Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpgIMG_20210615_232138.jpgIMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpgIMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:
به به. :> فقط سید فکر کنم یه ساعت زودتره، یعنی میشه پنج و نیم عصر.
به لطف درایت جمهوری اسلامی ایران ساعت گوشی من ۶:۳۰ بود وقتی تایم کانتر رو ۲۴ ساعت بود
معذرت :دی

خدایا بهمون اراده بده که نبینیم
اگه بخواد مثل BotW باشه این نسخه هم، توی 10 مین تریلر فقط چند تا مکانیکی که بیس گیم رو تشکیل میدن نشون میدن از بازی :دی تا جایی که یادمه واسه اون یکم کامبت نشون دادن و سیستم فیزیک بازی (فکر کنم درخت رو قطع کرد که به عنوان پل استفاده کنه)، بعدش که میشینی بازی میکنی میبینی شــــــت چه کارایی که نمیشه کرد :)) گیم اسپات هنوز بعد 6 سال ویدیو جدید میزاره از چیزایی که تازه توی بازی دارن پیدا میشن :D
اینارو گفتم که بگم اگه بخواد همین روش رو ادامه بده 10 مین تریلر ضربه ای که نمیزنه به هایپ و تجربه بازی هیچ، بهترشم میتونه بکنه :دی

یه ربع دیگه شروع میشه

من امیدوارم هر چی نشون میدن و نمیدن توضیخ بدن این Slogan شون راجب "تغییر دنیا" که چند جا در موردش حرف زدن چیه و چجوری میشه یه اوپن ورلد به این عظمت رو خود بازیکن ها متحول کنن
طبیعتا این هسته ای ترین کانسپت بازیه که خودشو نه تنها از BotW بلکه از کل اوپن ورلد های قبل خودش جدا می کنه و امیدوارم ناامید نشیم.

قلبم گرفت :))
خیلیییییی عجیب بود :)) صبر کردن خیلی سخته دیگه :D
و اینکه تئوری که میگفت زونای ها انقدر علمشون پیشرفت کرده بوده که خودشونو پرتاب کردن تو آسمونا هم درست دراومد دیگه :D
چقدر میشه کار جدید کرد با این سیستماش، فیوزش عجیب بود واقعا :D
اول کار هم گفت ساخت بازی کامل تموم شده، میشه زودتر لیک بشه؟ این همه صبر آخه؟ :دی

از تصور اینکه چه سلاح ها و وسایل نقلیه ای میشه کرفت کرد خنده م میگیره :D عملا یجورایی اون موتور فیزیک و شیمی بازی قبلی رو اینجا آوردن برای ساخت سلاح و ماشین استفاده کردن. میزان خلاقیتی که میشه تو این بازی بروز داد واقعا فرای تصوره.

یه خلاصه بریم از چیزهایی که نشون دادن

لینک 4 تا قابلیت جدید داره که هر کدوم خیلی گسترده اند

اولیش Recall ـه که تو تریلر دوم بازی دیده بودیمش. این قابلیت اجسام رو به زمان عقب شون برمیگردونه و یکی از راه هاییه که میتونید باهاش به جزایر آسمانی برید

دومین قابلیت Fuse ـه. این قابلیت میذاره تمام اسلحه هاتون رو با تمام آیتم ها و حتی اشیای موجود تو بازی ترکیب کنید و به نتایج مختلفی برسید. دشمنای بازی هم میتونن از اسلحه های Fuse شده استفاده کنند. آئونوما از این مورد نمونه زیاد آورد. مثلا اضافه کردن یه دسته چوب به یه شن کش یه اسلحه درست می کنه با کلی رنج یا اضافه کردن یه تخته چوب به یه شمشیر باعث میشه موقع ضربه زدن نیروی باد به لینک وارد شه. سپر ها و تیرها هم میتونن با آیتم های مختلف ترکیب شن

سومین قابلیت، Ultrahand ـه. با این قابلیت لینک میتونه اشیای مختلف رو به هم تو زوایا و موقعیت های مختلف بچسبونه و موقعیت های جدید خلق کنه. تو این نمایش گیم پلی آئونوما نشون داد که چطوری میشه با دو تا انجین سه تا کنده چوب یه قایق موتوری ساخت. نمونه های دیگه نظیر اتومبیل و کوادکوپتر و بالن و ... رو هم تو تریلر اخیر بازی دیده بودیم. همه اینا رو لینک میتونه تو بازی خودش بسازه

چهارمین قابلیت لینک Ascend ـه. این قابلیت میره تو دسته قابلیت های حرکتی لینک و بهش اجازه میده از هر سقفی که بالاسرشه عبور کنه و از بالاش در بیاد. این تو ساختمون ها، غارها، قفس ها و خلاصه هر چیزی که فکر می کنید سقف داره جواب میده

یه نوع دشمن جدید هم به نام Construct ها معرفی شدن که ساخته قبیله Zonai هان و تو جزایر آسمونی به وفور مشاهده میشن

همچنین از مدل جدید سوییچ اولد با طرح زلدا: TotK هم رونمایی شد (که چند وقت پیش لیک شده بود)
آئونوما همچنین گفت که با 6 هفته مونده به انتشار بازی، ساختش تموم شده.

بازی حتی از BotW هم Free Form تره با این وضعیت به نظر :D
انگار همه ایتم ها یه رنگ و بوی دیگه دارن خیلی خوبه :x
در حدی که من توجه کردم، خیلیییییی از Asset های استفاده شده داخل گیم همونای BotW بودن. انجین همون، است ها همون، اینا 6 سال یعنی داشتن روی مکانیک ها و گیم پلی کار میکردن. با همین وضعیت خیلی باید هر کدوم از مکانیکا وحشی باشن به نظرم :دی

مونده بودم با این سخت افزار switch چیکار میتونن کنن که با این بازی های نسل جدید بتونه رقابت کنه و احساس میکردم اینبار نمیتونن در حد ظاهر بشن ولی با این نمایش دوباره ثابت کردن هر کاری که بخوان میتونن کنن.goty هم دور از انتظار نیست.لامصب چه ایده پردازی دارن آخه .مگه میشه تا این حد خلاقیت؟😐

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or