THQ نتوانست با Respawn قرارداد ببندد.

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
Respawn شاید با THQ بجای EA قرار داد میکرد، اما پافشاری THQ بر مالکیت IP باعث بهمزنی این قرار گردید.
این بگفته Danny Bilson می‌باشد و همچنین در ادامه صحبتهایش به Wired گفت" ما فقط نیاز به توافق در یک معامله دیگر تا با قرارداد بستن با Respwan بودیم...وظیفه من نسبت به سهامداران، رئیس(ceo) و به شرکت اینست که، مجموعه‌ای از IP برای شرکتمان بسازم"
بیلسون توضیح داد که اجازه حفظ حق IP به سازندگان Call Of Duty و Respwan "در را برروی کسانی‌ دیگری که قصد IP را دارند باز خواهد گذشت".
Zempella با تایید کردن داستان بیلسون گفت " من بیلسون رو از سال‌های پیشین میشناختم و به همین دلیل THQ به ما نزدیک شد. ما بحث و مذاکره جدی‌ای داشتیم"
"از نگاه حق نگهداری IP, بعد از آنچه با Activision تجربه کرده ایم، مالکیت IP برای ما بسیار مهم است. متاسفانه THQ در این موضوع با ما به موافقت نرسید"
Respawn سپس با EA به شرط حفظ حق و ملکیت IP, قرار داد بست.
شاید Respawn, THQ را از دست داد اما آنها موفق به جذب کردن استعداد‌های زیادی از جمله، سازنده Dead or Alive, تمنبو ایتاگاکی و میگل دل‌ تورو، شده اند.

منبع

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
چه باحال شده این EA ! واقعا یه کارایی می کنه انسان دوستانه!
یه زمانی بود عاشق یوبی و اکتی بودیم و از EA متنفر! اما الان کاملا برعکس شده، کار دنیا رو می بینی؟ :d

کاشکی با THQقرارداد می بست من حالم از EA بهم میخوره کمپانی کثیفتر ازEAنمیشناسم

یه تجدید نظر بکن، گذشت اون دوران!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من فک میکردم رسپاون مال EA هست ! نگو پَ مستقلن !!!
دقیقا منم همین فکرو میکردم تا قبل این !
----------
نمیدونم چرا اسم این Respawn رو که میشنوم بی اراده یاده این میفتم ! :D :

59tj70dfewainpe8avz.png

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خدا پدر گوگل ترنسلیت رو نیامرزه که باعث این کارا میشه. این چه ترجمه ای برادر من. به خاطر خدا یه جمله رو درست ننوشتی.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
چه عجب یه خبری از این استدیو اومد بیرون.
بشدت منتظر بازیشون هستم.خداکنه تو e3 معرفی بشه
او ea قدیم هم واقعا گزشت الان خیلی عالی شده.خیلی جدیدا دوستش دارم.از لوگوهایی هم که برای بازی ها میزنه خیلی خوشم می یاد هر بازی یکی.
به نظر من ubisoft داره یکمی خراب میشه چون مثل قبل همه ی بازیهاش عالی نیست.و ea قدیم activision حال شده(داره میشه)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Respawn حق داشت که با THQ در مورد در اختیاز امتیاز IP جدیدشون به توافق نرسن.
بعد از کلاهی که اکتیویژن سرشون گذاشت اونها هم ترسین و به همین خاطر رفتن سراغ EA بزرگ. (مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید می ترسه).

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خدا پدر گوگل ترنسلیت رو نیامرزه که باعث این کارا میشه. این چه ترجمه ای برادر من. به خاطر خدا یه جمله رو درست ننوشتی.
حالا چرا به گوگل ترنسلیت فحش میدی ؟ :D خیلیم خوبه :D بعضی موقع ها که زبان یاری نمیده حداقل مفهوم رو میتونی از توش استنباط کنی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر