم كرده با اين مشكل ها چجوري تونسته .
كركش چي بوده؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام به دوستان گل بازی سنتری ،

خب من دیشب از ساعت 8 تا ساعت 12 روی این بازی کار کردم و هر جوری بگین باهاش ور رفتم و از هر جا و هر لینک و تورنتی که دمو دستم بود و هر چی Comment برای این بازی به دستم رسید خوندم.

حالا نتیجه: بازی مشکلش تقریبا حل شد.بالای 99% مشکل این بازی حل شد.

ببینین این بازی اونقدر مشکل داشت که نهایت باید 20دقیقه بازی میکردین و بعد خداحافظ و کرش.

اون دوستمون هم که فرمودن بازی رو تموم کردن( MGS ) من به شخصه باورم نمیشه.اینو بگم.چون ایشون پستشون برای 6 جولای هستش که میشه دو ماهه پیش !!!!!!!!والا هر چی سورس توی بازار ایران هست مشکل داره.در عجبم که ایشون چه جوری ایشون بازی رو تموم کردن!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++

خب حالا بگم چی کار کنین.من دیشب خودم حدود 2 ساعت بازی کردم و فقط یکبار کرش شد اونم فکر کنم اشکال از سیستم من بود چون تعطیل میزنه.

حالا راه حلش:

ببینین دو مدل نصب از این بازی توی ایران هست که هیچ فرقی ندارن.

اولیش که مدرن داده بیرون و ایمیج بازی رو میریزه روی هارد و بعد با CureRom و DT بازی رو ران میکنه و دیگری هم مال تکینه که اونم همین طوریه.

پس حالا این کار رو بکنین :

اول CureRomِ که توی این سورس های مدرن و تکین هست ورژن جدید نیست.برای این کار ورژن جدید این CureRom رو از سایت GameCopyWorld بگیرین.

اینم لینکش:

CureROM Pro v2.0.3.3

بعد از این کار برین به این لینک:

Titan Quest

و از این لینک یک ایمیج که توش mds و mdf هست رو که حجمش 5 K هست دانلود کنید.ماله JunioR هستش و در تاریخ 24-07-2006 اومده توی سایت.

حالا چی کار کنین؟؟؟

بازی رو نصب کنین.بدون اون ایمیجی که مدرن و تکین دادن بیرون.و ایمیجی که از اون لینک دادم رو با DT مانت کنین و بعدش از برنامه CureRom v2.0.3.3 استفاده کنین و بهش فایل Exeبازی رو بدین و بعد برین توی بازی.

این تا اینجا.

حالا توی منو اصلی بازی Update رو بزنین و پچ 1.15 بازی رو دانلود کنین ( اصلا از کرک استفاده نکنین) بعد که بازی رو اپدیت کردین به شما Error میده و بعد بی خیال این Error شین و برین توی بازی .

حالا حالشو ببرین.من که با این مدل مشکلم حل شده.یادتون نره حتما از CureRom2.0.3.3 استفاده کنین و اصلا کرک بازی رو نصب نکنین که همه مشکل داره.

این تنها کمکی بود که از من بر می یومد.

شرمنده.

+++++++++++++++++++++++++

اینم در انتها بگم که تیم Reloaded تنها کرک 1.08 بازی رو داده بیرون که با این کرک بازم بازی کرش میشه و مشکل داریم.پس از خیر کرک تیم Reloaded بگذرین.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

کرک 1.15 بازی Tq اومده.البته توی سایت های تورنت که حجمش هم 11.6 مگه.البته از اون تورنتی که گرفتم هم پچش بود هم کرکش.با این پچ و کرک مشکل بازی حل شده.اینم خبر اخر از این بازی.پس دوستانی که دوستدار این بازی هستن برن سراغش.اگه بخواین لینک تورنتشو بهتون بدم.
البته به زودی زود در همه سایت ها پیداش میشه.

خداحافظ

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
ظاهرا" مشكل من اساسي تر از اين حرفهاست بازي ماله پرديس گيمز و ورژنش 1.0b پچ1.15 رو هم دارم ولي روش اجرا نميشه

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
منم اول مال پردیس رو داشتم و مشکل شما.ولی برای اینکه مشکلت حل بشه.برو بازی رو از تکین بگیر.اونم دمونی هستش و ایمیجی.ولی اصلا با این کارا کاری نداشته باش.پچ 1.15 رو بریز و کرکشم بریز.

اینم لینک تورنت کرک 1.15 بازی.گفتم بزارم هر کی خواست بر داره.با BitComet ّازش کنین و دانلود کنین و خلاص.

لینک تورنت کرک و پچ 1.15 بازی

خداحافظ

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
آقايون لطفا كمك كنين
من از مدرن گرفتم ولي ايميج و كرك نداره و بازي رو يه سره نصب ميكنه
ورژنش هم وقتي ميرم توي بازي ميزنه 1.01 ولي وقتي ميخوام پچ رو نصب كنم اين ارور رو ميده
this patch cannot be applied to this version of titan quest
patch requires version : 1.01
current version is : UNKNOWN
please help me:((

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
آقايون لطفا كمك كنين
من از مدرن گرفتم ولي ايميج و كرك نداره و بازي رو يه سره نصب ميكنه
ورژنش هم وقتي ميرم توي بازي ميزنه 1.01 ولي وقتي ميخوام پچ رو نصب كنم اين ارور رو ميده
this patch cannot be applied to this version of titan quest
patch requires version : 1.01
current version is : UNKNOWN
please help me:((
هيچكي نيست كمك كنه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:((:((:((:((:((

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

من ماله مدرن رو هم دارم و اونم نصب کردم به خاطر شما.ماله من که اصلا مشکلی نداشت و راحت رفت توی بازی.البته ماله مدرن من ایمیجی بود و بعد میخواست با CureRom اجراش کنه که من کلا ایمیج رو پاک کردم و پچ 1.15 رو نصب کردم و بعدم کرک و خلاص.

در ضمن وقتی بازی رو نصب میکنی نسخه اولیه بازی همون 1.01 هستش.

اینو بگم برای این بازی 3 تا پچ اومد.

1.08
1.11
1.15

برای اینکه بتونی بازی رو درست اجراش کنی اول ورژن بازین 1.01 هستش و شما باید پچ 1.01 به 1.15 رو بگیری که از اون لینک تورنتی که دادم بگیر.بعد کرکشم توش هست.

از این لینک میتونی پچ 1.15 رو بگیری.امتحان کن یه بار دیگه.

پچ 1.15 بازی

یه بار دیگه امتحان کن.برو از تکین بگیر.

خداحافظ

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
سلام

من ماله مدرن رو هم دارم و اونم نصب کردم به خاطر شما.ماله من که اصلا مشکلی نداشت و راحت رفت توی بازی.البته ماله مدرن من ایمیجی بود و بعد میخواست با CureRom اجراش کنه که من کلا ایمیج رو پاک کردم و پچ 1.15 رو نصب کردم و بعدم کرک و خلاص.

در ضمن وقتی بازی رو نصب میکنی نسخه اولیه بازی همون 1.01 هستش.

اینو بگم برای این بازی 3 تا پچ اومد.

1.08
1.11
1.15

برای اینکه بتونی بازی رو درست اجراش کنی اول ورژن بازین 1.01 هستش و شما باید پچ 1.01 به 1.15 رو بگیری که از اون لینک تورنتی که دادم بگیر.بعد کرکشم توش هست.

از این لینک میتونی پچ 1.15 رو بگیری.امتحان کن یه بار دیگه.

پچ 1.15 بازی

یه بار دیگه امتحان کن.برو از تکین بگیر.

خداحافظ
thanks , i realy appreciate your help
كرك رو از اينجا گرفته بودم ولي كار نميكنه
take a look at these

يعني هيچ راهي به غير از خريدن مجدد ندارم؟؟؟:((
بازم ممنون;)

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
من هم امروز بازی رو گرفتم هی در میومد . ولی یه کم که باش ور رفتم درست شد تقریبآ از ساعت 5 بعد از ظهر تا حالا که ساعت 10:30 بازی کردم مشکلی نداشت. من این کارارو کردم رفتم جایی که بازی رو ریخته بودم یه فایل بود اسمش dontnetfx بود اجراش کردم درس شد :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :p

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

thanks , i realy appreciate your help
كرك رو از اينجا گرفته بودم ولي كار نميكنه
take a look at these

يعني هيچ راهي به غير از خريدن مجدد ندارم؟؟؟:((
بازم ممنون;)

والا من نفهمیدم شما مشکلت حل شد یا نه ؟؟؟؟

من هم امروز بازی رو گرفتم هی در میومد . ولی یه کم که باش ور رفتم درست شد تقریبآ از ساعت 5 بعد از ظهر تا حالا که ساعت 10:30 بازی کردم مشکلی نداشت. من این کارارو کردم رفتم جایی که بازی رو ریخته بودم یه فایل بود اسمش dontnetfx بود اجراش کردم درس شد :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :p
شما چه جوری با این فایل EXE ور رفتی که درست شده؟؟؟؟ خوشحال میشم به ما هم بگی برای من جالبه.فایل رو چی کار کردی ؟؟؟

در ضمن مرحله اول بازی رسیدم به یکی مونده به اخرین TelePort.َ
اسم این تله پورت اتن هستش.

خداحافظ

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
سلام
والا من نفهمیدم شما مشکلت حل شد یا نه ؟؟؟؟
خداحافظ
نخير همونطور كه توي عكس دوم مي بينيد يه ارور ميده.
من هم امروز بازی رو گرفتم هی در میومد . ولی یه کم که باش ور رفتم درست شد تقریبآ از ساعت 5 بعد از ظهر تا حالا که ساعت 10:30 بازی کردم مشکلی نداشت. من این کارارو کردم رفتم جایی که بازی رو ریخته بودم یه فایل بود اسمش dontnetfx بود اجراش کردم درس شد :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
والا منم قبل از اجراي بازي Microsoft .net framework اجرا كردم ولي يه ساعت هم نكشيد كه كرش كرد.
فكر نمي كنم اون فايل اصلا ربطي داشته باشه به بازي.
در ضمن مشكل كرش شانسكي هم هست چون دفعه ي دومي كه بازي رو اجرا كردم حدود دو ساعت تونستم بازي كنم.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
آقا من دی وی دی بازی رو خریدم.

مال شرکت Emperor هست.
بازی رو هم یکجا نصب میکنه و اصلا ایمیجی روی سیستم نمیریزه.
حالا من چکار کنم؟؟؟؟ بی زحمت یک لینک مستقیم بدید چون اونی که گذاشته بودید شامل چندین فایل میشد و یک لیست از فایل های قابل دانلود در رابطه با بازی جلوی آدم میگذاشت.

من نمی دونستم مشکل کرش شدن با کدوم حل میشه.

حالا چکار کنم؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید.

با تشکر

==============================================================================
ویرایش:

اون فایل فیکس کردن بازی رو که گذاشته بودید رو دانلود کردم ، فایل هاش رو جایگزین یک سری فایل های بازی کردم.

چند تا فایل exe هم توی مسیر نصب بازی بود که اونا رو هم اجرا کردم.
نتیجه: بازی کلا ریخت به هم.
این هم عکس از منوی اصلی بازی:
http://i11.tinypic.com/3zitwch.jpg
شاید باورتون نشه ، ولی منو ی اصلی بازی اونجوری شده که عکسش رو گذاشتم.

حالا چکار کنم؟؟؟
می دونم باید بازی رو از اول نصب کنم....ولی بعدش چکار کنم که دیگه کرش نکنه؟؟؟

یادتون باشه که DVD من که از شرکت Emperor هست و بازی رو یکجا نصب میکنه و هیچ ایمیجی روی سیستم نمی ریزه.

با تشکر

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
من یک مشکلی پیدا کردم در بازی تیتان کوئست

save های بازی رو یه جا کپی کردم ، بعد بازی رو unistal کردم ، دوباره نصب کردم.
حالا هرچی سیو ها رو کپی میکنم به محل سیو های بازی نمیشناستشون
چکار کنم؟

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
آقا اینم شد بازی من این بازی را یک سال قبل انجام دادم
اولا که بازی همش باگ بود
دوما شیوه مبارزه بازی که بسیار ابتدایی و کسل کننده بود
سوما داستان بازی که کاملا نا مفهوم وگیج کننده است
فکر نکنید من rpg بازی نکردم:cheesygri :) ;)
توی این سبک میتونم gothic و oblivion رامثال بزنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر