The Walking Dead: Season 2 l PS3

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سال قبل که اولین قسمت از فصل اول سری بازی های The Walking Dead راهی بازار شد، هیچ کسی فکر نمی کرد که این بازی اینقدر زیبا، هیجان انگیز و احساسی از کار دربیاید، اتفاقات زیادی برای شخصیت های بازی رخ داده و در طول این قسمت ها، بازیکنان ارتباط جالبی با آن ها برقرار کرده اند. هر چه به قسمت های نهایی نزدیک تر شدیم، بازی هیجان انگیزتر شد و جذابیت بیشتری پیدا کرد. حال اولین اپیزود فصل دوم برای کنسول PS3 منتشر شده است، فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند. ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟ به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.​

The-Walking-Dead-Season-2-Episode-1-9.jpg

در فصل دوم داستان جالب شخصت محبوب بازی سعنی کلمنتاین روایت می شود که دیگر پخته شده اما هنوز خطرات زیادی وی را تهدید می کنند ، او در حال یاد گیری است ، او مجبور است برای زنده ماندن دست به کارهای وحشتناکی بزند ، سن کمش و تهدیداتی که در دنیا وجود دارند از کلمنتاین یک شخصیت متفاوت ساخته است ، او باید برای به دست آوردن امنیت بر روی بسیاری از اصول اخلاقی و غریزی خود پا گذاشته و آنها را به دست فراموشی بسپارد ، ایا در این آزمون سخت می تواند دوام بیاورد؟ باید این بازی فوق العاده را انجام داد تا به حواب آن رسید

The-Walking-Dead-Season-2-Episode-1-8.jpg

بازی امروز منتشر شد !! ;)

منتظر قسمت های بعدی هستیم !! :d

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
منم دیروز وقت شد اپیزود اول رو بازی کردم! از انتظاراتم خیلی بهتر بود و واقعا لذت بردم! کلمنتاین واقعا دوست داشتنی تر از قبل شده و البته بلوغ فکریش هم کاملا مشخصه!
اون قسمت بخیه زدن دردناک ترین صحنه ای بود که تو بازیها یا فیلم ها و ... دیده بودم!
ماجرای سگ و گاز گرفتن و ... و در ادامه اش هم رسیدن به کمپ اون افراد و مخفیانه وارد شدن به خونه هم جزو قسمت ها ماندگاری بود که از این بازی به یادم میمونه در کنار بعضی لحظات اپیزود ها دیگه
تو قسمت بعد کلمنتاین کی رو میبینه که اونقدر شوکه میشه؟:-/

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
منم دیروز وقت شد اپیزود اول رو بازی کردم! از انتظاراتم خیلی بهتر بود و واقعا لذت بردم! کلمنتاین واقعا دوست داشتنی تر از قبل شده و البته بلوغ فکریش هم کاملا مشخصه!
اون قسمت بخیه زدن دردناک ترین صحنه ای بود که تو بازیها یا فیلم ها و ... دیده بودم!
ماجرای سگ و گاز گرفتن و ... و در ادامه اش هم رسیدن به کمپ اون افراد و مخفیانه وارد شدن به خونه هم جزو قسمت ها ماندگاری بود که از این بازی به یادم میمونه در کنار بعضی لحظات اپیزود ها دیگه
تو قسمت بعد کلمنتاین کی رو میبینه که اونقدر شوکه میشه؟:-/
به نظر من این قسمت خیلی بهتر و هیجان انگیز تر از فصل قبلیه خیلی سوپرایز داره
در مورد اسپول:
دقیقا معلوم نیست ولی 3 حالت داره:
یا کریستا رو دیده که این بیشترین احتمال رو داره
یا یکی از افرادی که توی فصل قبلی بوده و معلوم نبوده سرش چی میاد بوده که این احتمال زیادی داره باز
یا لی رو دیده که این احتمالش زیر 5% هست:d
قسمت 2 کی میاد؟!

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان یه سوال داشتم اونم اینه که برای بازی کردن فصل اول باید سریالو دیده باشی یا بدون دیدن اون هم میشه از داستان سر در اورد؟:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب ما هم وارد فصل دوم شديم!
خارج شدن از فضاي سياه و بزرگسال محور سيزن قبل و افتادن محور داستان بر دوش كلمنتاين واقعا نا اميد كننده بود و روند داستاني هم كليشه اي و به سبك سريال هاي هندي/ايراني دنبال مي شد و شخصيت هاي جديد يا خيلي فرشته هستند يا خيلي مرموز و سياه! شخصيت پردازي سيزن قبل كجا و حالا كجا!
سينمايي تر شدن بازي و تعويض لوكيشن ها، حس غريب سيزن قبلي رو منتقل نمي كرد و به جز يكي دو اتفاق واقعا شوكه كننده، عملا مشغول خميازه كشيدن بودم!
انتظار من ادامه ي روند سينمائي-روائي قسمت 400 روز بود كه با ديدن اين قسمت و عناوين قسمت هاي بعدي، هيجان چنداني براي اپيزود هاي بعدي ندارم!
٤.٥/١٠

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خوب ما هم وارد فصل دوم شديم!
خارج شدن از فضاي سياه و بزرگسال محور سيزن قبل و افتادن محور داستان بر دوش كلمنتاين واقعا نا اميد كننده بود و روند داستاني هم كليشه اي و به سبك سريال هاي هندي/ايراني دنبال مي شد و شخصيت هاي جديد يا خيلي فرشته هستند يا خيلي مرموز و سياه! شخصيت پردازي سيزن قبل كجا و حالا كجا!
سينمايي تر شدن بازي و تعويض لوكيشن ها، حس غريب سيزن قبلي رو منتقل نمي كرد و به جز يكي دو اتفاق واقعا شوكه كننده، عملا مشغول خميازه كشيدن بودم!
انتظار من ادامه ي روند سينمائي-روائي قسمت 400 روز بود كه با ديدن اين قسمت و عناوين قسمت هاي بعدي، هيجان چنداني براي اپيزود هاي بعدي ندارم!
٤.٥/١٠
چرا اینقدر فاز منفی میدی؟!:d
به نظرم خیلی جالب بود حالا مونده واسه قزاوت اینجوری به نظرم زوده!
قضاوت موقعی عاقلانه هست که تمام فصل رو بازی کنیم بعد با یک نگاه به عقب ببینیم واقعا بازی چطور بوده!
به نظر من این قسمت اول رو خیلی جالب و تشنه کننده برای قسمت بعدی میکنه

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
Episode 2
این قسمت واقعاً منو هیجان زده کرد! داستان به شدت اوج گرفت و تنش های میان شخصیت ها ، کاملاً در سطح فصل اول بازی بود!
7.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر