The Lord Of The Games Is Crysis

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HITMAN-47

کاربر سایت
Dec 13, 2007
11
نام
علی قاسمی
سلام ؛
من اومدم تو این انجمن و وقتی موضوعاتو گشتم دیدم از بازی Crysis حمایت نشده ، پیش خودم گفتم که این بازی که به عقیده متقدان چند سال از عرصه بازی سازی جلوتر هم هست نیاز 100% به حمایت داره .
منم که بیکار بودم این کارو کردم :cheesygri

HITMAN-47

کاربر سایت
Dec 13, 2007
11
نام
علی قاسمی
توضیحات بیشتر در مورده Crysis

crysis_box.jpg

در ابتدا باید بگویم که این بازی هیچ ارتباطی به Far Cry ندارد و دنباله و یا ادامه ای برای آن بازی محسوب نمی شود! در عوض این یک بازی اصیل حول داستان هجوم موجودات بیگانه در جزایر اسپراتلی می باشد.
نقاط قوت : گرافیک بالا - فیزیک بالا - افکت گذاری صوتی عالی - طراحی بی نقص شخصیتها - حالت جذاب چند نفره
نقاط ضعف : -----------------------------------------------------------------
div.gif

شما یک لباس با تکنولوژی بالا دارید که به شما قابلیتهایی مانند سرعت و قدرت و دفاع میبخشد و نیز میتواند شما را از دید دشمن مخفی کند.شما برای مبارزه میتوانید به صورت مخفیانه عمل کنید و با مخفی شدن افراد دشمن را بی سر و صدا بکشید و یا می توانید مانند رامبو قهرمان بازی در بیاورید و مستقیم به دشمن حمله کنید که در این صورت قابلیت سرعت و دفاع بخشیدن لباس به شما میتواند موثر باشد. البته دقت کردن و بی سر و صدا کشتن دشمن بسیار عاقلانه تر است. در این حالت میتوانید از قابلیت مخفی شدن توسط لباس استفاده کنید و بوسیله اسلحه همراه با صدا خفه کن دشمن را از پا در بیاورید یا از سیم برای خفه کردن و پرت کردن آنها از بلندی استفاده کنید. این لباس به شما قابلیتهای کاربردی بسیاری میدهد و مهم اینکه این قابلیتها به سرعت قابل تعویض هستند. در بازی افراد دشمن نیز چندان بی تجهیزات نیستند و تمام آنها دارای جلیقه ضد گلوله هستند که باید تا حد امکان سر آنها مورد هدف قرار گیرد. هوش مصنوعی آنها نیز بسیار بالاست و در حرکات خود باید دقت کافی به خرج دهید.

نقشه مراحل بازی بسیار گسترده است و شما در آن محدودیت تصمیم گیری ندارید. سلاحها در بازی کامل و طراحی آنها کاملا بی نقص است. شما میتوانید اسلحه خود را با افرودن وسائل جانبی مانند صدا خفه کن و نارنجک انداز و دوربین و ..... بهینه کنید. استفاده از اسلحه ها و شلیک کردن با آنها بسیار جالب و طبیعی جلوه میکند. هنگام شلیک گلوله و برخورد آن با اجسام و افراد دقیقاً به قدرت فیزیک بازی پی میبرید. در بازی کنترل ماشین آلات را نیز در دست میگیرید و قسمت جنگ با تانک بسیار جذاب است و انفجارها در بازی به حد قابل قبول زیبا هستند. افکت گذاری صوتی در بازی بسیار خوب است و موزیک بازی نیز به حال و هوای آن میخورد.طراحی شخصیتها در بازی به حد نهایت زیباست و شحصیتهای بازی بسیار طبیعی جلوه میکنند. قسمت شبکه بازی هم بسیار خوب کار شده است.
نکته بد برای علاقه مندان در رابطه با بازی نیاز آن به سیستمی قوی میباشد ولی باید گفت که این بازی ارزش خرید یک کارت گرافیک سری 8 را دارد.

منبع : www.VideoGames.ir

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شمام حال داری ها !! بازیی که نوامبر 2007 اومده تازه اومدی تاپیک حمایتشو زدی :confused:
تو بخش PC تاپیک در مورد Crysis هست و به اندازه کافی در مورد این بازی صحبت شده
بهتر نسخه ی جدیدو بچسبی که 1 ماه دیگه میاید;)

HITMAN-47

کاربر سایت
Dec 13, 2007
11
نام
علی قاسمی
شمام حال داری ها !! بازیی که نوامبر 2007 اومده تازه اومدی تاپیک حمایتشو زدی :confused:
تو بخش PC تاپیک در مورد Crysis هست و به اندازه کافی در مورد این بازی صحبت شده
بهتر نسخه ی جدیدو بچسبی که 1 ماه دیگه میاید;)

آقا من تازه سیتممو ارتقا دادم واسه همین تازه به این معجزه پی بردم ... :smile:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر