The Outer Worlds | PC

97967

Title: The Outer Worlds
Developer: Obsidian Entertainment
Publisher: Private Division
Platforms: Xbox One, PlayStation 4, PC
Release Date: 2019
Engine: Unreal Engine 4

شما بعد زمان طولانیی از خواب مصنوعیی که بعد از گمشدن سفینتون در هنگام سفر به منظومه Halcyon یکی از دورترین منظومه های به زمین که تقریبا انتهای کهکشان قرار داره بیدار میشید و خودتون رو بین خطراتی که که هر لحظه شما رو تهدید میکنه پیدا میکنید . هر چقدر در این سرزمین گشت وگذار میکنید هر مکان جدیدی که پیدا میکنید و هر چقدر به گروه ها و فکشن های مختلفی برخورد میکنید همه و همه به دنبال قدرت پیدا کردن در این جهان نا شناخته هستن و این شما هستین که تصمیم میگیرید که این داستان چگونه ادامه پیدا کنه . در بین تمام بازی و برنامه های کمپانی های مختلف این شما هست که غیر قابل پیش بینی عمل میکنید

لوکیش های بازی

• یک منظومه به نام Halcyon
  • این منظومه شامل دو سیاره اصلی چند ماه و سیارک و چند ایستگاه فضایی قابل گشتن هستش
  • یکی از سیاره ها terraformed هستش اون یکی نه
  • سیاره terraformed به این معنی که زندگی انسانی قابل حیات هستش
  • اون یکی سیاره محل حیات موجودات خطرناک و غیر انسانی
  • سفینه شما مثل خونه شما هستش یک چیزی مثل سفینه Normandy در بازی Mass Effet
  • برا سفر به یک سری از مکان های خاص نیاز به Passkeys هستش
  • بازی شامل چندین و چند محیط کوچیک ولی با جزئیات بالا میشه که همه قابل گشت و گذارن
  • یک سری نقاط در بازی وجود دارن که ممکنه بعدا بنا به دلایی دیگه نشه بهشون دسترسی داشت
شخصیت ها
  • ADA -هوش مصنوعی سفینتون
  • Ellie - شخصیت همراه
  • Felix - شخصیت همراه
  • Berke - Just the fucking tarmac guard
  • Anton Crane - Scientist
  • Cassandra O'Malley - Outlaw
  • Porter - Mad kid
سیستم شخصیت همراه
  • یک Inventory بیشتر بین خودتون و همراهانتون وجود نداره
  • نمیتونید باهاشون Romance داشته باشید
  • فقط دوتا همراه میتونید دنبال خودتون ببرید
  • هر همراه سه نوع قابلیت خاص داره
  • هر همراه perk tree مخصوص به خودش رو داره
  • هر موقع که شما لول آپ میشید همراهتون هم لول آپ میشه
  • شما میتونید از بین قابلیت ها مختلف موقع لول اپ شدن همراهاتون انتخاب کنید
  • هر همراه قابلیت ویژه داره
  • اگه همراهتون رو با تصمیمات که میگیرید زیاد عصبانی کنید شما رو ترک میکنه و به سفینه باز میگرده
سیستم Flaw
  • وقتی با یک نوع دشمن خاص به دفعات زیاد مبارزه کنید یک شکاف (Flaw) به شما پیشنهاد میشه
  • شکاف منفی میتونه بر روی شما تاثیر بزاره
  • شما میتونید شکاف رو بپذیرید یا اینکه ردش کنید
  • اگه شکاف مورد نظر رو قبول کنید بازی عوضش به شما یک پرک پوینت میده
  • اگه قبولش نکنید هیچ اتفاقی نمیوفته
  • به صورت موقت فعال میشن
  • روی درجه ی سختی نرمال فقط سه تا میتونید فعال کنید روی درجه های سختی بالاتر 5 تا
  • مثال هایی از Flaw رو میشه به Robophobia (ترس از رباط ها) ترس از ارتفاع ترس از تاریکی و اتش و غیره نام برد
Tactical Time Dilation
  • یک سیستم شبیه به سیستم VATS سری بازی Fallout خواهد بود
  • زمان رو برا شما اهسته میکنه و اجازه میده اطلاعات مربوط به دشمنان مثل میزان سلامتی , فکشن , نوع دشمن و لول آرمور ـشون رو ببینید
  • بر خلاف VATS نشونه گیری کاملا دستی هستش
  • کاملا با استفاده از پرک و قابلیت های جدید قابل ارتقاع هستش
اسلحه ها
  • 4 نوع اسلحه توی بازی وجود داره Bullet weapons, Energy weapons, Melee, Science weapons
  • 3 نوع مهمات برای Bullet weapon ها وجود داره سبک متوسط سنگین
  • Science weapon ها قدرت ویژه دارن مثل اسحله کوچیک کننده
  • هیچ کدوم از دشمن ها ی مسلحی که میکشیم از سیستم RNG پیروی نمیکنن ! همه یک جورایی دستی تنظیم شدن (RNG=تولید کننده تصادفی که برای Loot کردن و میزان قدرت دشمن و غیره در بازی ها استفاده میشم)
  • اسلحه ها ماد پذیرن (میشه روشون چیز ها مختلف سوار کرد)
  • میشه مثلا قابلیت اتشین کردن اسحله و غیره بهشون اضافه کرد
  • دمیج که اسلحه ها وارد میکنن بستگی به دمیج خود اسلحه و وضعیت اسکیل های شما داره
  • دایره (منو) انتخاب اسلحه توی بازی وجود داره که هنگام انتخاب اسلحه زمان اهسته میشه (مثل خیلی از بازیای دیگه)

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
من چند ساعت اول بازی کردم همانطور که شما میگید اصلا چیز خاصی نداره اینکه میگن شبیه مثلا فال اووت قضیه ظاهریه و از لحاظ محتوا اصلا شبیه نیست از لحاظ rpg بودن هم حرفی برای گفتن نداره و تقریبا با یه بازی خطی طرفیم .متاسفانه از انجین آنریل خیلی بد استفاده شده و اون روونی لازم رو نداره یعنی شما فریم ثابت نمیتونید بگیرید و افت فریم زیاد داره اصلا بهینه نیست
از نظر من بازی فوق العاده ضعیفه و اصلا ارزش دانلود حتی به صورت کرکی نداره
من الان چند نمونه از انتخابای بازی یا به عبارتی نقش افرینی رو تو بازی میگم بهتون.اول بازی ژنراتور سفینت خرابه میری شهر edgewater با مسئول شهر حرف میزنی اگه لباس marauders هایی رو که قبل اومدن به شهر کشتی پوشیده باشی بهت میگه زیاد جالب نیست با لباسای اونا بگردی تو شهر.این یه نمونه از تاثیر انتخاب لباس.بعد ازش میپرسی که ژنراتور کجا میتونه پیدا بشه و بهت میگه برو یه عده هستن از شهر بیرون رفتن و ناراضی بودن و ازت میخواد که ژنراتور اونارو بعد از قطع کردنش ورداری حالا شما اینجا چنتا انتخاب داری یا هم مسئول این شهرو میکشی هم مسئول اون یه عده که از شهر رفتن و همرو اواره میکنی و ژنراتور یکیرو ورمیداری یا هیچکی رو نمیکشی برق یه طرف رو قطع میکنی و ژنراتورشو رو ورمیداری و یکی از دوطرف رو اواره میکنی یا برق اون یه عده خوارج رو قطع میکنی و رئیس شهر رو عوض میکنی.این نمونه چنتا انتخاب تو اول اول بازی بود.حالا من بعد این که از اونجا خارج شدم سفینم رو گرفتن.شاید تاثیر انتخابم یعنی قطع کردن برق edgewater باشه.تو بازیم یه اشاره هایی هم دیدم که میتونی اون دانشمندی که نجاتت داد رو لو بدی چون واسش جایزه گذاشتن.حالا ماموریتای فرعیم انتخابای مختلف داره که بگم زیاد میشهحالا شما مثل خودم عکس dragon age origins گذاشتی اون بازیم همینجوری انتخاب داشت خیلی جاها.بازی شاید محتوای اکشن فال اوت 4 رو نداشته باشه ولی نقش افرینیش جبران میکنه.هرجایی میری یه سری شخصیت جالب هست.قبل این که فال اوت 4 بیاد ملت بیشتر این سری رو بخاطر نقش افرینیشون دوست داشتن.گیم پلی نسخه های قبل همینجوری بودش.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
یه عده از دوستان انتظار call of duty از بازی داشتن، یه عده دیگه هم از نکات مثبت بازی به عنوان نکات منفی و بد یاد میکنن :-j

حالا اینکه شما انتظاراتون از بازی اشتباه و بیجا بوده دلیل بر بد بودن بازی نیست...

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
من بازی رو چند ساعتی پلی دادم و به نظرم واقعا تا اینجا خوب بوده
از نظر گیم‌پلی شباهت زیادی به نیو وگاس داره که البته تعجبی هم نداره چون سازنده های همون بازی هستن
داستان و ماموریت‌های بازی جالب هستن و تا اینجا اصلا برای من خسته کننده نبوده
گرافیک بازی هم تمیز و قابل قبوله، تا اینجا با باگ خاصی روبه‌رو نشدم
مطمئنا کسایی مثل من که با Fallout 3 و Fallout: New Vegas حال کردن، از The Outer Worlds هم لذت می‌برن

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
یه عده از دوستان انتظار call of duty از بازی داشتن، یه عده دیگه هم از نکات مثبت بازی به عنوان نکات منفی و بد یاد میکنن :-j

حالا اینکه شما انتظاراتون از بازی اشتباه و بیجا بوده دلیل بر بد بودن بازی نیست...
هر چی میخوای بگی بگو نظرت تو اینه نظر من هم اینه این بازی مزخرفی بیش نیست، حالا هر چقدر هم تکفیر کنی و بالا و پایین بری نظر من اینه و با هزار دلیل و ترول این طوری عوض نمیشه
دومم کسی این بازی رو با کالاف مقایسه نکرد، بلکه شوتیینگ این بازی این قدر مزخرف هست، نه با کالاف کابل مقایسه هست، نه با دوم، نه حتی فال اوت، اصلا شوتینگ و هوش مصنوعی بازی چیزی در حد استاندارد های این سبک هم نیست..
این بازی چیزی جز یک aa ضعیف نیست که تنها نقطه قوتش وراجی های داخل بازی هست.

• Like
Reactions: AliShp

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
هر چی میخوای بگی بگو نظرت تو اینه نظر من هم اینه این بازی مزخرفی بیش نیست، حالا هر چقدر هم تکفیر کنی و بالا و پایین بری نظر من اینه و با هزار دلیل و ترول این طوری عوض نمیشه
دومم کسی این بازی رو با کالاف مقایسه نکرد، بلکه شوتیینگ این بازی این قدر مزخرف هست، نه با کالاف کابل مقایسه هست، نه با دوم، نه حتی فال اوت، اصلا شوتینگ و هوش مصنوعی بازی چیزی در حد استاندارد های این سبک هم نیست..
اونی که ترول حساب میشه اینجا شمایی :Dکل دنیا اشتباه نمیکنن شما درست بگی فقط :-bd

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
فک کنم دیگه بشه فهمید چرا CRPG ها تو این فروم طرفدار نداره این بازی قشنگ نشون میده چرا LOL
من فکر میکنم بچه ها از بازی انتظار یک چیز دیگه داشتن، جوری که بچه ها نقل قولم کردن گفتن بازی اینجوریه و فلان و... گفتم شاید دارم اشتباه میکنم.
==============
این بازی کلا باید با نگاه RPG رفت سمتش که در عین حال شوتینگ و گان پلی هم داره، مثل اسکایریم که اکشن با شمشیر و... داشت و چقدر هم سیستم مبارزه و انیمیشن هاش داغون بود.
تو اینجا موافقم که اگه بهتر کار میکردن بازی هم جالبتر میشد(تو نسخه بعد)، اما دیگه نه تا این حد که عیار بازی با گان پلی و شوتینگ مشخص بشه.

• Like
Reactions: saeedonly

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
شما به شدت مشکل ضعف زبان انگلیسی داره. زبان ات رو قوی کن از بازی لذت میبری. مقایسه با کالاف!!!!!! شوتینگ rpg رو با run&gun مقایسه میکنن!!!

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
شما به شدت مشکل ضعف زبان انگلیسی داره. زبان ات رو قوی کن از بازی لذت میبری. مقایسه با کالاف!!!!!! شوتینگ rpg رو با run&gun مقایسه میکنن!!!

سلام بر شما

ببین بازی باید یه سبکی داشته باشه و اونو بسازه اگه قرار باشه فقط با دیالوگ گفتن و انتخاب های بازی از یه بازی لذت برد که این میشه یه بازی مثله یه کتاب داستان آدم رمان بخونه هم همین کارو انجام میده ببین این چیزی که شما میگی از سالیان پیش هم تو بازی ها بوده اگه بخواهم خیلی دقیق بگم مثلا ویچر 3 یا سری مکث افکت که تمام اینا توش انتخاب ها و زبان توش حرف اولو میزنه اما تو این بازی ها بقیه جنبه ها هم توجه شده مثله شوتینگ تو مکث افکت و فایتینگ تو ویچر اما تو این بازی به نظرم میتونست خیلی بهتر باشه اگه روش یه سالی بیشتر کار میشد میتونست خیلی موفق و حتی بهترین بازی سال باشه اما ضعیف عمل کرده تو بیشتر جنبه ها .......

تمام چیزی که این بازی ارائه میده دیالوگ و یه زره جنگیدن دوباره دیالوگ یه زره جنگ کلا تو دیالوگ هستی هوش مصنوعی و بقیه موارد در حد این نسل نیست.....
من به شخصه بدم نمیاد از این سبک مخصوصا برای تقویت زبان خیلی خوبه اما بهش به چشم یه بازی عالی نگاه نمیکنم شاید روز یه ساعت بتونم بازیش کنم .......
در مورد گرافیک که خیلی کم گذاشتن انرال انجین خیلی خیلی بیشتر از این خروجی میده اما همین که ساختن باز مثله ساخته های یوبی باگ نداره و برای من با بالاترین تنظیماتش 60 فریم ثابت میده.....

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
سلام بر شما

ببین بازی باید یه سبکی داشته باشه و اونو بسازه اگه قرار باشه فقط با دیالوگ گفتن و انتخاب های بازی از یه بازی لذت برد که این میشه یه بازی مثله یه کتاب داستان آدم رمان بخونه هم همین کارو انجام میده ببین این چیزی که شما میگی از سالیان پیش هم تو بازی ها بوده اگه بخواهم خیلی دقیق بگم مثلا ویچر 3 یا سری مکث افکت که تمام اینا توش انتخاب ها و زبان توش حرف اولو میزنه اما تو این بازی ها بقیه جنبه ها هم توجه شده مثله شوتینگ تو مکث افکت و فایتینگ تو ویچر اما تو این بازی به نظرم میتونست خیلی بهتر باشه اگه روش یه سالی بیشتر کار میشد میتونست خیلی موفق و حتی بهترین بازی سال باشه اما ضعیف عمل کرده تو بیشتر جنبه ها .......

تمام چیزی که این بازی ارائه میده دیالوگ و یه زره جنگیدن دوباره دیالوگ یه زره جنگ کلا تو دیالوگ هستی هوش مصنوعی و بقیه موارد در حد این نسل نیست.....
من به شخصه بدم نمیاد از این سبک مخصوصا برای تقویت زبان خیلی خوبه اما بهش به چشم یه بازی عالی نگاه نمیکنم شاید روز یه ساعت بتونم بازیش کنم .......
در مورد گرافیک که خیلی کم گذاشتن انرال انجین خیلی خیلی بیشتر از این خروجی میده اما همین که ساختن باز مثله ساخته های یوبی باگ نداره و برای من با بالاترین تنظیماتش 60 فریم ثابت میده.....
.فرق رمان با یه بازی که انتخاب شاخه ای داره اینه که انتخاب نمیشه کرد مبارزه کلا نمیشه کرد تو دنیاش نمیشه تاثیر گذاشت.بایوویر بعد بازی dragon age origins تا سطح زیادی همین دیالوگا و نقش افرینی رو کم کرد که بازیاش قشر بیشتری رو جذب کنه وگرنه شما baldurs gate همین بایوویر رو ببینی از این بازیم حتی بیشتر و در حد یه صفحه هر مکالمش دیالوگ داشت.این نظرات شما همش بخاطر سلیقتونه.یکی از اکشن بیشتر لذت میبره یکی از دیالوگ و انتخاب.یکی کلا با سینگل پلیر حال نمیکنه.نمیدونم قشنگ دیالوگای outer worlds رو دقت کردین یا فقط رد دادین ولی انتخابای تاثیر گذار و راه های مختلف مکالمه حتی از مس افکت و ویچرم بیشتره.سری مس افکت و ویچر 3 بین مبارزات و نقش افرینی تعادل بود و منم خیلی دوسشون دارم.ولی ایا تو یه بازی مثل این یکی از پایه های بازی مثل مبارزات ضعیف تر بود ولی دیالوگ نویسی و نقش افرینیش فوق العاده بود ایا نمیپوشونه ضعف گیم پلی رو؟من طبق سلیقم میگم نه تنها میپوشونه حتی بازی بهتری هم هست نسبت به یه بازی که تعادل داره بین مبارزات و نقش افرینی چون دیالوگ و نقش افرینی رو بیشتر میپسندم ولی شما حتما میگین نه و بازی بدرد تقویت زبان میخوره چون معلومه اونقد از شاخه rpg بازی لذت نمیبری و میگی بازی باید تعادل داشته باشه و نگاه بیطرف مثل منتقد میگه این نوع بازی هم در نوع خودش عالیه.نمرشم بخاطر این در حد اون بازیا نشد چون بودجش اصلا در حد اونا نبود.ولی مطمئنم بودجه هم داشته باشن بازم این استودیو منوالش به قول شما دیالوگ مبارزه دیالوگ هست.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
.فرق رمان با یه بازی که انتخاب شاخه ای داره اینه که انتخاب نمیشه کرد مبارزه کلا نمیشه کرد تو دنیاش نمیشه تاثیر گذاشت.بایوویر بعد بازی dragon age origins تا سطح زیادی همین دیالوگا و نقش افرینی رو کم کرد که بازیاش قشر بیشتری رو جذب کنه وگرنه شما baldurs gate همین بایوویر رو ببینی از این بازیم حتی بیشتر و در حد یه صفحه هر مکالمش دیالوگ داشت.این نظرات شما همش بخاطر سلیقتونه.یکی از اکشن بیشتر لذت میبره یکی از دیالوگ و انتخاب.یکی کلا با سینگل پلیر حال نمیکنه.نمیدونم قشنگ دیالوگای outer worlds رو دقت کردین یا فقط رد دادین ولی انتخابای تاثیر گذار و راه های مختلف مکالمه حتی از مس افکت و ویچرم بیشتره.سری مس افکت و ویچر 3 بین مبارزات و نقش افرینی تعادل بود و منم خیلی دوسشون دارم.ولی ایا تو یه بازی مثل این یکی از پایه های بازی مثل مبارزات ضعیف تر بود ولی دیالوگ نویسی و نقش افرینیش فوق العاده بود ایا نمیپوشونه ضعف گیم پلی رو؟من طبق سلیقم میگم نه تنها میپوشونه حتی بازی بهتری هم هست نسبت به یه بازی که تعادل داره بین مبارزات و نقش افرینی چون دیالوگ و نقش افرینی رو بیشتر میپسندم ولی شما حتما میگین نه و بازی بدرد تقویت زبان میخوره چون معلومه اونقد از شاخه rpg بازی لذت نمیبری و میگی بازی باید تعادل داشته باشه و نگاه بیطرف مثل منتقد میگه این نوع بازی هم در نوع خودش عالیه.نمرشم بخاطر این در حد اون بازیا نشد چون بودجش اصلا در حد اونا نبود.ولی مطمئنم بودجه هم داشته باشن بازم این استودیو منوالش به قول شما دیالوگ مبارزه دیالوگ هست.

سلام بر شما

ببین درسته سلیقه س اصلا کسی ما رو مجبور نکرده هر بازی رو بازی کنیم دوست نداریم مجبور نیستم بشینم یا کسی رو مجبور به بازی نکردن کنیم اما اینجا جای بحث و تبادل نظره تا بقیه کسایی که میان ببین و تصمیم بگرین در مورد بازی کردن و نکردن یا وقت گذاشتن در اون بازی ......
مورد بعدی گفتی به دیالوگ ها دقت کردن یا نه اره تو بیشتر دو ساعتی که پلی دادن همه رو خوندم تا جایی که فهمیدم فقط ده دقیقه اخرشو رد کردم رفت حال نداشتم گفتم ببینم اخرش چی میشه .....
در مورد بعدی ویچر 3 هم بودجه زیادی نداشت چون شرکت سازنده سی دی پراجکت رد تا اون زمان نامی نداشت که بخواهد پولی داشته باشه در مورد اون یکی ها نمیدونم (البته این طبق شنیده ها من بود صحتشو نمیدونم )
در کل تعادل نباشه آدم خسته میشه مثلا اگه خیلی Doom بازی کنی خسته میشی چون اصلا دیالوگ نداره در کل سلیقه س............

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خب تاپیک غیرکنسولی بازی رو ندیدم و بحث راجب بازی رو تو تاپیک نمرات نمیخوام ادامه بدم پس همینجا میگم.
این بازی به نظر من قابل احترام ترین بازی امسال بوده.
پروداکشن جمع و جور از همه جای بازی مشخصه ولی این پروداکشن باعث نشده ابسیدین برا کار خودش و وقت مخاطب ارزش قائل نشه. کارشو سطح بالا پیش برده.
تو 1 هفته ای که بازی اومده یه 16 ساعتی پلی دادم که باید بگم تقریبا تو عوامل نقش افرینی بازی فوق العاده عمل کرده. دیالوگ نویسی ها و انتخاب ها نه1 یا 2 پله، بلکه راحت 5 پله از فالوت 4 بالاتره.(تازه من برخلاف خیلی دوستان اتفاقا عاشق فالوت 4 بودم و زندگی کردم باهاش). مسلما تنوع پایین تر سلاح ها و دشمنان به نسبت فالوت، شوتینگ بازی رو به اندازه اون لذت بخش نمیکنه ولی باز هم اصلا به نقطه ضعف تبدیل نمیشه.
طراحی هنری بازی خلاقیت رو فریاد میزنه. محیط های متنوع با طراحی خاص خودشون و همه هم عالی. شخصیت پردازی پروتی، اولین همراهی که تو بازی پیدا میکنید تا همین جای کار قشنگ چند لول از شخصیت اصلی فالوت 4 بهتر بوده. سایر همراه ه هم همینطور. دیالوگ هاتون باهاشون رو کش بدید تا لذت شخصیت پردازی عالی رو حس کنید.
سیستم کرفتینگ و سیستم پرک ها هم خیلی خوبه ولی خب به اندازه فاولت متنوع نیست.
در کل بعد این بازی در مورد این سبک از نقش افرینی معتقدم که:
ابسیدین با بودجه و امکانات برابر با بتسدا>>>>>>> بتسدا
از سی دی پراجکت که خیلی عقب اقتاده ولی اگه نجنبه حتی تو سبک بازی هایی که جزو امضاهای خودش بوده هم از ابسیدین عقب میقته. اگه تا الان نیفتاده باشه.
بحث فن بازی نیست، ینی پیش هر ناشر بزرگی میرفت من همینو میگفتم، ولی پیوستن ابسیدین به مایکرو بهترین خبر ممکن برا این استودیو بوده. با ساپورت مالی مایکرو و حتی همکاری تیم دوم پلی گراند که رو یه نقش افرینی(فیبل احتمالا) دارن کار میکنن، در زمینه مسایل فنی و گرافیکی، با خلاقیتی که من از ابسیدین میبینم، نسل بعد میتونه بازی هایی بسازه که اخر سال برا کسب جوایز راحت رقابت کنن حتی.

راستی ممکنه تو 10 ساعت اول اینطور به نظر برسه که بازی بیش از حد اسونه. اینطور نیست. بازی یه دفعه سختیش افزایش داره. من که الان دیگه زورکی دارم رد میکنم خیلی مبارزات رو...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فک کنم دیگه بشه فهمید چرا CRPG ها تو این فروم طرفدار نداره این بازی قشنگ نشون میده چرا LOL
دقیقا این چنتا پیام این تاپیکو خوندم از تعجب شاخ دراوردم. اقا بازی همونیه که باید باشه!
خب با انتظار الکی بیاید داخل بازی همینه دیگه. بوردرلندز اخه؟؟؟ په ربطی به بوردر داره اخه این بازی؟
الان یکی با ریسینگ حال نکنه خب با فورزا هورایزن 3 هم حال نمیکنه. بعد باید بیاد بگه بازی ارزش نداره؟
لووول

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام بر شما

ببین درسته سلیقه س اصلا کسی ما رو مجبور نکرده هر بازی رو بازی کنیم دوست نداریم مجبور نیستم بشینم یا کسی رو مجبور به بازی نکردن کنیم اما اینجا جای بحث و تبادل نظره تا بقیه کسایی که میان ببین و تصمیم بگرین در مورد بازی کردن و نکردن یا وقت گذاشتن در اون بازی ......
مورد بعدی گفتی به دیالوگ ها دقت کردن یا نه اره تو بیشتر دو ساعتی که پلی دادن همه رو خوندم تا جایی که فهمیدم فقط ده دقیقه اخرشو رد کردم رفت حال نداشتم گفتم ببینم اخرش چی میشه .....
در مورد بعدی ویچر 3 هم بودجه زیادی نداشت چون شرکت سازنده سی دی پراجکت رد تا اون زمان نامی نداشت که بخواهد پولی داشته باشه در مورد اون یکی ها نمیدونم (البته این طبق شنیده ها من بود صحتشو نمیدونم )
در کل تعادل نباشه آدم خسته میشه مثلا اگه خیلی Doom بازی کنی خسته میشی چون اصلا دیالوگ نداره در کل سلیقه س............
سی دی پراجکت قبلا تو لهستان به عنوان ناشر محلی برای بازی های خارجی فعال بوده و اتفاقا ویچر 2 هم بازی کوچیکی نبود و فروش بالایی داشت. خلاصه هیچ جوره قابل قیاس با این بازی نیست.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
این جوی که پیش آمده , البته بود ولی بیشتر شده ! به این صورت که هر کی RPG بازی میکنه فکر میکنه چقدر خفنه و واوووو چقدر ما خوبیم ! حالا خدانکنه که بازی cRPG یا jRPG باشه که دیگه تمام ما فوق خفنیم :))

بازی خوب نیست , چه خوشتون بیاد چه نیاد.اره الان باز نقل قول می کنین میزنین دیالوگاش محشره :)) خوب اوکی دیالوگاش محشره شوتینگش چی که ماله 100 سال پیشه ؟ گرافیکش که اصلا هیچی روی بالاترین حالت به زور شاید اندازه بازی های نسل قبلی باشه در صورتی که نسل بعدیم داره میاد.صدا گذاریشم خوبه اره و صرفا چیزیه که باید باشه و استاندارد همه بازیاست ...

الان چون دیالوگاش عالیه و حق انتخاب داره پس بقیه چیزا مهم نیست ؟؟! داستانشم البته من تمام نکردم ولی چیزایی که خوندم یه داستان معمولیه و شاید باسه یکسری حالا خوب ولی قطعا یه داستان مایند بلوینگ خفن نداره.

ولی مهم اینکه چی ؟ دیالوگاش خوبه :D

• Like
Reactions: Mohammad@li

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر