THE LEGDEND OF ZELDA:WIND WAKER HD

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نمراتش که صد در صد از نسخه اصلی کمتر میشه.
ولی من شات های بازی رو دیدم بدجور گرافیکش فرق کرده.اصلاً به قول IGN بازی تغییر کرده.Windfall Island اصلاً انگار دوباره ساخته شده.
متا هم ایشالهه بالای 90 شه که مثل OoT 3D دوباره کل بازی های hD رو بخوابونه زمین
اگر که 70 تا سایت نقد کنن و یک عده از سایت ها خوشمزه بازی در نیارن احتمالش هست که متا بازی بالا تر بره.
مشکلات بازی رو که برطرف کردن,گیم پلی و گرافیک هم بهتر شده,به لطف گیم پد Wii U تجربه بهتری رو شاهدش هستیم.
فکر نکنم متا بازی چندان تفاوتی داشته باشه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان سلام من با hd hack تونستم تا حدودی بازی رو hd بازی کنم!!!!بازی به شکل عجیبی شبیه نسخه hd ویو شد
اینم لینک ویدیو البته زیاد انتظاراتون بالا نباشه!
[video=aparat;wEGso]http://www.aparat.com/v/wEGso[/video]

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
علیرضا اینی که تو گذاشتی بازم چند برابر متفاوت تر از wiiu هست
نورپردازی تکسچر ها اشیاها شخصیت ها دریا و... همگی فوق العاده عالی و جذاب تر شدن
مطمئن باش باز هم نسخه ی wiiu برتر هستش
یک سری از اماکن و اشیاها رو دوباره باز سازی کردن و کلا متفاوت شده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوستان سلام من با hd hack تونستم تا حدودی بازی رو hd بازی کنم!!!!بازی به شکل عجیبی شبیه نسخه hd ویو شداینم لینک ویدیو البته زیاد انتظاراتون بالا نباشه![video=aparat;wEGso]http://www.aparat.com/v/wEGso[/video]
مرسی چه جالبهبازی عالی شدهحرف من اینه نینتندو چرا عشق ریمیک داره من این بازی روی گیم کیوب بازی کردم لذتم بردم تازه علیرضا بایه hd hack بازی انقدر ارتقاع داده چرا نسخه wii u بگیرم؟ یه فامیلی تو سوئد دارم گفتم wii دارم یه کلیپ از مبدل wii به ای 1080p داره خودش برام فرستاد بازی ماریو گلگسی 1 با کامپونت و این مبدل مقایسه کرده بود بازی خیلی خیلی فرق کرده بود اصلا باور نکردنی بود این مبدل رندر میکرد باسازی میکردفوقش نسخه گیم کیوبو روی wii با این مبدل اجرا میکنم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
علیرضا اینی که تو گذاشتی بازم چند برابر متفاوت تر از wiiu هست
نورپردازی تکسچر ها اشیاها شخصیت ها دریا و... همگی فوق العاده عالی و جذاب تر شدن
مطمئن باش باز هم نسخه ی wiiu برتر هستش
یک سری از اماکن و اشیاها رو دوباره باز سازی کردن و کلا متفاوت شده
مهدی من سعی امو کردم تو کانفبگش چرخیدم اونقدر از هک های مختلف استفاده کردم که این شد تازه هک wide screen هم استفاده کردم ولی نشد هر کاری کردم...
اره قبول دارم که بهتره ولی واقعا نمارزه به خاطر یکمی گرافیک افزایش یافته اینهمه هزینه کرد....تو خارج میرزه ولی تو ایران واقعا با این وضع نمیشه.....
در ضمن این سیستم خیلی بالایی می خواد
من با این مشخصات اجرا کردم :
nvidia 660 ti
i5 4 core 4570(اینو دقیق یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!)
8gb ram 1600
بماند که مینبورد هم تازه عوض کردم و 600 تومن شد:|
دلفین خیلی امولاتور مضخرفیه در کل..........

- - -ویرایش - - -

راستی یه نکته دیگه پول ندارم وی اتیک خوب بخرم این انالوگش لق میزنه اگه تو ویدیو هم دقت کنین همین اتفاق میفته:|

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مهدی من سعی امو کردم تو کانفبگش چرخیدم اونقدر از هک های مختلف استفاده کردم که این شد تازه هک wide screen هم استفاده کردم ولی نشد هر کاری کردم...اره قبول دارم که بهتره ولی واقعا نمارزه به خاطر یکمی گرافیک افزایش یافته اینهمه هزینه کرد....تو خارج میرزه ولی تو ایران واقعا با این وضع نمیشه.....در ضمن این سیستم خیلی بالایی می خوادمن با این مشخصات اجرا کردم :nvidia 660 tii5 4 core 4570(اینو دقیق یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!)8gb ram 1600بماند که مینبورد هم تازه عوض کردم و 600 تومن شد:|دلفین خیلی امولاتور مضخرفیه در کل..........- - -ویرایش - - -راستی یه نکته دیگه پول ندارم وی اتیک خوب بخرم این انالوگش لق میزنه اگه تو ویدیو هم دقت کنین همین اتفاق میفته:|
حرف منو زدی ارزش نداره این همه خرج کردناینم اسم و مدل مبدل hd که گفتم vdigi vd w3 wii hdmiکلیپشم اگه بخوایین آپ کنم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
مرسی چه جالبهبازی عالی شدهحرف من اینه نینتندو چرا عشق ریمیک داره من این بازی روی گیم کیوب بازی کردم لذتم بردم تازه علیرضا بایه hd hack بازی انقدر ارتقاع داده چرا نسخه wii u بگیرم؟ یه فامیلی تو سوئد دارم گفتم wii دارم یه کلیپ از مبدل wii به ای 1080p داره خودش برام فرستاد بازی ماریو گلگسی 1 با کامپونت و این مبدل مقایسه کرده بود بازی خیلی خیلی فرق کرده بود اصلا باور نکردنی بود این مبدل رندر میکرد باسازی میکردفوقش نسخه گیم کیوبو روی wii با این مبدل اجرا میکنم

اون خیلی کم تاثیر داره چون یک upscaler هست الان wiiu هم بازی wii رو روی 1080 /اجرا میکنه اما فرقی دیده نمیشه اونقدر
گرافیکش رو بازم نمیشه مقایسه کرد
به تصاویر زیر دقت کنید :d

Zelda-Wind-Waker-HD-1.jpg

یا مثلا این یک مقایسه

zeldagcwiiucomp.jpg

به نور پردازی تکسچر ها سایه ها کنتراست برگ درختان سبزها دریا و... دقت کنی کلی تفاوت میبینی
تازه علاوه بر این کلی قابلیت های جدید به نسخه ی wiiu اضافه شده
بازیش بیاد ایران حدود 190 تومنه

اینم نگاه کنی بد نیست
نسخه ی گیم کیوب

http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2013/01/The-Legend-of-Zelda_Wind-Waker-HD-Comparison_1a.jpg

نسخه ی wiiu

http://www.zeldadungeon.net/wp-content/uploads/2013/01/Zelda-Wind-Waker-HD-01.jpg

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
مهدی من سعی امو کردم تو کانفبگش چرخیدم اونقدر از هک های مختلف استفاده کردم که این شد تازه هک wide screen هم استفاده کردم ولی نشد هر کاری کردم...
اره قبول دارم که بهتره ولی واقعا نمارزه به خاطر یکمی گرافیک افزایش یافته اینهمه هزینه کرد....تو خارج میرزه ولی تو ایران واقعا با این وضع نمیشه.....
در ضمن این سیستم خیلی بالایی می خواد
من با این مشخصات اجرا کردم :
nvidia 660 ti
i5 4 core 4570(اینو دقیق یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!)
8gb ram 1600
بماند که مینبورد هم تازه عوض کردم و 600 تومن شد:|
دلفین خیلی امولاتور مضخرفیه در کل..........

- - -ویرایش - - -

راستی یه نکته دیگه پول ندارم وی اتیک خوب بخرم این انالوگش لق میزنه اگه تو ویدیو هم دقت کنین همین اتفاق میفته:|

دقیقا تو کف بودم که با چه سیستمی اجرا کردی ! که ماشالله ماشالله بیش از حد قویه :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اون خیلی کم تاثیر داره چون یک upscaler هست الان wiiu هم بازی wii رو روی 1080 /اجرا میکنه اما فرقی دیده نمیشه اونقدر
گرافیکش رو بازم نمیشه مقایسه کرد
به تصاویر زیر دقت کنید :d

Zelda-Wind-Waker-HD-1.jpg

یا مثلا این یک مقایسه

zeldagcwiiucomp.jpg

به نور پردازی تکسچر ها سایه ها کنتراست برگ درختان سبزها دریا و... دقت کنی کلی تفاوت میبینی
تازه علاوه بر این کلی قابلیت های جدید به نسخه ی wiiu اضافه شده
بازیش بیاد ایران حدود 190 تومنه

اینم نگاه کنی بد نیست
نسخه ی گیم کیوب

http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2013/01/The-Legend-of-Zelda_Wind-Waker-HD-Comparison_1a.jpg

نسخه ی wiiu

http://www.zeldadungeon.net/wp-content/uploads/2013/01/Zelda-Wind-Waker-HD-01.jpg

انگار فقط نور پردازی فرق کرده محیط روشنتر شده وقتی نور بیشتر بشه محیط روشنتر میشه

دوم بگو چرا ریمیک؟

یعنی بخاطر یکمی بهتر شدن انقدر هزینه کنم می ارزه؟ شاید شما وضعت خوبه عشق اورجینال داری

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دقیقا تو کف بودم که با چه سیستمی اجرا کردی ! که ماشالله ماشالله بیش از حد قویه :D

کامپیوتر من که جلوش مورچه اس :d

الان خیلیا دارن بازی هاشون رو اچ دی ریمیک میکنن که ملت دوباره بتونن ازشون فاز ببرن :D

خودم فن نینتندو ام اما نه اینطور نیست نینتندو عشق ریمیک داره هر وقت کنسولی داده بازار بازیا کنسول قبلی داده روش یا ریمیک کرده حتی زمانی که کنسولا hd نبودن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
انگار فقط نور پردازی فرق کرده محیط روشنتر شده وقتی نور بیشتر بشه محیط روشنتر میشه

دوم بگو چرا ریمیک؟

یعنی بخاطر یکمی بهتر شدن انقدر هزینه کنم می ارزه؟ شاید شما وضعت خوبه عشق اورجینال داری

نه آقا کدوخم وضع خوبی هر چی پول در آوردم با ps3 دادم بازی های wiiu الانم نمیتونم بفروشم :d
مردونه اگر یکی از بازی های wiiu فروش میرفت الان فقط به فکر خرید zelda بودم :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
کامپیوتر من که جلوش مورچه اس :d

خودم فن نینتندو ام اما نه اینطور نیست نینتندو عشق ریمیک داره هر وقت کنسولی داده بازار بازیا کنسول قبلی داده روش یا ریمیک کرده حتی زمانی که کنسولا hd نبودن

آره ولی هموناشم فروش میره
مثلا پیکمین و دانکی کونگ هایی که روی وی اومدن فروش رفتن
مثلا اگه به من باشه چون "زلدا" ست با کله میرم میخرمش ! (البته اگه وی یو داشتم :D) برام هم مهم نیست که قبلا بازی کردمش یا نه (عشق زلدا منو کشته :|)
ولی مثلا اگر یک بازی دیگه باشه که مثل زلدا دوستش نداشته باشم نمیگیرم ... دقیقا بعضیا مثل منن در مورد بعضی بازیا

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
آره ولی هموناشم فروش میره
مثلا پیکمین و دانکی کونگ هایی که روی وی اومدن فروش رفتن
مثلا اگه به من باشه چون "زلدا" ست با کله میرم میخرمش ! (البته اگه وی یو داشتم :D) برام هم مهم نیست که قبلا بازی کردمش یا نه (عشق زلدا منو کشته :|)
ولی مثلا اگر یک بازی دیگه باشه که مثل زلدا دوستش نداشته باشم نمیگیرم ... دقیقا بعضیا مثل منن در مورد بعضی بازیا
من تقريبا در مورد هيچ بازي اينطور نيستم !!!!با اينكه زلدا رو عاشقشم ولي واقعا نميارزه!
من مشكلي با ريميك ندارم فقط يكمي تو ايران گرونه!

- - -ویرایش - - -

الان خیلیا دارن بازی هاشون رو اچ دی ریمیک میکنن که ملت دوباره بتونن ازشون فاز ببرن :D
نكته جالب اينه كه نه تنها رو ٦٠ فريم اجرا نشد بلكه بعضي جا ها افت فريم هم پيدا ميكرد....البته ربطي به سخت افزار نداره اين دلفين خيلي انه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر