Tippl:استدیو Activision بهترین نیست

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
tippl.jpg

به تازگی اقای Thomas Tippl مسئول استدیو Activision اعلام کرد است که ما نمیتوانیم بگوییم استدیو ما در تمامه زمینها بهترین است.

اقای Tippl طی کنفرانس بزرگ BMO Digital Entertainment که در شهر نیویورک داشت است گفت شرکت ما یعنی Activision تا به حال از اعتماد به نفس بالا و کافی بهرمند نیست.

به همین خاطر ما نمیتوانیم بگوییم که شرکت از نظر تجارت و ساخت انواع بازی از دیگر کمپانی های بزرگ بازی سازی برتر است.وی در ادامه صحبت های خود گفته است اگر چه ما با ساختن عناوینی بزرگ یکی از پایگذاران صنعت بازی سازی هستیم ولی ما در حاله حاضر هیچ جای پیشرفت و امیدی در استدیو تازه تاسیس ما یعنی Activision Blizzard وجود ندارد.

همچنین وی گفته است که همیشه یه استدیو بازی ساز به خبر های دور و اطراف خود توجه میکند و کمپانی های بزرگ را زیر نظر دارد.به عنوان مثال شرکت های چینی و کره ای از نظر صنعت گیم بازی های بزرگی را می سازند.

اقای Thomas Tippl در سخنان پایانی خود گفت است نگران نباشید من در مورد این مشکلاتی که حرف زدم قصد ترک Activision را ندارم ولی با وجود این همه کمپانی بزرگ در صنعت بازی همچنان ما نمیتوانیم بگوییم که بهترین هستیم.

جالبه توجه است که اقای Thomas Tippl این سخنان را چند روز بعد از انتخاب بازی Black Ops به عنوان پر فروش ترین بازی دنیا گفته است.

منبع:http://www.vg247.com/2010/11/12/tip...he-best-at-everything-constantly/#more-129016

• Like
Reactions: Bayonetta

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اگر Activision استودیوست پس حتما Treyarch کمپانیه

بعد اینارو یعنی از روی همین لینک پائین ترجمه !!!! کردی دیگه ؟؟ :book:

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا

بله از منبع ترجمه کردم.بار اولمم نیست که خبر میذارم.نمیدونم جدیدا خبر میذارم همه بهم گیر میدن.:-/:-/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بله از منبع ترجمه کردم.بار اولمم نیست که خبر میذارم.نمیدونم جدیدا خبر میذارم همه بهم گیر میدن.:-/:-/
خدایش مشکل داره،خط بخط و یکسان معنی کنید،شما خبر رو ترجمه میکنید،خبر تولید نمیکنید که.

ممنون

مثلا
اقای Tippl طی کنفرانس بزرگ BMO Digital Entertainment که در شهر نیویورک داشت است گفت شرکت ما یعنی Activision تا به حال از اعتماد به نفس بالا و کافی بهرمند نیست.
=
Speaking during the BMO Digital Entertainment Conference in New York, and listened to by CVG, Tippl said the firm keeps a close eye on its competition in order to find ways to improve business.
؟؟؟

مثلا اعتماد به نفس بالا و کافی رو توی متن خبر ندیدم(البته حوصله خوندن خبر مربوط به ACTi رو کلا ندارم که بشینم واو به واو بررسی کنم...)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واسه اینه که زیاد دقت نمیکنی.آخه Activision و Activion-Blizzard که استودیو نیستن.کمپانی بازی سازی هستن که استودیوها زیر مجموعه ی اونا هستن.استودیو میشه Infinity Ward و Bungie و Treyarch و...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
خدایش مشکل داره،خط بخط و یکسان معنی کنید،شما خبر رو ترجمه میکنید،خبر تولید نمیکنید که.

ممنون
منم همین کارو کردم عزیز.از خودم که خبر در نیوردم.به جای طرفم که صحبت نکردم.

خوب شما که واردی ترجمه کن تا ما هم فیض ببریم.

آخرین ویرایش:

xbox360&ps3

کاربر سایت
Aug 8, 2008
84

ایول.عجب اطلاعاتی.:dاز کجا اوردی این همه علمو:-/:-/.

فکر کنم بر عکس گفتی.

الناس که بن شم:d

• Like
Reactions: гадюка

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
حالا چه گیری دادین خیلی از این خبر ها منبع اصلیش vg247 و یا سایت دیگری نیست و نویسنده های این سایت ها هم خودشون چیزهای رو به خبر اضافه میکنن و هیچ مشکلیم نداره که ما هم بخواهیم موارد حقیقی رو متن خبر اضافه کنیم اگر قرار به ترجمه صرف باشه که فقط ما داریم از این سایت و اون سایت خبر می دزدیم..

البته بعضی مواقع اشتباه در بعضی از ترجمه ها پیش میاد که خیلی راحت قابل ویرایش هست و احتیاج نیست تو تاپیک جار بزنین اگر دلتون می سوزه تو پروفایل طرف بگین تا تصحیح بشه..

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
حالا چه گیری دادین خیلی از این خبر ها منبع اصلیش vg247 و یا سایت دیگری نیست و نویسنده های این سایت ها هم خودشون چیزهای رو به خبر اضافه میکنن و هیچ مشکلیم نداره که ما هم بخواهیم موارد حقیقی رو متن خبر اضافه کنیم اگر قرار به ترجمه صرف باشه که فقط ما داریم از این سایت و اون سایت خبر می دزدیم..

البته بعضی مواقع اشتباه در بعضی از ترجمه ها پیش میاد که خیلی راحت قابل ویرایش هست و احتیاج نیست تو تاپیک جار بزنین اگر دلتون می سوزه تو پروفایل طرف بگین تا تصحیح بشه..
نه دیگه الان من ادم بدم.:dچون یه سری کلمات تو ترجمه اضافه کردم.:p

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
بابت خبر ممنون.
جالبه هیچ کس تشکر نمیکنه فقط گیر دادین که چرا اینجاش 2 تا کلمه زیاده اونجاش 2تا کلمه کمه!
موضوع اینه که خبر مفهومشو کامل میرسونه دیگه یکی دوتا اشتباه کوچیک که انقدر جاروجنجال نداره الکی گندش میکنین.
درباره خبرم باید بگم اصلا کی گفته Activision بهترینه که این یارو بخواد این نظراتو بده!حتی جزو بهترین ها هم من قبولش ندارم چه برسه بهترین!چون بازیش خیلی پرفروشه فکر کرده بهترینه؟!
انقدر شرکت و سازنده و ناشر بهتر از Acti هست که...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر