The Walking Dead هشت و نیم میلیون نسخه اپیزود فروش داشته!

AMINSAKKAKI

کاربر سایت
Nov 21, 2012
30
باید گفت که عنوان The Walking Dead برای شرکت TellTale واقعا عنوان خوبی بوده زیرا تابحال 8.5 میلیون نسخه فروش داشته!

20130107_the_walking_dead.jpg

بر طبق گزارشاتی که Wall Street Journal داشته فصل اول بازی The Walking Dead توانسته در 7 ماه 8.5 میلیون قسمت فروش داشته باشد!!

بر طبق گفته ها ماه های نوامبر و دسامبر بزرگترین ماه ها برای این بازی بوده و موفقیت چشم گیری نیز داشته نظیر بهترین بازی سال!))

اقای کانر مدیر عامل شرکت میگوید این بازی به ازای هر کاربر برای تمامی فرمتها 16 دلار فروش داشته!

((مدل اقتصادی ما اجازه داده تا بر روی تلفنهای همراه نیز کار کنیم و 25 درصد از سود را برای این هدف متمرکز کنیم.من فکر میکنم بتوانیم با iOS رابطه خوبی داشته باشیم.))

درباره بزرگی بازی سوال پرسیده شد که او گفت این بازی از تمام پروژه های قبلی انان نظیر Monkey Island و Jurassic Park بهتر بوده و از تکنولوژی و طراحی قویتری استفاده شده.

در حال حاضر عنوان The Walking Dead برای iDevice, Mac, PC, PlayStation 3 and Xbox 360 در دسترس است!

منبع

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
خدا بیشترش کنه .
بعضی از بازیها هست ادم حال میکنه که فروش میکنن .
ولی بعضی ار بازیای دیگه ...
همین COD ...
منظور از ادم خودمم !

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
نوش جونش . تو نسلی که IP های بزرگی مثل Final Fantasy هم که به داستان سرایی و روایت داستانی قوی مشهور بودن علننا ضعف شدیدی نسبت به سال قبل داشتن واقعا این بازی با اون پیچ و خمش گل کاشت

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من به جای Tell Tale بودم فصل دوم این بازی رو به روش Kickstarter میساختم, چون بنظرم انقدر طرفدار سینه چاک داره که اگه تل تیل بودجه ساخت رو اعلام کنه مطمئنا 10برابرش رو جمع میکنه!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
خدایی خوب فروش کرده با اینکه هیچی نداره جز داستان، اگه بخوایی یه کله همه اپیزوداشو بازی کنی وسطاش خوابت میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر