The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
بچه ها نمی دونم جاش اینجا هست یا نه ولی من هنوز season 1 این بازی رو بازیر نکردم. کسی می تونه لینکی به من بده منم بازی کنم؟

ممنون از این همه کمکی که به بنده کردید. خودم پیدا کردم. خب فصل اول تموم شد ایشاالله میرم سراغ دوم ولی انگار فصل دوم به خوبی اول نیست درسته؟

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
منم اپیزود 2 رو تموم کردم دیروز ،با دیدن کنی خیلی خوشحال شدم ، ولی در کل هم این اپیزود هم اپیزود قبلی اندازه ی فصل 1 بهم حال نداد یعنی یه تم خاصی داشتش فصل 1 که نمیدونم چجوری بگم ، فعلا که ندیدم
و تنها نکته ازار دهنده واسه من این بودش که انتخاب های ما هیچ تاثیری توی بازی نداره ، شاید بعضی انتخاب های ما روی احساسات خودمون تاثیر بذاره مثل اینکه سر میز شام پیش کنی بشینیم یا لوک اما توی خود بازی هیچ تاثیری نداره ، تاثیر هم یه ذره داشته باشه تاثیر جدی نمیذاره رو داستان ، دیگه تهش اینه که یه نفر بمیره اون یکی نمیره ، که تازه اونی که نمرده هم یه جوری از داستان کنار میره ، انتخاب ما میشه کشک
امیدوارم تو فصلای بعدی انتخاب ها تاثیر گذارتر باشن

ممنون از این همه کمکی که به بنده کردید. خودم پیدا کردم. خب فصل اول تموم شد ایشاالله میرم سراغ دوم ولی انگار فصل دوم به خوبی اول نیست درسته؟
دیگه هر کی سلیقه ای داره مطمئنا باید بازیش کنی چون بازیه عالی هست ، ولی اینکه بهتره از فصل 1 یا نه نظر شخصیه

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
قسمت اول تز سیزن دوم تموم شد.
ایرادها:
خیلی کوتاه بود.
شیوه انتخاب گزینه ها رودوست ندارم تو سیزن اول بهتر بود.
شخصیت های جانبی جذاب نیستند.

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من که دیگه بازی نمی کنم تا کامل بشه الان قسمت دوم رو نصب کردم اطلاعات قسمت قبل رو نداره ئ میگه از اول بازی کنم. خب چه کاریه؟ صبر می کنم کامل که شد بازی می کنم. راستی به نظر شما شخصیت اول یه بچه باشه مسخره نیست؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من که دیگه بازی نمی کنم تا کامل بشه الان قسمت دوم رو نصب کردم اطلاعات قسمت قبل رو نداره ئ میگه از اول بازی کنم. خب چه کاریه؟ صبر می کنم کامل که شد بازی می کنم. راستی به نظر شما شخصیت اول یه بچه باشه مسخره نیست؟
والا بنظر من همون شخصیت مرد بهتر بود بزارن! و بنظرم سیزن اول خیلی شخصیت پردازیش جالب تر بود اما بازم همین بچه توی دو اپیزود اول خیلی خوب بوده! گرچه اپیزود دوم چون وسطاش سیوام پرید هنوز حوصله نکردم برم از نو بازی کنم ولی اپیزود اول که تا آخرش عالی بود و من یکی از شخصیت پردازیش کاملا راضی بودم! اما بنظرم یکمی زیادی شخصیتشو دارن بزرگ جلوه میدن (منظور از بزرگ سن سالش هست :D یک بچه بنظرم نمیتونه چنین تصمیمایی واسه خودش بگیره)

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
والا بنظر من همون شخصیت مرد بهتر بود بزارن! و بنظرم سیزن اول خیلی شخصیت پردازیش جالب تر بود اما بازم همین بچه توی دو اپیزود اول خیلی خوب بوده! گرچه اپیزود دوم چون وسطاش سیوام پرید هنوز حوصله نکردم برم از نو بازی کنم ولی اپیزود اول که تا آخرش عالی بود و من یکی از شخصیت پردازیش کاملا راضی بودم! اما بنظرم یکمی زیادی شخصیتشو دارن بزرگ جلوه میدن (منظور از بزرگ سن سالش هست :D یک بچه بنظرم نمیتونه چنین تصمیمایی واسه خودش بگیره)

اون لی تو سیزن اول عالی بود. این کلمنتاین یه ذره غیر واقعی میرسه یه بچه انقدر شاخ بشه. ولی خب بزرگ بشه چی میشه.:d

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
حالا بحث کلمنتاین به کنار اصلا سیزن دو منطق نداره.

کنی چطوری زندس؟ اصلا با عقل جور در نمیاد. اونجا تو یه کوچه بین 200 تا زامبی مونده بود بعد زنده مونده.........فقط هم گفت شانس آوردم.:))

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
قسمت سوم از فصل دوم The Walking Dead با عنوان In Harm’s Way در تاریخ ۱۳ می از طریق Steam برای PC و MAC در دسترس خواهد بود .

توی این زمونه که هر شخصی یک جور درگیر کار و زندگی هست خیلی سخت میشه چند ساعت از خود رها شد . هر ساله شرکت های بازی سازی بزرگی ، هزینه های گزافی می کنن با این حال هیچ کدوم حس و حال این بازی رو نمیده به آدم ، توی اپیزود قبلی که وارد اون خونه همراه با کنی می شدیم و حوداث بعدش این قدر غرق در بازی بودم که نمی دونستم کجام یا چقدر زمان گذشته ... با هیچ بازیی هم چین حسی نداشتم ،، واقعا آدم واسه چند ساعتی که پای بازی نشسته خودشو فراموش می کنه و وارد یک دنیای دیگه میشه ... طرحی محیط و جو بازی عالی هست و کمتر میشه ایراد به این قسمت گرفت ... با شروع فصل 2 بازی فراز و نشیب داشت ولی باز هم telltale ثابت کرد چیزی عوض نشده و بازی هنوز چالش برانگیز هست. با توجه به اسم قسمت های بعد هم میشه حدس زد چه داستان سوزناک ولی زیبا در انتظار گیمر ها هست ... نمره این بازی همیشه 120 :x

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
گویا اپیزود 3 به صورت تکی هنوز کرک نشده یا من جایی ندیدم. چقدر تاپیک خلوته حس و حال همه رفته مثله اینکه البته حقم دارین خدایی هر ایپزود وقتی 2 ماه یبارم معلوم نیست میاد یا نه همین میشه متاسفانه
شخصا اصلا از سیاستای TellTale خوشم نمیاد ساخت این همه بازی همزمان خراب کرده کارو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر