The Wonderful 101

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
r4rgg5jsehasmgwe4e49.jpg

سازنده:Platinum Games
ناشر:Nintendo
تاریخ عرضه: 2013
سبک:Interactive movie, action

به نقل از بازی سنتر:
The Wonderful 101 نام عنوان بعدی شرکت پرآوازه Platinum Games است که قرار است با لانچ کنسول Wii U در ژاپن و آمریکا بصورت انحصاری برای این کنسول منتشر شود. نسخه اروپای این بازی کمی بعد از این زمان وارد بازار خواهد شد. این بازی بوسیله Hideki Kamiya کارگردانی شده و Atsushi Inaba وظیفه تهیه کنندگی آن را بر دوش دارد. در این بازی شما کنترل تعداد زیادی از سـوپرقهرمان‌ها را در دست خواهید گرفت تا به مبارزه با گروهی از موجودات فضایی مهاجم بروید. به واسطه گیم‌پد جدید WiiU، المان‌های گیم‌پلی جالبی برای این عنوان در نظر گرفته شده است. می‌توانید با انجام کار‌های خاصی، این قهرمانان را به شکل و شمایل‌های مختلفی، مثل یک مشت بسیار بزرگ یا یک شمشیر غول پیکر، در بیاورید؛ یا بوسیله چرخاندن گیم پد به اطراف دید بهتری نسبت به موقعیت جنگ و محیط داشته باشید. اطلاعات در مورد این بازی کمی محدود است و هنوز شاهد تریلر‌هایی گیم‌پلی کاملی از این بازی نبوده‌ایم. با توجه به سابقه درخشان این شرکت و دست‌های پشت این بازی، انتظار می‌رود شاهد یکی از بهترین لانچ تایتل‌های Wii U باشیم. همه چیز را زمان مشخص خواهد کرد، پس باید منتظر این عنوان در سال 2013 باشیم تا ببینیم این شرکت باز هم می‌تواند کارنامه درخشان خود را حفظ نماید یا خیر.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Kamiya concerned that Nintendo isn't marketing Wonderful 101 much at all

First, Kamiya says he doesnt see any magazine previews, says stores aren't promoting the game because they don't really understand what it is. There aren't enough ads or awareness he says its not a cheap game to make either, he estimates that in terms of manpower and resources, they spent 1.5 times what they did on Bayonetta 1*. He says in terms of "no one really gets the game, so there isnt a lot of hype" its similar to Okami**
Poor Kamiya. RIP Wonderful 101

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
kamiya says he doesnt see any magazine previews, says stores aren't promoting the game because they don't really understand what it is. There aren't enough ads or awareness he says its not a cheap game to make either, he estimates that in terms of manpower and resources, they spent 1.5 times what they did on Bayonetta 1

به خدا حق کامیا و PG این نیست. 1.5 برابر Bayo روی این بازی وقت و نیروی انسانی گذاشته بودن. الانم هیچ کس نمی دونه اصلا بازی چی هست و اصلا وجود داره یا نه. تاریخ عرضه بازی هم که خیلی نزدیک GTA V ـه. حتی اگه یه نینتندو دایرکت هم به این بازی اختصاص بدن بازم فرقی نداره. چون دایرکت ها محدود به کسانی هست که یا Wii U دارن یا حداقل میدونن این بازی چیه. اگه نینتندو بخواد اینطوری ادامه بده فروش بازی افتضاح میشه و این وسط نه نینتندو سود میبره نه PG.
همین کارو میخوان برای Bayo2 هم انجام بدن؟ تازه اون درجه سنیش M ـه. مارکتینگ سگا با این که زیاد خوب نبود ولی حداقل TV ads و تبلیغات خیابانی و توی مغازه ها رو داشت. حرف اصلی رو البته یه کاربر تو GAF زده:

Nintendo has yet to market Wii U.

...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به جای کپی پیست یکم ترجمه کنید بد نیست شاید یکی انگلیسیش خوب نباشه البته منظورم اینه توضیح بدید که مرتضی توضیح داده ممنون ازش
این تاپیک هم به بیراهه رفت ...
نه به اون زمان که بازی نداشت نه به الانم که 3-4 تا داره و تبلیغات نمیکنه براش!.
این راهی که نینتندو میره 100% به ترکستانه. رنجوندن کامیا به عنوان تنها حامی Wii U توی بازیسازهای شاخ کار اشتباهی هست.
دوست داره به ترکستان بره . این قدر نیایید بگید تنها حامی و فلان چون اصلا این حرف از پایه غلطه بس کنید ترول رو خوبه آدم گذشتش رو به یاد بیاره.
خوشش میاد تبلیغ نمی‌کنه اصلا بازی نداره مشکل چیه؟ هیتر بازی حدی داره

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به خدا حق کامیا و PG این نیست. 1.5 برابر Bayo روی این بازی وقت و نیروی انسانی گذاشته بودن. الانم هیچ کس نمی دونه اصلا بازی چی هست و اصلا وجود داره یا نه. تاریخ عرضه بازی هم که خیلی نزدیک GTA V ـه. حتی اگه یه نینتندو دایرکت هم به این بازی اختصاص بدن بازم فرقی نداره. چون دایرکت ها محدود به کسانی هست که یا Wii U دارن یا حداقل میدونن این بازی چیه. اگه نینتندو بخواد اینطوری ادامه بده فروش بازی افتضاح میشه و این وسط نه نینتندو سود میبره نه PG.
همین کارو میخوان برای Bayo2 هم انجام بدن؟ تازه اون درجه سنیش M ـه. مارکتینگ سگا با این که زیاد خوب نبود ولی حداقل TV ads و تبلیغات خیابانی و توی مغازه ها رو داشت. حرف اصلی رو البته یه
نه به اون زمان که بازی نداشت نه به الانم که 3-4 تا داره و تبلیغات نمیکنه براش!.
این راهی که نینتندو میره 100% به ترکستانه. رنجوندن کامیا به عنوان تنها حامی Wii U توی بازیسازهای شاخ کار اشتباهی هست.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوست داره به ترکستان بره

البته مهدی نمیشه همینجوری گفت "دوست داره به ترکستان بره" چون این وسط اون سازنده هم حقی داره. کامیا جزو افرادی بود که اصلا به فروش و اینا اهمیت نمیداد. برای دل خودش بازی میساخت! حالا ببین تا چه حد ناراحت شده که از نینتندو دلخور شده و نگرانه (نینتندویی که خودت هم میدونی خیلی احترام براشون قائله) کامیا حداقل این حق رو داره که بازیش دیده بشه. یه ماه مونده به عرضه، واقعا فکر می کنی تبلیغات تو این یه ماه میتونه فروش بازی رو تضمین کنه؟ تازه اونم ماهی که توش GTA V میاد که دنیای گیم و حتی دنیای خارج از گیم رو هم تحت تاثیر قرار میده...
چرا بازی ای رو Fund کنی و آخرش بذاری بمیره؟ واقعا چرا؟ این IP برای نینتندو ـه و بعید میدونم با فروشی که در انتظارشه آینده ای براش درنظر گرفته بهش. وقتی بازی زنده ست نینتندو اصلا بهش اهمین نمیده، وقتی مرد میخواد اینکارو بکنه؟

امیدوارم حداقل برای PG و کامیا درس عبرتی بشه این قضیه که دور نینتندو رو خط بکشن...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوست داره به ترکستان بره . این قدر نیایید بگید تنها حامی و فلان چون اصلا این حرف از پایه غلطه بس کنید ترول رو خوبه آدم گذشتش رو به یاد بیاره.
خوشش میاد تبلیغ نمی‌کنه اصلا بازی نداره مشکل چیه؟ هیتر بازی حدی داره
یعنی چی خوشش میاد تبلیغ نکنه؟ این یکی از ارکان فروش بازی حساب میشه که برای محصولی که داری درست و حسابی بازار یابی کنی. اتفاقا بر عکسه مهدی. اونا هیتر بازی در نمیارن بلکه تو چشماتو به روی حقیقت میبندی که نینتندو داره امل بازی در میاره. با اینکه خودم نینتندو رو خیلی دوست دارم اما کارش از ریشه و بیخ و بن اشتباهه. خب وقتی نمیتونه از سازنده پشتیبانی کنه اصلا برای چی میره سراغشون؟
فقط نیا بگو دلش نمیخواد و اینا چون در این صورت معلوم میشه اصلا جوابی نداری که بدی

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یعنی چی خوشش میاد تبلیغ نکنه؟ این یکی از ارکان فروش بازی حساب میشه که برای محصولی که داری درست و حسابی بازار یابی کنی. اتفاقا بر عکسه مهدی. اونا هیتر بازی در نمیارن بلکه تو چشماتو به روی حقیقت میبندی که نینتندو داره امل بازی در میاره. با اینکه خودم نینتندو رو خیلی دوست دارم اما کارش از ریشه و بیخ و بن اشتباهه. خب وقتی نمیتونه از سازنده پشتیبانی کنه اصلا برای چی میره سراغشون؟
فقط نیا بگو دلش نمیخواد و اینا چون در این صورت معلوم میشه اصلا جوابی نداری که بدی

البته مهدی نمیشه همینجوری گفت "دوست داره به ترکستان بره" چون این وسط اون سازنده هم حقی داره. کامیا جزو افرادی بود که اصلا به فروش و اینا اهمیت نمیداد. برای دل خودش بازی میساخت! حالا ببین تا چه حد ناراحت شده که از نینتندو دلخور شده و نگرانه (نینتندویی که خودت هم میدونی خیلی احترام براشون قائله) کامیا حداقل این حق رو داره که بازیش دیده بشه. یه ماه مونده به عرضه، واقعا فکر می کنی تبلیغات تو این یه ماه میتونه فروش بازی رو تضمین کنه؟ تازه اونم ماهی که توش GTA V میاد که دنیای گیم و حتی دنیای خارج از گیم رو هم تحت تاثیر قرار میده...
چرا بازی ای رو Fund کنی و آخرش بذاری بمیره؟ واقعا چرا؟ این IP برای نینتندو ـه و بعید میدونم با فروشی که در انتظارشه آینده ای براش درنظر گرفته بهش. وقتی بازی زنده ست نینتندو اصلا بهش اهمین نمیده، وقتی مرد میخواد اینکارو بکنه؟

امیدوارم حداقل برای PG و کامیا درس عبرتی بشه این قضیه که دور نینتندو رو خط بکشن...
بیاد دمبک بزنه؟ سازنده پولش رو گرفته. بازی هنوز خیلی مونده عرضه بشه و راه برای تبلیغ بازی زیاد مسئله اینه مجلات معتبر نه مجلات نینتندو ازش هیچ مطلبی ننوشتند این تقصیر ناشر و سازنده نیست.
من چشمم رو نبستم من دارم سایه رفتار برخی رو اجرا می‌کنم چون از ثابت نبودن برحرف خوشم نمیاد.
آین IP هم برای فروش ساخته نشده که فروشش مهم باشه. تبلیغات هم شده هرکسی راحت تو best buy به بازی دسترسی داره و می‌تونه تستش کنه.
پول داده بازی بسازند خودش تبلیغات کرده ولی این مجلات هستند که بازی رو اصلا پوشش ندادند.
پست من رو نقل قول نکنید چون پستم مشخصه نقل قول حرف یکی دیگه‌است .
W101 هم IP نیست که ادامه داشته باشه چون کامیا ادامه برای بازیهاش نمی‌سازه.
من درمورد بازی یک گفتگویی اگر بشه انجام می‌دم تا بدونم نظر سگا چیه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
سایت ژاپنی بازی که به تازگی شروع به کار کرده, اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی رو منتشر کرده است.
تصاویر:

اطلاعات:
-40 سال قبل از زمان بازی بیگانگان به زمین حمله کرده اند.
-برنامه ای به نام Centinel برای مبارزه با بیگانگان توسط سازمان ملل راه اندازی شد.
-قهرمان های بازی نیز متعلق به این برنامه هستند.
-یک قهرمان در هر 100 شعبه در تمام زمین وجود دارد.
-شمشیر برای باز کردن قفل ها استفاده می شود.
-مشت در ها را باز می کند.
-پل در بازی به شما این اجازه را می دهد تا جا به جا بشید بین دو نقطه
-در بخش مولتی پلیر هم 5 نفر به صورت افلاین با یک دیگر همکاری می کنند و خبری از بخش انلاین نیست.
کامیا هم توی بلاگ P+ یک پست داده. که اگه تونستم ترجمه می کنم.

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Wondafuruuu...One O one!

:D
یک پستی هم توی NeoGAF’ کامیا داده که اگه خدا بخواد بعدا ترجمش می کنم.
کامیا تو گف پست نداده، توی بلاگش تو سایت ژاپنی PG پست داده :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دموشو گرفتم پسر عجب چیز شاخیه اصلا توقع نداشتم
جای نینتندو بودم یک جوری این p+ رو برای خودم میخریدم واقعا استدیو با استعدادی هستن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دموشو گرفتم پسر عجب چیز شاخیه اصلا توقع نداشتم
جای نینتندو بودم یک جوری این p+ رو برای خودم میخریدم واقعا استدیو با استعدادی هستن
بیشتر تعریف کن مهدی!!!علاقه مند شدم تا بدونم این بار پلانتیوم چه گلی کاشته!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر