The Walking Dead | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اوه اوه من که هیچی نفهمیدم :p
آقا من به یه مشکلی برخوردم :(( تو رو خدا کمک :(( بازیم اجرا نمیشه. وقتی بازیو گذاشتم تو ایکس 360 بهم error داد که regionم نمیخونه :(( حالا چه کار کنم؟ من Clementine میخوام :((
برو تو قسمت my games يا recent از اون جا ميتوني بازيرو اجرا كني

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
xgd2 قفل امنیتی قبلی بود و بازی هایی که این قفل روشون هست نیازی نیست برنر مکس باشن (یعنی اصلا نیست) چون به صورت معمولی کامل رایت میشن
مشکل دوم هم خودتون گفتید دیگه با ریجن دستگاه شما نمیخونه
یعنی من اگه کپیش کنم تو هارد دستگام، بازم میتونم بازی کنم؟ البته فکر کنم اصلاً گزینه کپی نداشتا! میگم اونوقت ایجوری لنز دستگاهم آسیب نمیبینه یا ضعیف نمیشه؟ ممنون اگه راهنمایی کنید.
راستی اصلاً این قفله که میگید چی هست؟

برو تو قسمت my games يا recent از اون جا ميتوني بازيرو اجرا كني
وای راست میگی؟ یعنی اونجوری میتونم بازی کنم؟ میرم حتماً امتحان میکنم. ولی اگه بازی اجرا بشه آحه من چی کار کنم با این همه بازی؟ دارم tomb raider بازی میکنم.قبلشم که داشتم dead space بازی میکردم که دیگه لارا جونم نذاشت دیگه :d

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
وای راست میگی؟ یعنی اونجوری میتونم بازی کنم؟ میرم حتماً امتحان میکنم. ولی اگه بازی اجرا بشه آحه من چی کار کنم با این همه بازی؟ دارم tomb raider بازی میکنم.قبلشم که داشتم dead space بازی میکردم که دیگه لارا جونم نذاشت دیگه :d

تنها راه بازی کردنش از روی دیسک همینطوری هست.
اما انصافاً دهن آدم سر این فریز کردن و قفل کردن هاش سرویس می کنه، لذت بازی رو برای من شخصاً نصف کرد.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یعنی من اگه کپیش کنم تو هارد دستگام، بازم میتونم بازی کنم؟ البته فکر کنم اصلاً گزینه کپی نداشتا! میگم اونوقت ایجوری لنز دستگاهم آسیب نمیبینه یا ضعیف نمیشه؟ ممنون اگه راهنمایی کنید.
راستی اصلاً این قفله که میگید چی هست؟

اول اینکه شما باید تنظیمات دستگاه رو از روی حالت اجرای خودکار بازی بعد از وارد کردن دیسک برداری تا بتونی بعد از لود شدن دیسک به تب My Games بری و از اون جا بازی رو Play کنی
دوم اینکه بازی روی هارد نصب نمیشه و اصولا بازی سبکی هست و برای لنز دستگاه مشکلی نداره

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:21 PM ارسال شده بود ----------

اما انصافاً دهن آدم سر این فریز کردن و قفل کردن هاش سرویس می کنه، لذت بازی رو برای من شخصاً نصف کرد.
من با این مشکلی که شما میگی بر خورد نکردم فقط یک بار جواب سوالاتی که در آخر هر اپیزود نشون میده رو از دست دادم که اون هم اشکال بازی بود که بعد از یه بار بازی کردن سری دوم مشکل بر طرف شد

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

من با این مشکلی که شما میگی بر خورد نکردم فقط یک بار جواب سوالاتی که در آخر هر اپیزود نشون میده رو از دست دادم که اون هم اشکال بازی بود که بعد از یه بار بازی کردن سری دوم مشکل بر طرف شد

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام The Walking Dead: Survival Instinct اومده؟ اخه یه جا دیدم میفروخت
آره اومده و من هم بازی کردم ولی تعریفی نیست و به پای این نسخه که مورد بحث ماست نمیرسه

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وای منم بالاخره امروز شروع کردم بازی کنم. چقدر بازیش قشنگه. چقدر کلمنتاین نازه :x ولی فکر کنم باید حسابی زبان انگلیسیم قوی باشه که کامل بفهمم. من الان رسیدم به اونجایی که
تو مزرعه باید یکی از دو تا پسرا رو نجات بدیم. هیچ راهی نداره که هر دو تاشونو نجات بدیم آخه هر دو تا گناه دارن :(

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
وای منم بالاخره امروز شروع کردم بازی کنم. چقدر بازیش قشنگه. چقدر کلمنتاین نازه :x ولی فکر کنم باید حسابی زبان انگلیسیم قوی باشه که کامل بفهمم. من الان رسیدم به اونجایی که تو مزرعه باید یکی از دو تا پسرا رو نجات بدیم. هیچ راهی نداره که هر دو تاشونو نجات بدیم آخه هر دو تا گناه دارن :(

بله بازیش بسیار زیباست طوریکه بهترین بازی سال شناخته شد از دید vga
خیر هیچ راهی نداره
مطالبی هم که مربوط به داستان هستو مینویسی،لطف کن تو اسپویل قرار بده تا اونایی هم که هنوز بازیش نکردن داستان براشون لو نره
در ضمن پیشنهاد میکنم تو این تاپیک دیگه نیا چون چشمت میخوره به کامنتهای بچه ها و داستان برات لو میره :D-چون واقعا حیفه داستانو از زبون بچه ها بشنوی;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
واقعاً که منو همین اولش و با گذاشتن سر دو راهی تحت تاثیر قرار داد. چپتراش چرا اینقدر کمه؟ منظورم زمان بازیشه.
براي اين كه اين بازي به صورت episode در لايو عرضه ميشد و اصلا قرار نبود روي ديسك عرضه بشه ولي به خاطر موقفيت هايي كه داشت رو ديسك هم عرضه شد.مدت زمان بازي به عنوان يك بازي كه بر روي لايو عرضه شده بود مناسبه

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
این هم تموم شد...عالی...شاهکار هر چی بگم کمه
غمگین ترین بازی بود که تا حالا کردم....
آقا من زخممو نشون دادم....همه ی اعضارم با خودم بردم....دستمم قطع کردم....و گذاشتم کلمنتاین بهم شلیک کنه...کارهای درستو کردم آیا؟راهنمایی کنی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این هم تموم شد...عالی...شاهکار هر چی بگم کمه
غمگین ترین بازی بود که تا حالا کردم....
آقا من زخممو نشون دادم....همه ی اعضارم با خودم بردم....دستمم قطع کردم....و گذاشتم کلمنتاین بهم شلیک کنه...کارهای درستو کردم آیا؟راهنمایی کنی
تصميمات كه در پايان بازي تاثيري نميذاره.من خودم نذاشتم كلمنتاين شليك كنه و گفتم بره فقط از اونجا.زخمم نشون ندادم ولي بازم ميفهمن

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلاااااااااااااااااااااااااااام.
منم دیشب بازیو تموم کردم. فقط میتونم بگم داشتم نیم ساعت گریه میکردم. خیلی بازیش قشنگ بود. اون آخرش چی شد که
کلکنتاین 2 نفر را دید؟ اونا کی بودن؟
ادامه هم داره؟ ولی اصلاً بازیش ربطی به سریالش نداشتا.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلاااااااااااااااااااااااااااام.
منم دیشب بازیو تموم کردم. فقط میتونم بگم داشتم نیم ساعت گریه میکردم. خیلی بازیش قشنگ بود. اون آخرش چی شد که
کلکنتاین 2 نفر را دید؟ اونا کی بودن؟
ادامه هم داره؟ ولی اصلاً بازیش ربطی به سریالش نداشتا.
اون که نامعلومه دیگه تو فصل بعدی بازی ادامه داستانشه.پس ادامه داره

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
امروز همش داشتم به بازی و پایانش فکر میکردم. خیلی معرکه بود. من هنوزم دپرسم :(
این بازیه جدیدی که اومده به اسم واکینگ دد ادامه همینه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر