The Wonderful 101

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کاش حداقل چند تا از اعضا P+ رو می فرستادن تا به نظر زیاد بیاد این تعداد:|
نینتندو هم که انگار دست تو جیبش کرده,1 متر فضا فروشگاه رو گرفته8-|
کامیا دوتا کپی از بازی رو خریده :biggrin1:
یکی برای خودش,یکی هم برای اینابا:-"

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
از همه جالب تر اون مادربزرگه تو عکس دوم بود که فکر کنم مادر کامیا بود (joking :p) :D

آمار Tsutaya هم اومده که توش TW101 شونزدهمه :| (همیشه یه مقدار با آمار Media Create فرق داره. آمار MC دو سه روز دیگه میاد.)
Code:
01./NEW    [PS3] Super Robot Wars OG Saga: Masou Kishin III - Pride of Justice
02./NEW [PSV] Conception II: Shichisei no Michibiki to Mazuru no Akumu
03./01. [3DS] Disney Magic Castle: My Happy Life
04./NEW [PSV] Super Robot Wars OG Saga: Masou Kishin III - Pride of Justice
05./02. [3DS] Mario & Luigi: Dream Team
06./03. [3DS] Youkai Watch
07./06. [3DS] Friend Collection: New Life
08./NEW [PS3] Dungeons & Dragons Collection: Mystara Eiyuu Senki
09./04. [3DS] Ace Attorney 5
10./12. [PS3] Earth Defense Force 2025
11./NEW [3DS] Conception II: Shichisei no Michibiki to Mazuru no Akumu
12./05. [PS3] Dragon's Crown
13./10. [3DS] Fantasy Life: Link!
14./09. [3DS] Animal Crossing: New Leaf 
15./08. [WIU] Pikmin 3
16./NEW [WIU] The Wonderful 101
17./07. [3DS] One Piece: Romance Dawn - Bouken no Yoake
18./18. [PSP] Dangan-Ronpa (PSP the Best)
19./13. [PSP] Toukiden
20./21. [PS3] The Last of Us

باز خوبه حداقل تو لیست بود و مثل یاکوزا نشد :|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی از پیکمین که چندوقتی گذشته هم کمتر فروخته:|
امیدم به زیر 10 هزار هست.
امیدوارم حداقل فروش Wii U یکم بهتر شده باشه.
من یه دورانی امیدم به 50 هزار بود خیر سرم 8-|

1.5 برابر Bayo نیروی انسانی داشت این بازی. برگترین تیمی که توی PG برای ساخت بازی تشکیل شده بود برای این بازی بود. کامیا چند ماه اصلا خونه نرفت و تو دفترش خوابید! حقشون نبود این نوع بی محلی و مارکتینگ ضعیف.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
پول گرفتن بازی ساختند مجانی نساختند که بگیم اه بی‌انصافی شده و
از کی تا حالا اینقدر بی رحم شدی مهدی؟
من دارم میگم PG زحمت کشیدن برای این بازی که ملت بشینن بازیش کنن. کامیا هم توی توییتر گفته بود از مارکتینگ ناراضی هست چون نگرانه که افراد کمی می تونن بازی کنن بازی رو اگه فروش نره. تازه از کجا می دونی توی قرار داد PG و نینتندو چی اومده؟ شاید درآمد PG از بازی بستگی به فروشش داشته باشه؟
PG هم سمت نینتندو رفت تا مخاطب های بیشتری رو جذب کنه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
از کی تا حالا اینقدر بی رحم شدی مهدی؟
من دارم میگم PG زحمت کشیدن برای این بازی که ملت بشینن بازیش کنن. کامیا هم توی توییتر گفته بود از مارکتینگ ناراضی هست چون نگرانه که افراد کمی می تونن بازی کنن بازی رو اگه فروش نره. تازه از کجا می دونی توی قرار داد PG و نینتندو چی اومده؟ شاید درآمد PG از بازی بستگی به فروشش داشته باشه؟
PG هم سمت نینتندو رفت تا مخاطب های بیشتری رو جذب کنه.

زحمت کشیدن تازه بازی چند روزه عرضه شده انتظار دارید میلیونی و چند ده هزاتایی فروش کنه؟ توییتر حرف زیاد می‌زنند می‌تونست تو مصاحبه اخرش می‌گفت ولی گفت که نگرانی درمورد فروش بازی وجود نداره. بالاخره هرچی باشه پولشون رو می‌گیرند مجانی و بخاطر مصرف کننده مجانی بازی نمی‌سازند

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
زحمت کشیدن تازه بازی چند روزه عرضه شده انتظار دارید میلیونی و چند ده هزاتایی فروش کنه؟ توییتر حرف زیاد می‌زنند می‌تونست تو مصاحبه اخرش می‌گفت ولی گفت که نگرانی درمورد فروش بازی وجود نداره. بالاخره هرچی باشه پولشون رو می‌گیرند مجانی و بخاطر مصرف کننده مجانی بازی نمی‌سازند

مگه بازی های دیگه تو همین چند روز چند ده هزار تایی و چند صد هزار تایی فروش نمی کنن؟

مهدی متاسفانه فن هستی و نمیشه در مورد مسائل مربوط به نینتندو باهات منظقی بحث کرد. هر وقت دیدگاه فن گونه ـت رو کنار گذاشتی خوشحال میشم بحث رو ادامه بدم ;)

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب مثل اینکه کامیا یه سفر رفته شعبه آمریکای نینتندو :D یه تصویر هم لیک شده از ملاقات Reggie و کامیا :D :

58597503782289450831.jpg

=)) =)) =))

خبر اصلی: کامیا برای نمایش TW101 در PAX رفته آمریکا و سر راه یه توک پا هم رفته شعبه آمریکای نینتندو :D

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Kamiya wants to become Nintendo second party dev - NeoGAF
:dكاميا كاميا خدا نگهدار تو :d
فکر کنم این مصاحبه قبل از آمار فروش TW101 بوده :-"
بعد نکته جالب اینه که ازش پرسیدن دوست داری PG استودیو SP نینتندو بشه؟ اونم گفته "بله من دوست دارم همکاری نزدیک تری با نینتندو داشته باشیم." سایت ها هم گرفتن خبرش کردن :D در حالی که تصمیماتی مثل این رو اصلا کامیا نمی گیره تو PG و اینکه PG الان داره رو MGR2 کار می کنه پس کلا SP شدن PG منتفیه.
میمونه SP شدن خود کامیا، که اونم فکر نکنم پلاتینیوم رو ول کنه بره پیش نینتندو :D یعنی به خاطر افراد PG کپکام رو ول کرد، فکر نمی کنم بخواد از PG بره.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
onidla1kuuclaqxxggud.jpg

طراحی اولیه بازی اینطوری بوده. یعنی بازی قرار بوده یه حالت Cel Shade گونه داشته باشه، مثل Viewtiful Joe.
شخصا از طراحی اولیه بیشتر خوشم میاد! بیشتر حالت کمیک بوک ـی داشته نسبت به چیزی که الان هست. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر