The Next BIG Thing | PC

NextBigThing.png

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Pundulo Studios
Publisher: Focus Home Interactive
Genre: Adventure
Platform: PC
Release Date: March 25, 2011

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Screenshots
Trailer

بخش 3) توضیحات:

13478t.jpg

بازی ماجرایی دیگر توسط سازندگانی خوشنام.

استودیوی بازی سازی Pendulo Studios که پیش از این بازی موفق Runaway را در کارنامه دارد این بار به همراه ناشر خود یعنی Focus Home Interactive بازی The Next BIG Thing را برای PC در دست ساخت دارند.

این بازی که همانند Runaway دارای گرافیک زیبای Cellshade میباشد، یک عنوان ماجرایی کمدی می باشد.

همانند بازی Runaway استودیوی Pendulo در ساخت گرافیک بازی نهایت دقت را به خرج داده است، حرکات نرم شخصیتهای بازی به همراه نورپردازی زیبا و البته دیدنی و رنگارنگ. با این بازی استودیوی Pendulo نشان داد که در ساخت بازی های با گرافیک Cellsahde تبحر خاصی دارد.

این بازی ماجرای دو نفر به نام های Liz Allaire و Dan Murray را روایت می کند که در هالیوود مشغول به کار هستند، جایی که گروهی مشغول ساخت فیلم هستند.

بازی The Next BIG Thing قرار است در تاریخ 25 مارس 2011 بصورت انحصاری برای PC منتشر شود.

13477t.jpg

تصویری از گرافیک زیبا و خیره کننده بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A-L-I

luckydaemon

کاربر سایت
Sep 18, 2009
1
من دانلود کردم ... کرک بازی به شکل یک فایل dll هست که nod32 بهش گیر اساسی داد . خلاصه مواظب باشید خیلی ها می گن که paul.dll تروجان هست ...
من که بیخیال paul.dll شدم و بازی را آنلاین خریدم منتظر activation key هستم که بهم ایمیل کنن ... دوستانی که توانایی خریدش را دارند این کمپانی را ساپورت کنن با خرید این گیم.

آخرین ویرایش:

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
من هفته پیش این بازیو دانلود کردم ، یه مشکلی که داره اینه که خیلی تخیلیه دیالوگها ، دری وری میگن آدم حوصله ش سر میره . دقیقا نسخه آخر RunAway همینطوری بود و من نصفه ولش کردم . اگر انگلیسیتون خوب نیست سراغش نرید اگرم هست حوصله ی دیالوگهای طولانی و تخیلی و مسخره رو داشته باشید . بازی های کمدی با دیالوگهای تخیلی جالب مثل Monkey Island رو اصلا با این بازی مقایسه نکنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر