THQ رسما اعلام ورشکستگی کرد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
THQ-Assets-Clearlake.jpg

کمپانی THQ یک توافق نامه خرید دارایی ها با Clearlake Capital group - یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی که بر روی شرایط مخصوص و سرمایه گذاری سهام خصوصی متمرکز است - برای در دست گرفتن تمام دارایی ها این کمپانی هم چون مشاغل، استودیو ها و عناوین در دست تولید، به امضا رساند.

این فروش، با توجه به گزارش مطبوعاتی، به ناشر اجازه ادامه برخی از تعهدات مشخص و پیشرفت با توجه به پشتوانه مالی قوی از مالک جدید با تجربه بزرگ در زمینه نرم افزار و تکنولوژی، خواهد داد.

به عنوان بخشی از فروش، این کمپانی بخش 11 توافق نامه ورشکستگی در دادگاه ایالات متحده را به امضا رساند. در طول مدت فروش، این کمپانی به عملیات خود بدون وقفه ادامه خواهد داد. هر 4 استودیو این کمپانی هم چنان باز خواهند ماند و توسعه و ساخت بازی ها نیز هم چنان ادامه خواهد یافت.

آقای Brian Farrell، مدیر عامل THQ در راستای این موضوع، عنوان کرد: " این فروش و توافق‌نامه، قدم های حیاتی بعدی برای تکمیل تحول THQ است و با توجه به حفظ عناوین کنونی خود، قدرت استودیو های ما و استعدادهای حاضر در THQ، این کمپانی را برای آینده، آماده خواهد ساخت."

وی افزود: " ما از تیم برجسته کارکنان خود، شرکا و تامین کنندگان که ما را در طی این تحول یاری ساختند، سپاس گذاریم. ما خوشحالیم که یک شریک مالی قوی برای کار خود جذب کرده ایم و امیدواریم که این فروش سریعا انجام گیرد و تا جایی که امکان پذیر است، بدون وقفه باشد."

علاوه بر این، آقای Jason Rubin نیز در همین راستا افزود: " ما در THQ استعداد های خلاق و باورنکردنی داریم. ما به دنبال همکاری با سرمایه گذاران با تجربه برای یک شروع جدید علاوه بر استفاده از دارایی های فکری خود برای توسعه عناوین با کیفیت و خلق سری های جدید و پیشرفت در زمینه های مرسوم و دیجیتالی، هستیم."

این توافق نامه رسمی، لیستی از عناوین شناخته شده و اعلام نشده در دست تولید توسط THQ را نیز منتشر کرده است که شامل عناوین زیر است:

• Saints Row 4 - Volition, Inc
  • Company of Heroes 2 - Relic Entertainment
  • Homefront 2 - Crytek UK
  • Darksiders II - Vigil Games
  • WWE 2014 - Yukes and THQ
  • Metro: Last Light - 4A Games
  • South Park: The Stick of Truth - Obsidian Entertainment
  • Evolve - Turtle Rock Studios
  • THQ Montreal - 1666
  • Crawler - Vigil Games
  • Atlas - Relic Entertainment
منبع

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
هی وای من:( من چقدر فقط روی THQ Montreal حساب باز کرده بودم. کلی منتظر شاهکار بعدی patric desilets بودم...امیدوارم اینا بدون مشکل و وقفه به کارشون ادامه بدن...
آخه دنیا رو میبینی؟! یه لاشخوری مثل اکتیویژن ، ماه به ماه براش اتوبوس اتوبوس پول میرسه بعد یه کمپانی باارزشی مثل THQ باید به فنا بره...واقعا این صنعت خعلی کثیف شده.......

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
تکلیف این بازیا چی میشه اون وقت؟
:arrowd:
در طول مدت فروش، این کمپانی به عملیات خود بدون وقفه ادامه خواهد داد. هر 4 استودیو این کمپانی هم چنان باز خواهند ماند و توسعه و ساخت بازی ها نیز هم چنان ادامه خواهد یافت.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
  • Company of Heroes 2 - Relic Entertainment
  • Homefront 2 - Crytek UK
  • Darksiders II - Vigil Games
  • WWE 2014 - Yukes and THQ
  • Metro: Last Light - 4A Games
  • South Park: The Stick of Truth - Obsidian Entertainment
  • Evolve - Turtle Rock Studios
  • THQ Montreal - 1666
  • Crawler - Vigil Games
  • Atlas - Relic Entertainment
=((
امیدوارم سر این عناوین بلایی نیاد!

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
فکر کنم THQ نتونه تو نسل بعد حضور داشته باشه. دقیقاً اتفاقی که تو این نسل برای Midway افتاد، فکر کنم تو نسل بعد برای THQ بیفته. مگر اینکه Metro: Last Light انقدر فروش کنه که THQ سرپا وایسته.
WWE '13 هم روند صعودی داشت طی می کرد، ولی خب فروشش زیاد مناسب نبود، پس با این حساب بعید می دونم که WWE '14 بتونه کاری کنه. Saints Row 4 هم بهش امید هست که شاید بتونه THQ رو از این مخمصه نجات بده.
با توجه این که Homefront 2 در دستان مطمئن کرایتک قرار داره، فکر کنم بتونه ناجی THQ باشه. البته نباید از Company of Heroes هم به راحتی گذشت.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا اون عکس رو ویرایش کنید SR رو میبینم داغ دلم تازه میشه :(
ای خدا چه بلایی سر این عناوین فوق العاده میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر