The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
منم تموم کردم این اپیزودو
یه چند تا سوال دارم
1-اگه با پیت میرفتیم چی میشد؟میمرد؟
2-هیچ جوری نمیشه متیو رو زنده نگه داشت...درسته؟
3-اگه در رو واسه کارور باز نکنیم چی میشه؟
4-اگه آخر بازی دنبال کنی نریم و تسلیم بشیم بازم والتر می میره؟
5-راستی این ساریتا کیه کنی بود؟!
6-این کارور همون مرده نبود که تو 400 روز bonney باهاش بود؟!

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
ما هم تموم کردیم
بدک نبود اما خیلی مسخره شده نسبت به فصل اول
با اینکه شخصیت کلم رو دوست داشتم بازی در نقشش جالب نیس زیاد :(
اینکه بدونی انتخابات نقشه پشم داره و کلا هرچی بخواد بشه میشه هم حسه خوبی نداره زیاد:|

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
ما هم تموم کردیم زیاد جالب نبود به نظرم ! یعنی در حد و اندازه های فصل اول نبود این قسمت ! حتی در حد اپیزود قبلی هم نبود !
اونایی که بازی رو تمام کردن بگن اون آخرش که در ادامه اپیزود سوم هستش Carver دقیقاً داره چی میگه به بقیه ؟! میگه اینا هم مثل ما هستن و باید تو جامعه ما باشن یا چیزای دیگه ای میگه ؟! چون من متوجه نشدم !
یکی هم لطف کنه اسم آهنگ و خواننده موزیک پایانی تیتراژ بازی رو بگه که خیلی قشنگ بود ! :x

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
الان تموم کردن اپیزود 2 رو ، این بازی نیست سریاله و 4 تا دکمه باید بزنی بعضی وقتا و بقیه ش رو نگاه کنی ؛ کلا 4 تا انتخاب هم میکنیم که هیچ تاثیری نداره رو بازی و هر چی خودش بخواد میشه توجه کردین که ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
06914504353743345544.gif

اینقده کارکترای این سری عجیب غریب و غیر قابل پیش بینی هستن که فک کردم بهتره زیاد احسااساتی نشم در حد همون فک کردم تو مردی بسنده کردم!!

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
ما هم تموم کردیم زیاد جالب نبود به نظرم ! یعنی در حد و اندازه های فصل اول نبود این قسمت ! حتی در حد اپیزود قبلی هم نبود !
اونایی که بازی رو تمام کردن بگن اون آخرش که در ادامه اپیزود سوم هستش Carver دقیقاً داره چی میگه به بقیه ؟! میگه اینا هم مثل ما هستن و باید تو جامعه ما باشن یا چیزای دیگه ای میگه ؟! چون من متوجه نشدم !
یکی هم لطف کنه اسم آهنگ و خواننده موزیک پایانی تیتراژ بازی رو بگه که خیلی قشنگ بود ! :x
Janel Drewis-In The Pines

Little girl, little girl, don't lie to me
Tell me where did you sleep last night?
In the pines, In the pines, Where the sun never shines
Will shiver the whole night through.

My Daddy was a Railroad man
Killed a mile and a half from here
His head, was found, In a drivers wheel
His body was never found.

Will shiver the whole night through.

You've caused me to weep, you've caused me to mourn
You caused me to lose my home.

Little girl, little girl, where'd you sleep last night?
Not even your mother knows.

Will shiver when the cold winds blow.

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
تمومش کردم.عالی بود ولی نسبت به فصل 1 و یا همین اپیزور قبلیش حرف زیادی واسه گفتن نداشت ولی 10 دقیقه آخرش فوق العاده بود
از دیدن کنی اصلا خوشحال نشدم.همون میمرد بهتر بود دستو پا چلفتی:d
والتر حیف شد خیلی آدم خوبی بود:(اپیزودای بعدی اگه موقعیت پیش بیاد 100 درصد انتقامشو میگیرم
این زنه کله قرمزه هم اگه موقعیت پیش بیاد امونش نمیدم:d

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
فکر می کنم فشار کاری بالا و انجام چند پروژه همزمان، به کیفیت بازی صدمه زده... تقریبا همه تصمصمات نتایج یکسان داره...کاش داستان و گیم پلی یه مقدار انعطاف پذیری بیشتری داشت ... شخصیت پردازی کارکترها هم چندان جالب نیست... یهو یکی معرفی میشه و یهو می میره و یهو می بینی اون دوست رفیقت بوده و بعد اون رفیقت هم میمیره و ... . این طرز نمایش بیشتر از اون که جذاب و چالش برانگیز باشه نشون دهنده عجله تیم سازنده برای اتمام ساخت بازی بوده!
به هر حال بازی همچنان جذاب هست اما کیفیتش به نظر من کمی افت کرده

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
یه نفر توی فروم Telltale Games اومده آهنگ اصلی هر 5 اپیزود رو روی هم قرار داده (همون آهنگهایی که وقتی میرید روی صفحه اپیزود پخش میشن) ، نتیجش واقعا ترسناکه :|
Vocaroo | Voice message
پ.ن: اینطور که معلومه Telltale Games قصد داره رسما نابودمون کنه با این سیزن:D

آخرین ویرایش:

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
منم این اپیزود رو تموم کردم و واقعا نظرم اینه که این اپیزود بهترین اپیزود این سری بود چون پس از مدت ها بی احساسی این اپیزود تونست من و به گریه بندازه
اون کساییم که میگن چرت بود شاید واقعا با حس بازی نمیکنن و واقعا برام عجیبه !
اینم انتخاب های من
1.سارا رو به خاطر عکس سرزنش کردم
2.با luke سر میز شام نشستم چون قیافه مظلومانه ای به خودش گرفت :D
3.به walter راستشو گفتم
4.کاری کردم که walter نیک رو ببخشه
5.رفتم دنبال کنی(واقعا اون تیکه که دستور میدادیم کنی شلیک کنه یا نه خدا بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر