The Walking Dead | PS3

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
TWD-game-cover.jpg
درود
واسم عجيب بود كه تاپيك اين بازي فوق العاده هنوز تو بخش بازي هاي PS3 ايجاد نشده بود گفتم خودم دست به كار شم
خب همانطور كه ميدونيد اين بازي اقتباسيست از كميك بوك The Walking Dead اثر Robert Kirkman...
اين بازي به صورت اپيزوديك و در قالب 5 اپيزود و به فاصله ي زماني حدودا دو ماه يكبار منتشر شد
Episode 1 : 24 April
Episode 2 : 29 June
Episode 3 : 28 August
Episode 4 : 9 October
Episode 5 : 20 November
قيمت بازي در استور امريكا ١٩.٩٩ $ ميباشد كه شامل تمامي ٥ اپيزود + يك تم ميباشد
و به تازگي (در تاريخ ١١ دسامبر) تمامي اپيزودها به صورت فيزيكي و در غالب يك ديسك عرضه شده است...
سازنده و ناشر بازي استديو Telltale Games ميباشد كه قبلا عناوين دنباله داري همچون Sam & Max و CSI رو در كارنامه خود دارد
بازي در سبك Point and Click Adventure ميباشد
اين هم از بخش ابتدايي داستان بازي
شما نقش شخصي به نام Lee را داريد كه در ابتداي بازي خود را در ماشين پليس و در حال انتقال به زندان ميابيد كه ناگهان ماشين به شخصي كه به وسط جاده مي ايد برخورد كرده و به درون دره منحرف ميشود...Lee ازين حادثه جان سالم به در برده ولي دچار جراحت نسبتا شديدي بر روي پاي خود شده ...او به زحمت از داخل ماشين واژگون شده بيرون مي ايد و به سمت پليس نيمه جان ميرود كه بيرون از ماشين پرتاب شده...او در حال بررسي پليس است كه ناگهان پليس به سمت Lee حمله كرده..و Lee مجبور ميشود او را بكشد...
بعد از شليك گلوله به سمت پليس Lee خود را در محاصره ي زامبي ها ميابد كه به سمت او مي ايند...او به زحمت فرار ميكند و خود را به داخل خانه اي ميراسند كه در آنجا دختر بچه ي تنهايي به نام Clementine را ميبيند...
از آنجا آن دو باهم همراه ميشوند داستان جذاب و دراماتيك بازي بدين گونه آغاز ميشود

آخرین ویرایش:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
من همه 5 اپیزود بازی رو خریدم و باید بگم افرین صدافرین هزار و سیصد افرین بر تو ای telltale games واقعا دستتان درد نکند :x:x:x

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوستان سبک بازی چه جوریاس? داستان و گیم پلیش خوبه? راستی کپی میشه بازیش کرد?

مهدي جان سبك بازي رو تو پست اول اشاره كردم ولي اگه توضيح بيشتر ميخواي اينه كه شما با انالوگ سمت چپ در محيط بازي حركت ميكنيد (قابليت چرخش دوربين نداريد) و با انالوگ راست ميتونيد نشانگر بازي رو كه چيزي شبيه به نشان گر موس هست جابه جا ميكنيد و هرجايي كه قابليت تعامل داشته باشه ميتونيد يچيزي رو برداريد يا چيزي بذاريد يا درو باز كنيد و ....(با چهار دكمه اصلي دسته)...
داستانشم بي نهايت زيباس و خودتون بايد بازي كنيد
در مورد كپي هم متاسفانه اطلاعي ندارم

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
تشکر از آقا نیما برای تاپیک ، واقعا لازم بود چون بعد از اینکه بازی سال شد ( نه اینکه با رای ها مخالف یا موافق باشم ) شدیدا احساس (!) کردم باید این بازی انجام بدم .

فقط دوستان لطفی کنن بگن کنترل بازی و تعامل با محیطش که خشک و خسته نیست ؟ این نبود قابلیت چرخ دوربین اذیت نمی کنه؟

از داستان بازی خیلی تعریف شنیدم و همین عاملم باعث خرید خواهد شد ولی خب فضای گیم پلی بازی هم مهم هست به خصوص کنترل بازی و ... ایناش اذیت نمی کنه؟

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
تشکر از آقا نیما برای تاپیک ، واقعا لازم بود چون بعد از اینکه بازی سال شد ( نه اینکه با رای ها مخالف یا موافق باشم ) شدیدا احساس (!) کردم باید این بازی انجام بدم .

فقط دوستان لطفی کنن بگن کنترل بازی و تعامل با محیطش که خشک و خسته نیست ؟ این نبود قابلیت چرخ دوربین اذیت نمی کنه؟

از داستان بازی خیلی تعریف شنیدم و همین عاملم باعث خرید خواهد شد ولی خب فضای گیم پلی بازی هم مهم هست به خصوص کنترل بازی و ... ایناش اذیت نمی کنه؟

نه كنترل بازي كه اذيت نميكنه اگه قبلا بازي هاي ماجراجويي اشاره و كليك! (point & click) بازي كرديد رو pc با اينم خيلي خوب رابطه برقرار ميكنيد
ولي خب منظورتو از خشك نفهميدم!
اگه منظورت تعامل فيزيكيه كه بايد بگم صفر!يعني اونجوري نيست كه پاي شخصيت بازي به ي ابجكتي بخوره و اون شي تكون بخوره!كلا هيچ تعاملي نداريد با محيط
ولي خب اينجور بازيا اصلا نيازي به تعامل با محيط ندارن به نظرم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
نیما جان بخاطر توضیحات سپاسگذارم, فقط نیما ارزش بازی داره?منظورم اینه گیمرو ترغیب به ادامه میکنه?
مهدي جان ناسلامتي گوتي شده ها!!!:d
اره بازيش كن
فقط ي چيزي براي لذت بردن از بازي به تسلط نسبي به زبان انگليسي نياز داريد

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این جور بازیا رو آدم می ترسه بخره.:-sمن یکی که کلا می ترسم بازی ای که رو PSN موجود باشه بخرم چون میزنه بعدش برا پلاس مجانی میشه.تا الان RDR,MK,Batman AC این جوری شدن که با توجه به این که کلا بازی کم می خرم ضدحاله.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
این بازی امید من برای گرفتن اولین تروفی پلات میباشد
یعنی من اون لحظه رو میبینم :d :angel: الان اخرای بازیم

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
تشکر برای توضیحات .
فقط یک سوال در رابطه با خرید بازی ;
استور US هر 5 فصل بازی از نظر حجمی زده 486 مگ بایت و استور UK زده 3 گیگ خورده ای ؟ من اشتباه می کنم یا موردی دیگه ای هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر