THE Wheelman

wheelman_logo2.jpg

wheelman یک بازی در ژانر اکشن می باشد که توسط دو شرکت Midway Game و Tigon Studios عرضه می شود.
چارکتر این بازی ستاره معروف فیلم های اکشن Vin Diesel می باشد که این بازی در استدیو شخصی خود او Tigon Studios ساخته می شود.
wheelman نشان دهنده یک رانندگی و تعقیب و گریزه با هیجان است،که در سرتاسر بازی می خواهد صحنه های زیبای هالیودی را به تصویر بکشد؛صحنه هایی نظیر انفجار،پرش ها و...
وین دیزل در نقش Milo Burik ظاهر میشود.
Milo یک مامور مخفی و راننده کاملا ماهری است،که برای انجام ماموریت و به دست اوردن اطلاعات و از بین بردن خلافکاران باید وارد دنیای این تبهکاران شود و یکی یکی انها را از سر راه بردارد.
2434562972_c7a9de54c1.jpg

این بازی در شهر کلاسیک و پر جمعیت و پر ترافیک،بارسلونای اسپانیا است.و شما می توانید به راحتی در کوچه و خیابان های این شهر زیبا بگردید و از دیدن معماری و فضاهای ان لذت ببرید.
2434563374_d196102752.jpg

این بازی دارای 30مرحله بلند به صورت داستانی و حدود 150 مرحله فرعی است و حتی شما در این بازی می توانید یک راننده تاکسی باشید و مسافران را جا به جا کنید.
همانطور که از اسم بازی معلوم است بیشتر مراحل در هنگام رانندگی صورت می گیرد و در این مراحل برای رسیدن به هدف کارهای گوناگونی را می توانید انجام دهید.
در این مبارزات ممکن است ماشین شما صدمه ببیند و برای ادامه مجبور به تعویض ان شوید،و در یک تعقیب و گریز احتیاج به تعویض سریع اتومبیل خود دارید و این امر را می توانید با یک حرکت جالب انجام دهید،به این صورت که از ماشین خود به ماشین دیگه ای بپرید!!کافیست به روی سقف ماشین خود برید و از انجا با یک پرش به طرف صندوق عقب ماشین جلویی بپرید و از انجا خود را به پنجره کمک راننده برسانید و داخل ماشین شوید و راننده را به بیرون پرت کنید.و تمامی این ها در حین حرکت صورت میگیرد.البته این امکان را دارید که صحنه را کند کید.
the_wheelman_3.jpg

شما در مبارزه با دشمنان و دیگران کارهای بسیاری را می توانید انجام دهید.کافیست هنگامی که در ماشین و در حال مبارزه هستید با یک اشاره کوچک به دکمه چپ و یا راست و با یک مانور ضربه ای به پهلو ماشین دشمن بزنید و او را از مسیر خارج کنید که البته اوناهم این امکان رو دارن.
استفاده از صلاح های گوناگون و تیر اندازی هنگام رانندگی از دیگر کارهایی است که می توان انجام داد و برای تیر اندازی دقیق تر می توانید صحنه را ارام کنید و نقاط حساس را نشانه بگیرید همانند باک،لاستیک و ...
یکی دیگر از حرکت های زیبای این بازی این است که هنگام رانندگی می توانید به پشت سر خود تیر اندازی کنید که این کار با یک چرخش 360 درجه در 2مرحله صورت می گیرد با چرخش 180 درجه اول کاملا بر میگردید و هدف را میرنید و با یک BACK دو باره به حالت اول بر میگردید و مسیر رو ادامه می دهید.
1231740651.jpg

و اما این بازی دارای مراحلی است که بدونه استفاده از ماشین صورت میگرد.در این بازی شما می توانید انواع ماشین،کامیون،موتور و همچنین از صلاح های مختلف نیز استفاده کنید.
developer: Tigon Studios
publisher: Midway Games
genre: action / cars
platform: PC / Windows
release date: World: February 2009
see this game on other platforms: 360 PS3
age requirements: 16+
system requirements:not specified
280925328.jpg

چند اسکرین شات از بازی:
the_wheelman_1.jpg
11144_medium.jpg
48528a04be669_featured_without_text_wheelman_top.jpg
the-wheelman-20080416094918475_640w.jpg
943143164d1215963433-wheelman-screenshots-32172_wheelman-01_normal.jpg
1231809143.jpg
1231762777.jpg

Ashkan Pirate

کاربر سایت
Nov 20, 2008
46
نام
ashkan
سلام تاریخ عرضه بازی رو تو سایت Midway
زده 16febuary و چیزی راجه به عقب افتادن تاریخ عرضه نگفتن.چند سایت دیگه همین تاریخ رو زدن.
Midway Confirms February 16, 2009, Scheduled as Global Ship Date for Wheelman

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
من دو روز پیش بازی رو دانلود کردم ، به لحاظ گرافیکی مثل بازیهای 4 سال پیش است تنها گزینه ای رو که میشود تغییر داد رزولویشن بازی است و هیچ تنظیم گرافیکی دیگه ای ندارد . کنترل بازی هم فقط با کیبورد و دسته xbox360 است .ولی فیزیک این بازی رو من در هیچ بازی ماشین سواری حتی gta4 ندیدم

آخرین ویرایش:

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
يعني با 256 انويديا 8600 جي تي ميشه راحت بازيش كرد ؟:confused:

جلوه گرافیکی خاصی نداره فکر کنم 6200 هم میتونه بازی رو خوب اجرا کنه ولی فیزیک سنگینی داره و اگه کارتت فیزیک رو پشتیبانی کنه هیچ مشکلی نداری

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
این امکان وجود داره که بری برای خودت تو شهر بگردی و شهرو بریزی به هم ؟؟
این بازی شبیه به GTA هست ؟؟؟

ابدا نه ، gta یک شهر زنده بود با گرافیک بالا و یک خط داستانی . این بازی هیچ کدام از اینها را ندارد .بیشتر حنگ بین ماشینهاست و مانور توی شهر و این چیزها..

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا كانفيگه دكمه هاي بازي چقدر بدجوره و امكان تغيير دادن نداره چرا ؟ :(
پچي فايلي چيزي هست كه اضافه بكنيم به بازي و امكان تنظيم دكمه ها باشه ؟
چون من چپ دست هستم و با كانفيگه بازي نميتونم درست بازي كنم :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر