The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
اینهمه از دیشب صبر کردیم تازه آپدیت بازی الان روی استیم ظاهر شد :| (حجم 696mb)\

ویرایش : اپیزود 3 رو همین الان تموم کردم . بنظرم خیلی بهتر از اپیزود 2 بود . نکته جالب برام وجود بعضی از افراد Carver بودن که قبلا باهاشون آشنا شده بودیم و خیلی گذرا تونستیم رویتشون کنیم . هم اکشن و جو بازی و هم پیش بردن داستان بنظرم نسبت به قسمت قبل قویتر کار شده بود .

تا حالا از یکی تو دنیای گیم انقد بدم نیومده بود که از کارور اومد :-q

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
راجیت ننه مرده دلم واسش سوخت خدایی loserــی بیش نبود
اما تو این سری واقعا به آسیایی ها توهین میشه l-) !racism
قبلنم ازین اتفاقا رخ داده
راستی هر چی جلو تر میریم خشانت بازی بیشتر میشه
قبلنا همیشه دوتا ابزار جلومون بود که اگه اون یکی نشد دیگری رو امتحان کنیم اما این اخریا کلا همون اول زدی،رفتی ، آره وگرنه
الفاتحه

آخرین ویرایش:

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
قسمت 3 تا به اینجا بهترین این فصل بوده.
خیلی حال داد...وقتی همه چیز به هم میریزه تازه یادت میافته داری TWD بازی می کنی.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
خوب بود ولی خیلی کوتاه بود دقیقا 61 دقیقه شد
توجه هم میکردین به اون انرزی خورشیدی گرفتنشون
اما یه جولای داریم و یه سپتامبر البته اگه اون دو تا عنوان رو اضافه نکنن
بهتره اول کلک walking dead و among us رو بکنه بعد بره سراغ اون دو تا
فقط این بازی چند فصل میخواد بشه اگه تل تیل یکم فکر کنه از 2012 شروع کرده الان 2014 هست فصل سوم میره 2016
اونموقع شاید یه سری از این گیمرا گیمر نباشن و اونموقع بی محتوا میشه
تازه هنوز هم هیچ دلیلی برای واکر شدن اینا مشخص نشده که اینا برن حلش کنن ،نمیشه تا اخر بازی همین جوری در بریم ،بالاخره باید یه کاری کنیم این جهان درست شه

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
من یه جا گیر کردم /اونجاش که شیشه میشکنه واکرا می ریزن تو کلم هم یه چوب بر میداره می زنه تو صورت واکره/ بعدش میره پشت اون طبقه ها /اینجاش گیر کردم که میگه[ A] رو بگیر هرچی فشار می دم هیچی /خون کلم ریخته میشه/اقا چه باید کرد؟

مشکل به طور معجزه اسایی حل شد/
اقا حمیدرضا مرسی و معذرت/

آخرین ویرایش:

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
هولی شت! خداوکیلی عجب اپیزودی بود :d اصلا این TTG رو عدد 3 حساسه! TWAU هم اپیزود 3ـش عالی بود! در کل بهترین اپیزود تا اینجای کار! به نظرم تنها اپیزودی بود که در حد و اندازه های فصل اول باشه!
اون لحظه ای که کِلِم گفت: این ایده رو قبلا با لی امتحان کردیم، اصلا اشکم در اومد :(((
دلم واسه اون راجی (؟) هم خیلی سوخت!
کارور هم به قول دوستمون، یکی از منفورترین شخصیت هایی بوده که تو عمر گیمریم، باهاش مواجه شده بودم! اون لحظه ای که کنی میزدش، یاد آخرای MW3 افتادم که کاپیتان پرایس، ماکاروف رو دار زد :d.
ولی ازون بدتر، اون Troy بود! خیلی حرومزاده بود! دم اون دختره گرم که اون بلا رو سرش آورد!
اصلا این اپیزود حرف نداشت! TT متشکریم :d
اصلا این اپیزود حرف نداشت! TT متشکریم :d

واسه خالی نبودن عریضه، این انتخابای بنده تو این اپیزود:
01085537774275826111.jpg

خوب بود ولی خیلی کوتاه بود دقیقا 61 دقیقه شد
شما ها چجوری تموم می کنید؟ :| مال من 2 ساعت و 10 دقیقه طول کشید! فک کنم فقط من اینجوریم! سر TWAU هم دیر تر از بقیه تموم کرده بودم :|

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
شما ها چجوری تموم می کنید؟ :| مال من 2 ساعت و 10 دقیقه طول کشید! فک کنم فقط من اینجوریم! سر TWAU هم دیر تر از بقیه تموم کرده بودم :|

برای من هم اگر اشتباه نکنم حدود 2 ساعت طول کشید ، عادت دارم به همه جاها سر بزنم تا چیزی از دست نره !

نمیشه جلوی له شدن چشم Kenny رو گرفت ؟ :|

از Sarita خوشم میومد که یه دستش به فنا رفت :((

پایان اپیزود در یک کلام فوق العاده بود ! ، ببینیم اپیزود بعد چند نفر نفله میشن :d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
آقا من قیافم دقیقا آخرین لحظه کات کردن... اینجوری بود :d
یعنی هیولایی داریم میشیم ما!!
اول که نشستم رخ به رخ carver ،به درک واصل شدنشو دیدم مردک psychopathــه مشکل دار
بعدم که نا غافل همین طور یی هو زدم دست sarita ننه مرده رو قطع کردم اونم تو دوتا ضربه!! طرف تشتکش پرید بنده خدا گفت این که از carver روانی تره!!
اینم مثل همیشه آخر هر اپیزود موزیک ending بازی که بازم مثل قبلیا زیبا و گوش نوازن

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
اپیزود خوبی بود از قسمت دوم بهتر بود البته از نظر من اپیزود1 تا الان از همه بهتربود
یه سوال:
چرا کارور اینقدر وحشی بود؟ دلیل خاصی داشت یا اینکه شخصیتش اینطوری بود

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
اپیزود خوبی بود از قسمت دوم بهتر بود البته از نظر من اپیزود1 تا الان از همه بهتربود
یه سوال:
چرا کارور اینقدر وحشی بود؟ دلیل خاصی داشت یا اینکه شخصیتش اینطوری بود
خودش کی هی میگفت باید خشن باشی تو این شرایط
حتی آخرین بارم به کلمنتاین گفت تو جسور و نترسی بچه ی منم باید مثل تو بشه!!

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
ای بابا بازم باید تا اپیزود بعد صبر کنم ....

کریستا در این چند اپیزود تقریبا به کل فراموش شده ... انگار نه انگار که کلم در اصل به دنبال اون هست
راستی به اون چهره کریح وینست توجه کردین ... مردک با کارور دستش تو یه کاسه بود

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
اپیزود جالبی بود و به قدر اپیزود 2 فصل 1 اعصاب خورد کن بود و اما عقیده ام در باره یه سری چیزا
-مردن پدر سارا برام مهم نبود چون شخصیت جا نیفتاده ای بود
-کارور رو به طور فجیهی کشتیمش و من چند ساعتی تو شک بودم ! (با اینکه حقش بود)
-دیدن کاراکتر های DLC تو این اپیزود برام خیلی جالب بود
-یه چند جاش خیلی تابلو بازی در آوردیم و بقیه مارو ندیدن!
-سارا حرکت بن رو انجام داد تو اون وضیعت از وسط زامبی ها در رفت (ما یه Ben جدید داریم !)
-موسیقی پایان بازی باز از استاد Anadel بود
آیا فصل 3 یم داریم ؟
-اگه نیک رو زنده نگه داریم (از اپیزود قبل) سرنوشتش چی میشه ؟
-Alivin چرا با کلم نیومد ؟
-اگه دست Sarita رو قطع نکنیم چطور اپیزود تموم میشه ؟
انتخابات هم مهم نیست ...
و اما یه عکس که اسپویل نیست ولی در هر حال . . .

101512274204567814285885046151412016520782n.jpg

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
اقا من فیکس ایستادم و نمایش انتقام رو دیدم عجب حالی داد... :d چیزی از فیس یارو نموند..خخخ ولی اگه یکم بازی با کلمنتاین بیشتر بشه(زدو خورد ها) جذابیتش بیشتره چون این اپیزود بیشتر حرف میزدن و داستان جلو میرفت زیاد گیم پلی نداشت... منتظر اپیزود بعدی هستیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر