THQ و اهداف بلند پروازانه!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
جیسون روبین (Jason Rubin) رئیس جدید THQ با وجود فروش بیش از 4 میلیونی Saints Row: The Third و نقدهای مثبت آن، عقیده دارد که THQ و Volition می توانند بهتر از این ها عمل کنند. او می گوید: "چرا این بازی نباید همانند Red Dead Redemption و یا Skyrim باشد؟ "او در مورد شوخی های Saints Row می گوید: "این موضوع برای South Park کار کرد، ولی مطمئن نیستم جای دیگر عملی باشد. فکر نکنم Volition کاری که آن زمان انجام داد را انتخاب کرده باشد. فضا به این شکل بود و فکر می کنم بتوانم آن را تغییر دهم." او در مورد پیشرفت کار بازی inSane و Darksiders II می گوید و عقیده دارد که می توانند بازی های بهتر بیشتری هم بسازند.

آپدیت:
لینک منبع قرار گرفت

re3-june09.jpg

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یکی نیست بگه برو بابا! :D
یکی از دلایل مثبت بودن نقد ها نسبت به SR: The 3rd دیوانه وار بودنش بود.
بعدش هم اینکه دقیقا Skyrim و RDR و SR چه ربطی بهم دارند؟
مگه اینکه از لحاظ فروش گفته باشه!!!

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
یه روز اومده میخواد همه چیز رو تغییر بده . . .
بندازینش بیرون بابا چشه این
همش مگه اینو تغییر میدیم اون رو اینجوری میکنیم اینو دیگه نمیسازیم . . .
آخه این همه تغییر . . .
میترسم دو بازیی که خیلی خاص هستن (metro و darksiders ) دیگه نتونیم بازی کنیم به خاطر این مردک

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این هم دقیقا دست گذاشته روی بازی های مورد علاقه من :| :D دیگه چکار SR داری تو !!!

بابا تمام جذابیت SR به این دیوونه بازی ها و جو فوق العاده فان بازیه ، دیالوگ هاش هم که دیگه آخرش بود ، آخه توی کدوم بازی میتونید یه همچین دیالوگ های شاهکاری پیدا کنید :D

Last time that a Big Nak*e*d guy told me that he can help , it didn't turn out so well =))

hey i'm not saying , just saying =))

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
این آقا فک کنم شب و روز با توهم RDR زندگی میکنه اگه واقعا راس میگی یه بازی خلاقانه بساز تا استودیوهای دیگه همش از اون تقلید کنن نه اینکه به جای تقلید از GOW و ساخت Darksider از RDR تقلید کنی و یه بازی دیگه بسازی !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر