The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام دوستان من یه مشکلی تو نصب اپیزود دو دارم
اول اینکه باید تو پوشه خاصی ریخته بشه یا نه؟
دوم وقتی کرک رو میریزم و رو آیکون کلیک میکنم هیچی نمیاد بالا صفحه سیاه میشه و بعد میاد بیرون
چه کار باید بکنم؟
ممنونم میشم راهنمایی کنید.
اینم بگم که همین مشکل رو توی ولف هم داشتم :|

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
سلام دوستان من یه مشکلی تو نصب اپیزود دو دارم
اول اینکه باید تو پوشه خاصی ریخته بشه یا نه؟
دوم وقتی کرک رو میریزم و رو آیکون کلیک میکنم هیچی نمیاد بالا صفحه سیاه میشه و بعد میاد بیرون
چه کار باید بکنم؟
ممنونم میشم راهنمایی کنید.
اینم بگم که همین مشکل رو توی ولف هم داشتم :|
فایلا رو باید تو پوشه pack کپی کنی، مشکلتم احتمالا با یه بار نصب DirectX حل میشه:D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
فایلای اپیزود دوم رو باید داخل فولدر pack جایی که بازی رو ریختی کپی و replace کنی... مثلا...

E:\Games\The Walking Dead Season 2\Pack
ببخشید خیلی سوال میکنم
یعنی هرچی توی فولدر Pack اپیزود 2 هست رو بریزم توی فولدر پک اپیدوز 1؟
اخه یه بار این کارو رو برای ولف کردم دیگه همش خراب شد.

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
ببخشید خیلی سوال میکنم
یعنی هرچی توی فولدر Pack اپیزود 2 هست رو بریزم توی فولدر پک اپیدوز 1؟
اخه یه بار این کارو رو برای ولف کردم دیگه همش خراب شد.

شما اگه دانلود کرده باشی یه فولدر تنها به نام Pack داری... کلا تمام pack ها باید یکی بشن... شما اول از pack اپیزود اول backup بگیر تا خیالت راحت باشه و بعد pack دوم رو کپی و replace کن... در نهایت pack باید شامل فایل های قدیمی و جدید ( که کپی کردی ) باشه
امتحان کن نتیجه رو بگو... :)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
ممنونم ولی بازهم بدون هیچ اروری میپره بیرون
اینم بگم که وقتی کرک اپیزود 2 رو ریختم اینجوری شد قبلش Stoped Working میداد
ضمنا وقتی داشتم پکهاروم میریختم تو اپیزود یک توی یکی از فایل ها ازم خواست که ریپلیس کنه منم قبول کردم.
خواهشا راهنمایی کنید دیگه دیوونه شدم.

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
ممنونم ولی بازهم بدون هیچ اروری میپره بیرون
اینم بگم که وقتی کرک اپیزود 2 رو ریختم اینجوری شد قبلش Stoped Working میداد
ضمنا وقتی داشتم پکهاروم میریختم تو اپیزود یک توی یکی از فایل ها ازم خواست که ریپلیس کنه منم قبول کردم.
خواهشا راهنمایی کنید دیگه دیوونه شدم.

تسلیم نشو...
اول این که از این به بعد سوالات اجرایی رو توی بخش مشکلات بپرس و اونجا هم سر بزن .. شاید کسی مشکل شما رو حل کرده باشه ( لینک پایین:)
http://forum.bazicenter.com/thread84914/#post3051179
راه حل هایی که به ذهن من می رسه..
پاک کن از اول بریز یا یه نسخه دیگه (ترجیحا skidrow) رو دانلود کن...
امیدوارم مشکلت حل شه... یادت نره لینک بالا رو سر بزنی و تمام پست ها رو بخونی

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
ممنونم عزیز
ایشالله درست میشه
دلیل اینکه اینجا اومدم این بود که برای اپیزود اولش تاپیکی نزده بودن یا اگه هم زده بودن من ندیده بودم بهمین دلیل تصمیم گرفتم بیام اینجا.
بازم ممنونم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خب بلاخره همین الان قسمت دوم رو هم تموم کردم
اصلا هم بد نبود که شما اینجوری گفتین که جالب نبود و از این حرفا
من که با قسمت دوم بیشتر از قسمت اول حال کردم عالی بود :x
راهی بود ک بشه نیک رو نجات داد یا نه؟

آخرین ویرایش:

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
خب بلاخره همین الان قسمت دوم رو هم تموم کردم
اصلا هم بد نبود که شما اینجوری گفتین که جالب نبود و از این حرفا
من که با قسمت دوم بیشتر از قسمت اول حال کردم عالی بود :x
راهی بود ک بشه نیک رو نجات داد یا نه؟

نیک درصورتی میمیره که از نیک به والتر بد بگی در غیر اینصورت زنده میمونه !

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
یه نفر میشه یه توضیحی راجب داستان دی ال سی بازی بده؟
از این اپیزود هم راضی بودم فقط نمیدونم چرا حس خوبی نسبت به ادامه ی داستان ندارم:|یجورایی اینکه کل گروه باید بره به کمپ خیلی اعصابمو خرد کرد:|بعضی جاها هم انتخابا به طرز ناامید کننده ای بی تاثیر بود:|
والتر:(

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
امروز اپیزود 14 TWD رو دیدم، بعد اینو بازی کردم. رسما تایید شد: 18 مارس، روز جهانی زامبی! :d عجب روزی بود! :d

دو مورد: :d
کلمنتاین سریع باید بزرگ شه دیگه! :d و مورد دوم اینه داشتم عکس های اپیزودها رو نگاه میکردم، وای خدا اپیزود 5 رو دیدم، بدنم مور مور شد! :d برف و یخبندان، کلان شهر احتمالا و جمعش با زامبی ها. That's the dream! :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب دیروز و امروز پشت سر هم هر دو ایپزود رو بازی کردم و باید بگم درست مثل فصل اولش فوق العاده و درگیر کننده هست!
باز هم اینجا نباید دنبال گیم پلی عمیق یا گرافیک و مسائل فنی و درجه سختی و ارزش تکرار و ...باشیم اینجا فقط و فقط حرف اول و آخر رو قصه و داستان بازی می زنه!
البته داستانی که بر پایه ی تصمیمات ما و انتخابهای ما شکل میگیره و همین انتخابهایی که ما رو سر چند راهی میگذارن بازی رو ارزشمند کرده!
در یک کلام فرق العادس و شدیدا منتظر ایپزود سوم هستم :x
ایپزود یک:9.5/10
ایپزود دو :9/10
---------
فصل اول در مجموع: 10/10

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
الان بازی را تمام کردم ... نسبت به اپیزود قبلی به نظرم بهتر بود ولی هنوز به هیجان و کیفیت فصل اول نمیرسه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر