The Walking Dead: Survival Instinct | Xbox 360

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اره ولي همون سينگل پليرش وقت گيره مثلا كشتن 200 walker يا تموم كردن بازي با شرايطي خاص(فقط بايد يك تير داشته باشي)
الانم كه بيشتر بازي كردم متاسفانه بازي اصلا اينجوري نيست كه بشيني پاش.همش بايد بري بنزين پيدا كني يا بري مثلا براي يكي فلان چيرو بياري بعد اون بهت بنزين بده/:)
بیشتر سبک بازی شبیه به کدوم بازی هست؟
بازی کشش داره که 3 ساعت بشینی پاش؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اره ولي همون سينگل پليرش وقت گيره مثلا كشتن 200 walker يا تموم كردن بازي با شرايطي خاص(فقط بايد يك تير داشته باشي)
الانم كه بيشتر بازي كردم متاسفانه بازي اصلا اينجوري نيست كه بشيني پاش.همش بايد بري بنزين پيدا كني يا بري مثلا براي يكي فلان چيرو بياري بعد اون بهت بنزين بده/:)
تو بازی کارت سوخت هم هست؟!:D
مثلا کارت سوخت بدی به طرف بره برات بنزین بیاره:D
حالا بنزین می‌خوان چیکار؟! :-/ :|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تو بازی کارت سوخت هم هست؟!:D
مثلا کارت سوخت بدی به طرف بره برات بنزین بیاره:D
حالا بنزین می‌خوان چیکار؟! :-/ :|
پس اسم بازی رو باید میذاشتن " در جـستـوجـوی بـنـزیـن "
بعد هر مرحله هم بايد تايين كني از كدوم مسير بري بعد بايد ميزان بنزينو بسنجي خودت انتخاب كني مثلا از بزرگراه بري يا خيابون بعد وسط راه هم ماموريت فرعي داره كه دلبخواه مثلا ميتوني به كسي كمك كني يا بازم بري بنزين پيدا كني.:dالبته شايد در ادامه بهتر بشه

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:17 PM ارسال شده بود ----------

بیشتر سبک بازی شبیه به کدوم بازی هست؟
بازی کشش داره که 3 ساعت بشینی پاش؟
سبك بازي كه شايد بشه گفت dead Iseland ولي بدون لول آپ و خصوصيات اون.مثلا تو بازي محدوديت اسلحه زياد داري و بيشتر بايد با سلاح سرد بري چون تير اندازي كني همه ميريزن سرت و سريع ميكشنت.تا اينجا كه بازي براي من كشش نداشته چون اصلا ماموريت خاصي نداره.

آخرین ویرایش:

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سبك بازي كه شايد بشه گفت dead Island ولي بدون لول آپ و خصوصيات اون.مثلا تو بازي محدوديت اسلحه زياد داري و بيشتر بايد با سلاح سرد بري چون تير اندازي كني همه ميريزن سرت و سريع ميكشنت.تا اينجا كه بازي براي من كشش نداشته چون اصلا ماموريت خاصي نداره.
:d
بازی OWـــه؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
:d
بازی OWـــه؟!
كپي DI كه نيست منظورم سلاح هاي بازي و دشمنا اونجورين بازي هم openworld كه نيست ولي تو هر مرحله ميشه گشت و گذار كرد و چيز هاي مخفي پيدا كرد
غلط املاحي هم اينقدر ندارم ولي چون با گوشي مينويسم اينجوري ميشه دمت گرم كه درست كردي :D

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
كپي DI كه نيست منظورم صلاح هاي بازي و دشمنا اونجورين بازي هم openworld كه نيست ولي تو هر مرحله ميشه گشت و گذار كرد و چيز هاي مخفي پيدا كرد
بهرام، این بنده خدا دو ساعت ورداشت غلط های املایی رو Bold کرد بعد تو دوباره نوشتی "صلاح" :|:D
-------------------------------
این نسخه کلا ربطی به The Walking Dead که روی XBL میومد نداره؟!

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام، این بنده خدا دو ساعت وردشات غلط های املایی رو Bold کرد بعد تو دوباره نوشتی "صلاح" :|:D
-------------------------------
این نسخه کلا ربطی به The Walking Dead که روی XBL میومد نداره؟!
پيش مياد ديگه:d
نه ربطي به اون نداره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کلا همش داستان بود اکشن خاصی نداشت من نشستم اپیزودهاشو یکی یکی از نت دیدم تا بخوام خودم بازی کنم :D
یکی یکی هم که می مردن در کل سرگرم کننده بود

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کلا همش داستان بود اکشن خاصی نداشت من نشستم اپیزودهاشو یکی یکی از نت دیدم تا بخوام خودم بازی کنم :D
یکی یکی هم که می مردن در کل سرگرم کننده بود
مگه تو این بازی هم
همشون یکی یکی تا آخر بازی میمرن؟ احیانا شما این بازی رو منظورت نیست؟
http://forum.bazicenter.com/thread63237
/

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مگه تو این بازی هم
همشون یکی یکی تا آخر بازی میمرن؟ احیانا شما این بازی رو منظورت نیست؟
http://forum.bazicenter.com/thread63237
/
نه این نسخه رو نمی گم
اون نسخه ای رو می گم ک اون مرده اسمش یادم نمی یاد با دختر کوچیکش کارکتر اصلی بازی بود تو اون نسخه تا اونجا ک من دیدم یکی یکی اعضای گروه از دست می رفتن مثلا خائن در میومدن ک باید مثلا انتخاب می کردیم ک بکشیم یارو رو یا بزاریم زامبی ها بخورنش یا زامبی می شدن و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر