The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
کسی تا بحال به این سرـه بالای سنگ دقت کرده بود ؟ ممکنه کسی داشته گروه رو دید میزده ؟

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
کسی تا بحال به این سرـه بالای سنگ دقت کرده بود ؟ ممکنه کسی داشته گروه رو دید میزده ؟

جالب دقت نکرده بودم...

منم به یه نکته جالب و البته قدیمی برخوردم

اول 400 Days وقتی ایستگاه سوخت رو قبل از شروع حوادث نشون میده اگر دقت کنید میتونید داک و کنی رو ببینید.

79w6_walkingdead101_2014-09-03_02-02-39-639.jpg

اگر زوم کنید و دقت کنید میبینید که درسته....لباس کنی و داک دقیقا همرنگ لباس کنی تو اول فصل 1 ـه...همینطور ماشینی هم که اینجا هست با اونی که از مزرعه هرشل تا میکون میرن هم یکی ـه.

3zoj_bandicam_2014-09-03_02-04-08-315.jpg

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بر خلاف شما که اکثرا دو گروه شدید و یه سری از
کنی دفاع میکنن و یه سری از جین ولی در عین حال هر کدوم خوبی ها و بدی هایی داشتن و بی نقص نبودن...از فداکاری های کنی گرفته تا چیزایی که جین یادمون داد...نمیشه گفت اون به فکر خودش بود و اون یکی متعادل نبود و...
من از هر دو شون خوشم میومد و اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر غیر منتظره رابطه ی این دو تا اینطوری شه که بخوان همدیگه رو بکشن...احتمالا تل تیل هم این محبوبیت رو میدونسته و خواسته متاثرمون کنه...:d
----
راستی اون جایی که جین اومد گفت تو دخالت نکن من دقیقا فهمیدم بچه رو قایم کرده...هر چی هم وسط دعواشون گشتم دنبال دیالوگی که بگم این دروغ داره میگه پیدا نکردم:d

دقیقن منم قهمیدم همون موقعی ولی جدی جدی این محدودیت دیالوگاش رو مخه :|

راستی من به این Jane خیلی شک دارم. این همونی نیست که تو فصل اول با یه تبر مانند از در و دیوار بالا میرفت بعد بچش هم تو یه کلینیک سقط کرده بود؟!

اون بنده خدا همون فصل مرد ... جین همونیه که تو 400 Days با خواهرش از در و دیوار میرفتن بالا بعد سر همین خواهرش شتک شد

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
دقیقن منم قهمیدم همون موقعی ولی جدی جدی این محدودیت دیالوگاش رو مخه :|

اون بنده خدا همون فصل مرد ... جین همونیه که تو 400 Days با خواهرش از در و دیوار میرفتن بالا بعد سر همین خواهرش شتک شد

مالی نمرده و هنوز زندست.

از جین هم تو 400 Days چیزی گفته نشد...جین کاراکتر کاملا جدیدی در فصل 2 ـه.

----------------------------

در ضمن دوستان من یه کشف عظیم دیگه هم انجام دادم....تو عکس زیر اگه بیشتر دقت کنید کاتجا خدا بیامرز رو هم میتونید ببینید.

1xtw_bandicam_2014-09-03_02-04-08-315.jpg

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
مالی نمرده و هنوز زندست.

از جین هم تو 400 Days چیزی گفته نشد...جین کاراکتر کاملا جدیدی در فصل 2 ـه.

----------------------------

در ضمن دوستان من یه کشف عظیم دیگه هم انجام دادم....تو عکس زیر اگه بیشتر دقت کنید کاتجا خدا بیامرز رو هم میتونید ببینید.

مالی مگه همون نبود که تو اپیزود 4 وسط شهر با کنی و بروبچ گیر کردیم یهو سر و کلش پیدا میشه!؟ من یادمه مُرد ... باید برم یه بار دیگه فصل اول رو

بابا تو 400 دیز بود ... خواهرش رو هول میده پرت میشه پایین میمیره !!! شرط میبندم باهات :D

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
مالی مگه همون نبود که تو اپیزود 4 وسط شهر با کنی و بروبچ گیر کردیم یهو سر و کلش پیدا میشه!؟ من یادمه مُرد ... باید برم یه بار دیگه فصل اول رو

بابا تو 400 دیز بود ... خواهرش رو هول میده پرت میشه پایین میمیره !!! شرط میبندم باهات :D

تا اونجا که من یادم میاد وقتی از کراوفورد برگشتیم پیش امید مالی از لی خداحافظی کرد...نشون به اون نشود که لی رو هم ماچ کرد.

ولی تو 400 days من همچین چیزی که میگی ندیدم....تو داستان کدوم شخصیت اینو دیدی ؟!!! فک فکنم داری اشتباه میکنی...

خواهر جین رو هم کسی حل نداد....تو خود فصل 2 جین توضیح میده که وقتی رو پشت بوم یه ساختمون گیر میکنن تنها راه فرارشون این میشه که بپرن (اگه اشتباه نکنم رو ساختمون بغلی) اما از اونجایی که خواهرش مثل سارا یه ابله تمام عیار بوده از جاش تکون نمیخوره...جین هم مجبور میشه همون جا ولش کنه خودش فرار کنه..خواهرش رو هم واکر ها میکشن.

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
اینجا فقط منم که به کارور علاقه داره؟:dمن توی همون اپیزود 3هم دوست داشتم کمکش کنم و اونجا بمونم کار درست رو به نطرم داشت انجام میداد:dهر چند آخر مرگ فجیعش رو به دست کنی تماشا کردم.
پایانی نیست که بشه از دست اون بچه خلاص شد؟:d
مرگ luke هم به نظر من تقصیر بانی بود بعد از این که luke رو کاور کردیم داشت تلاش میکرد که بیاد بیرون ولی این بانی جو گیر شد رفت کمکش و یخ شکست:dاگر سیزن بعدی در کار باشه و بانی و اون بچه روس رو ببینم بدون شک هدشات خواهند شد:dجالبه مرگ luke رو انداخت تقصیر کلم:|
منم که اخر به کنی شلیک کردم و Jane رو هم بخشیدم اون خانواده رو هم راه ندادم.خیلی هم خوب:d
فقط امیدوارم اگه فصل 3 در کار باشه اون چند ماهی که با کریستا بودیم نباشه کلا به عقب برنگرده.ترجیحا داستان یه گروه دیگه موازی با اتفاقات این دو فصل یا بازی در نقش کلم در 4-5 سال بعد:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

1xtw_bandicam_2014-09-03_02-04-08-315.jpg
حاجی برو Downsample ـه 4k کن بعد عکس بگیر با رزولوشن بالا کشفیاتت رو انجام بده:D

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
من احتمال میدم چن وخت دیگه یه بازی مث 400 روز از سری واکینگ دد منتشر شه.احتمالا ماجراهای کریتسینا بعد از ناپدید شدن ناگهانیش در سیزن 2 رو روایت کنه.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خوب بازی رو تموم کردم گذاشتم دوتا اپیزود بیاد و یکم زیادی بگذره که قشنگ استخون درد بگیرم و بعدش برم سراغ بازی:dمطمئناً این سیزن با سیزن 1 مقایسه میشه کاملاً هم این مقایسه درسته به شخصه برای من هر سیزنی منتشر بشه اصلاً و ابداً جای سیزن یک و تمام اتفاقات اون رو نمیگیره حالا اون سیزن جدید هرچه قدر میخواد خوب باشه ولی برای من سیزن یک یه چیزه دیگه بود.سیزن دو هم با یه روند نرمال شروع شد و اپیزود به اپیزود روند صعودیش رو ادامه داد تا اپیزود 4 و 5 که به ترتیب عالی بودن.تو این سیزن عملکردها تو گیم پلی بیشتر شده بود ، گرافیک اون تم آخر و زمانیش رو افزایش داده بود و یه جوری از اول تا به آخر فقط غم آدم رو میگرفت موقع بازی به جز یه صحنه (که همه میدونید کدوم صحنه:d) که جزو شیرین ترین لحظات بود و درواقع دو چهره ی متفاوت از کلمنتای رو در طول کمتر از 14-15 ماه نشون میداد.نمیدونم چرا در کل بازی هایی که Teltslle میسازه یه کاری با روح و روان مخاطب میکنه که بعد از پایان فقط نیم ساعت به مانیتور خیره میشه و در مورد تک تک اپیزودها فکر میکنه! شاید بازی گیم پلی و گرافیک خاصی (که همین گرافیک Cell-Shade از یه هنرمند برمیاد که بتونه صحنه هایی رو به تصویر بکشه که برای هر دکستاپی مناسب باشه!) نداشته باشه ولی همون داستان و موسیقی کاری با آدم میکنه که از لحظه لحظه های بازی لذت ببره.خیلیا فکر میکردن که Teltalle فقط تو سیزن یک حرفی برای گفتن داشته باشه و با انتشار سیزن دو این روند فوق العاده بودن کم و حتی ناپدید بشه ولی سیزن دویه این بازی و TWAU نشون دادا که همه ی اینا اشتباه بود و حتی میشه گفت با منتشر شدن Game of Thrones و Tales from the Borderlands و حتی سیزن 3 مشخص میشه که این استودیو یکی از اعجوبه های صنعت تویه داستان پردازی و میخکوب کردن مخاطب جلویه مانیتور هست.در مورد پایان های بازی هم واقعاً خوشم اومد حالتی که تو کمتر بازی دیده میشه ، واقعاً پایان ها متفاوت و دور از انتظار بود و هر کدوم در حد خودشون فوق العاده بودن منم انتخاب اولم (که همینم میمونه چون به نظرم بهترین انتخاب ممکن بود) به شرح زیره:d:

و در آخر ما موندیم و کلمنتاین و نینی کوچولو و کلی سوال توی ذهن که کریستا چی شد مالی فازش چی بود و همچنان Just Keep Going بودن به سمت چیزی و جایی که نمیدونیم چی و کجا هست و فقط برای یه منظور که اونم زنده موندن هست داریم تلاش میکنیم ، موردی که خصیصه ی اصلیه دنیای TWD هست:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر