The Wonderful 101

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
بیشتر تعریف کن مهدی!!!علاقه مند شدم تا بدونم این بار پلانتیوم چه گلی کاشته!!

گیم پلیش واقعا روونه و خلاقیت های خوبی توش هست
هر کدوم از اینا یک قابلیت داره مثلا روی صفحه عکس L میکشی تبدیل به تفنگ میشن یا مثلا خط مورب میکشی شبیه شلاق میشن
گرافیک بازی خوبه و 60 فریمه و نوآوری های جالبی توش هست
به نظرم متاش بالا بشه
هر کدوم از اینا یک قابلیت خاصی دارن که میتونی با صفحه ی تاچ اون ها رو شکل بدی
ضربات جالبی داره و کمبوهاش به دل میشینه تا بازی نکنی متوجه نمیشی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
گیم پلیش واقعا روونه و خلاقیت های خوبی توش هست
هر کدوم از اینا یک قابلیت داره مثلا روی صفحه عکس L میکشی تبدیل به تفنگ میشن یا مثلا خط مورب میکشی شبیه شلاق میشن
گرافیک بازی خوبه و 60 فریمه و نوآوری های جالبی توش هست
به نظرم متاش بالا بشه
هر کدوم از اینا یک قابلیت خاصی دارن که میتونی با صفحه ی تاچ اون ها رو شکل بدی
ضربات جالبی داره و کمبوهاش به دل میشینه تا بازی نکنی متوجه نمیشی
ای بابا خطّ دوّم رو که خوندم دلم یه Wii U خواست!!!وای یه بازی پلانتیوم 60 فریمی!متاش بنظرم بین 92 تا 82 متغیّره با توجّه به چیزهایی که من دیدم!یه Wii U واجب شد تا ببینیم بایونتا 2 چی کار می کنه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Kamiya Answers (with guest Satoru Iwata) - NeoGAF

مصاحبه ی کامیا سنسه و ایواتا :D
خودم فکر می کردم اینطوری پیش بره:
Iwata: Hi.
!?Kamiya: Do you eat shit
(Iwata: (laughs
Kamiya: AS I SAID 10000000000000 TIMES, CHECK MY LOG BEFORE ASKING ANYTHING!
Iwata: :|

Kamiya:

i21hdkl1pg0dezp14qiv.jpg

=)) :D
اما نرفت :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
میشه یکم بیشتر از بازی بگید اینکه کی میاد دقیقا و ارزش
در چه حده؟
اصلا بحث ارزش رو نکن که ارزش بازی بسیار زیاده دمو بازی روی شبکه eShop موجوده و هرکسی بازی کرده تعریف کرده بازی هم 24 آگوست عرضه میشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
اونایی که دمو رو بازی کردند از رزولوشن و aa بازی راضی بودن؟ تو عکسا برعکسه آخه:D
الآن خودت جواب بده!تو باید به شات های بازی اعتماد کنی یا دموی خفن اش و اسم کامیا که پشت بازی خوابیده؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
WIU - The Wonderful 101 - 30K

یعنی انتظار هرچیزی رو از نینتندو داشتم به جز Undershipment. فقط 30,000 کپی از بازی به سمت بازار فرستاده شده برای هفته اول! یعنی اگه تمام کپی ها فروخته بشه باز هم فروش بیشتر از 30K نمیشه!
به خدا من دیگه هنگ کردم از این سیاست های نینتندو.

Well done, Big N. Well ****ing done.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
WIU - The Wonderful 101 - 30K

یعنی انتظار هرچیزی رو از نینتندو داشتم به جز Undershipment. فقط 30,000 کپی از بازی به سمت بازار فرستاده شده برای هفته اول! یعنی اگه تمام کپی ها فروخته بشه باز هم فروش بیشتر از 30K نمیشه!
به خدا من دیگه هنگ کردم از این سیاست های نینتندو.

Well done, Big N. Well ****ing done.
مشخص شد که نینتندو هم امیدی نداره به فروش بازی:|
مرتضی این امار برای ژاپن هست یا اروپا هم شامل می شه؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مشخص شد که نینتندو هم امیدی نداره به فروش بازی:|
مرتضی این امار برای ژاپن هست یا اروپا هم شامل می شه؟

برای ژاپنه فقط. تو خارج از ژاپن که کلا امید زیادی به فروشش نبود. چون طراحی شخصیت هاش مثل Super Sentai (یه برنامه فوق العاده پرطرفدار ژاپنی با محوریت سوپر هیرو ها) بود پتانسیل زیادی داشت که تو ژاپن خوب بفروشه اگه خوب تبلیغ می شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خودتون میگید چرا با زمان عرضه GTA V همزمان شده و بازی نخواهد فروخت بخاطر این همزمانی حالاهم که یک کار درست کرده این طوری میگید؟
Nintendo product manager says Wonderful 101 could “transcend to a wider audience”, “it’s not a niche game”
https://www.mcvuk.com/news/read/nintendo-targets-new-audiences-with-fresh-ip/0120077

.....
مهدی اصلا خوندی پستم رو؟ من دارم میگم بازی Undershiped شده! یعنی نینتندو فقط 30,000 نسخه فرستاده تو بازار ژاپن! این کجاش خوبه؟ هم اون قضیه GTAV بده هم این یکی.

اون لینک هم جالبه. طرف میگه بازی niche نیست و میتونه بفروشه، بعد نه تبلیغ میکنه و تازه Undershipment هم می کنه! لول. Classic Nintendo.
خوندم من میگم کار درستی کرده چون ازش فروش نرفتن بازی جلوگیری کرده و بازی رو نگه داشته به موقعش عرضه بازار کنه تا از خطر فروش GTA V جلوگیری کنه. 30,000 برای چه مدت یک هفته؟ اگر یک هفته هم باشه بازم خوبه
کامیا هم که خودش فروش و متا رو قبول نداره پس نباید فروش بازی براشون P مهم باشه درسته؟

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خودتون میگید چرا با زمان عرضه GTA V همزمان شده و بازی نخواهد فروخت بخاطر این همزمانی حالاهم که یک کار درست کرده این طوری میگید؟
Nintendo product manager says Wonderful 101 could “transcend to a wider audience”, “it’s not a niche game”
https://www.mcvuk.com/news/read/nintendo-targets-new-audiences-with-fresh-ip/0120077

مهدی اصلا خوندی پستم رو؟ من دارم میگم بازی Undershiped شده! یعنی نینتندو فقط 30,000 نسخه فرستاده تو بازار ژاپن! این کجاش خوبه؟ هم اون قضیه GTAV بده هم این یکی.

اون لینک هم جالبه. طرف میگه بازی niche نیست و میتونه بفروشه، بعد نه تبلیغ میکنه و تازه Undershipment هم می کنه! لول. Classic Nintendo.

خوندم من میگم کار درستی کرده چون ازش فروش نرفتن بازی جلوگیری کرده و بازی رو نگه داشته به موقعش عرضه بازار کنه تا از خطر فروش GTA V جلوگیری کنه. 30,000 برای چه مدت یک هفته؟ اگر یک هفته هم باشه بازم خوبه

این روش شاید برای بازی مولتی پلتفرمی مثل Dragons Crown جواب بده (این بازی هم Undershipped شده بود حالا نمی دونم به چه دلیلی)، چون پابلیشر میدونه تمام اونقدری که توی بازار می فرسته فروش میره که بعدا بیشتر بفرسته توی بازار. اما برای TW101 نه. چرا؟ چون تبلیغ درست و حسابی نشده که ملت بعد از یه هفته باز هم بازی یادشون بمونه! اونم بعد از GTAV که دنیای خارج از گیم رو هم تکون میده چه برسه به داخلش! مهدی سعی نکن این حرکت نینتندو رو بپیچونی و تبدیلش کنی به سیاست بازاریابی که اصلا هیچ رقمه راه نداره.

کامیا هم که خودش فروش و متا رو قبول نداره پس نباید فروش بازی براشون P مهم باشه درسته؟
2142145 بار در این مورد بحث کردیم، اینم روش. کامیا کارگردانه نبایدم قبول داشته باشه. چون حقوقش رو میگیره. مینامی باید بترسه و قبول داشته باشه چون مدیر عامله و پس فردا وقتی میخواد بره قرارداد ببنده وقتی رزومه ش رو میبینن می فهمن بازیش چقدر بد فروخته و باهاش قرارداد نمی بندن. کامیا اگه تو PG کار نکنه میره یه جای دیگه. فروش ربطی بهش نداره.

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب به نظرت بیاد چی کار کنه 100 هزار نسخه بریزه تو بازار وقتی میدونه نظرها سمت GTA V هستش
wonderful 101 یک بازی فوق العاده با کیفیت هستش به شخصه خودم فکر میکردم یک بازی چرت و پرت هستش اما وقتی بازی کردم واقعا کیف کردم
بازی خیلی سطح بالا ساخته شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر