The Last Remnant

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
از امتیازهای بالا این شاهکار معلومه که چی هست:laughing:
در کل خیلی از چیزهایی که گفتی در بسیاری از بازیهای نسل گذشته دیده شده و کار شاقی نکرده

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
از امتیازهای بالا این شاهکار معلومه که چی هست:laughing:
در کل خیلی از چیزهایی که گفتی در بسیاری از بازیهای نسل گذشته دیده شده و کار شاقی نکرده

ببین من با کسی کل کل نمی خوام بکنم هر چی هم گفتم چیزایی بوده که خودم دیدم شما اگه دوست داری به امتیاز نگاه کنی مختاری ولی بی دلیل تو سر بازی نزن
اونایی که امتیاز پایین به این بازی دادن چیزی از jrpg سرشون نمیشده وگرنه فامیتسو به این بازی 38 از 40 داد که خیلی عالیه
تازه یه سر به فرومهای این بازی بزن ببین اونایی که این بازی رو انجام دادن همشون از این بازی تعریف میکنن اگه کسی خوشو jrpg باز بدونه این بازی رو از دست نمیده و منم هدفم اینه که بچه فریب امتیاز های این بازی رو نخورن و این شاهکار رو از دست ندن.

پ.ن:این بازی از لحاظ گرافیکی مشکلاتی داره ولی در مقابل گیم پلی همه مشکلات رو میشه فراموش کرد.
یه سر هم به اینجا بزن ببین اونایی که بازی کردن چی میگن حالا یبار دیگه بخاطر ما این بازی رو بزار تو دستگاه و بدون پیش داوری دوباره شروع کن بهت قول میدم خودت بیای اینجا از من بیشتر از بازی تعریف کنی!

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,538
نام
امیر
ببین من با کسی کل کل نمی خوام بکنم هر چی هم گفتم چیزایی بوده که خودم دیدم شما اگه دوست داری به امتیاز نگاه کنی مختاری ولی بی دلیل تو سر بازی نزن
اونایی که امتیاز پایین به این بازی دادن چیزی از jrpg سرشون نمیشده وگرنه فامیتسو به این بازی 38 از 40 داد که خیلی عالیه
تازه یه سر به فرومهای این بازی بزن ببین اونایی که این بازی رو انجام دادن همشون از این بازی تعریف میکنن اگه کسی خوشو jrpg باز بدونه این بازی رو از دست نمیده و منم هدفم اینه که بچه فریب امتیاز های این بازی رو نخورن و این شاهکار رو از دست ندن.

پ.ن:این بازی از لحاظ گرافیکی مشکلاتی داره ولی در مقابل گیم پلی همه مشکلات رو میشه فراموش کرد.

کلا من از بازی too human یک تجربه بزرگ بدست آوردم و اون هم اینه که بازی سلیقه ای هستش. همه می گفتند too human چرته ولی من این قدر باهاش حال کردم که 900 تا gs هم ازش گرفتم ، اگرچه gs باز نیستم.
به امتیازات هم نمی شه اعتماد کرد و بازی معیار شخصی داره و نمی شه گفت یک بازی به کلی بد هستش.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam

یه سر هم به اینجا بزن ببین اونایی که بازی کردن چی میگن حالا یبار دیگه بخاطر ما این بازی رو بزار تو دستگاه و بدون پیش داوری دوباره شروع کن بهت قول میدم خودت بیای اینجا از من بیشتر از بازی تعریف کنی!
کلا من حوصله ی کل کل ندارم .اما من اگر برای کاری زحمت کشیده باشم توش ادعا دارم و خیلی ها میدونن که شب و روز من با JRPG گذشته و این چرت بودن بازی نظر من نیست بلکه نظر خیلی از افراده .بزرگان JRPG هم تو این سایت این نظر رو دارن.
در ضمن من 6-7 ساعت از بازی رفتم و این حرف رو دارم میزنم .خیلی ناراحتم چرا پول پای این بازی دادم.در مورد فامیتسو هم زیاد امتیازهاش رو جدی نگیر چون الکی فقط بالا میده نمونش Blue dragon ,TLR, و... بازی دیگه.
به احتمال زیاد بازی های JRPG نسل قبل تو ذهن من هست که این عناوین رو اصلا ادم حساب نمیکنم.مطمئنا کسانی که با این بازی ها شروع کنن براشون خاطره میشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,538
نام
امیر
این طور که معلومه باید ارتش مجهز بسازیم و به جنگ بریم. لطفا یکم بیشتر توضیح بدید که کلی باید چه کار کنیم.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
تا حالا از این بازی هیچ شکایتی نداشتم ولی الان که Base1-6 رسیدم و دیدم نمی شه بین مبارزات سیو کرد حالم خیلی گرفته شد. این Base 6 رو کسی یه استراتزی خوب براش نداره؟ این سربازا همشون هر چی Hex دارن هر تذن سرم خالی می کنن! BR42 ام الان می خوام با BR80 دفعه دیگه امتحان کنم.

این طور که معلومه باید ارتش مجهز بسازیم و به جنگ بریم. لطفا یکم بیشتر توضیح بدید که کلی باید چه کار کنیم.

بزارید چند تا راهنمایی کلی بکنم برای اونایی که می خوان بازی رو شروع کنن

اولا هر چقدر BR بالا بره دشمنها هم سخت تر میشن پس سعی نکنید سریع BR رو بالا ببرید برای اینکه ارتش قوی داشته باشید چند راه وجود داره سعی کنید با دشمنان قوی بجنگید اینطوری مورال شما پایینه تو جنگ و امتیاز بیشتری میگیرید و سریع تر قوی میشید و سعی کنید chain رو موقع جنگ بالا ببرید تا امتیاز بیشتری بگیرید
در ضمن بهترین جا واسه تمرین The Ancient Ruins هستش که کلیدشو مجانی میتونید از لایو بگیرید و وسایل خوبی هم توش میتونید پیدا کنید مثلا دستبد 50 درصد hp و چیزای بدرد بخور دیگه

در مورد جنگ base ها و کلا جنگ های بزرگ روشهای زیادی وجود داره ولی من روش خودمو میگم اول برای یونیت هاتون فرمیشن دفاعی انتخاب کنید و از همه مهمتر اینکه جادوی senergy رو حتما باید یاد بگیرید (چون میتونه جون تمام افراد دشمن رو هم زمان کم بکنه) بعد سعی کنید با تمام قوا به یدونه یونیت حمله کنید و اونو از میدون بدر کنید بعد برید سراغ بعدی
یونیت جادوگر هارو قاطی جنگ نکنید و عقب نگه دارید تا ap جمع کنن و جادوی senergy رو بزنن

اگه ارتش قوی می خواید باید ماموریت های گیلد هارو انجام بدید(میدونید که 3 تا گیلد داریم)

پ.ن:امروز دیدم بازم یه جادوی جدید کشف کردن اسمش Fatal Eclipse هستش و اموزششو تو youtube گزاشتن اینم لینکش

آخرین ویرایش:

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
سلام آقا من از این بازی هیچی سر در نمیارم ولی از اونجا که از این بازی خوشم اومده اگه کمکم کنید یاد بگیرم ممنون میشم فقط توضیحاتتون از پایه باشه لطفا:biggrin1:
یه سوالم دارم اونجای که خواهر گرامیم رو پیدا میکنم و اون یارو یه چشمی یه monster ظاهر میکنه خیلی سریع میمیرم (خیلی قوی):-"
Health رو چطور میتونم خارج از Battle بالا ببرم :confused:تو Battle اون گزینه عکس قلب رو میزنم میشه ولی بیرون نمیدونم چطوری HP بالا میره اگرم میشه بگید این AP چیه:biggrin1:
با تشکر:love:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
سلام آقا من از این بازی هیچی سر در نمیارم ولی از اونجا که از این بازی خوشم اومده اگه کمکم کنید یاد بگیرم ممنون میشم فقط توضیحاتتون از پایه باشه لطفا:biggrin1:
یه سوالم دارم اونجای که خواهر گرامیم رو پیدا میکنم و اون یارو یه چشمی یه monster ظاهر میکنه خیلی سریع میمیرم (خیلی قوی):-"
Health رو چطور میتونم خارج از Battle بالا ببرم :confused:تو Battle اون گزینه عکس قلب رو میزنم میشه ولی بیرون نمیدونم چطوری HP بالا میره اگرم میشه بگید این AP چیه:biggrin1:

برای اینکه تو بازی قوی بشی باید ماموریتهای جانبی رو انجام بدی و بهتره یه سبک مبارزه رو انتخاب کنی و روش کار کنی مثلا من دو تا شمشیر استفاده میکنم و تمام حرکات مخصوص به اونو یاد گرفتم برای بقیه لیدر ها هم سعی کن یا جادو بزنن یا شمشیر که تو یه رشته قدرتمند بشن.
وسایلی تو بازی هستن که جون مارو زیاد میکنن مثل گردنبند و دستبندهای مخصوص که میتونی بخری یا بسازی.
سربازهایی رو استخدام کن که herb بلد باشن که موقع جنگ بتونن جونتو زیاد کنن.
اگه انگلیسیت خوبه به سایت های زیر هم سر بزن
پ.ن:بالاخره اچیومنت 1000/1000 این بازی رو گرفتم;)

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
دمت گرم قوربون معرفتت
فقط اگه لطف کنی این سوالم رو جواب بدی که من اینجا رو رد کنم خیلی عالی میشه من یه جنگ انجام دادم HP خودم حدود 925 شده ولی جنگ رو بردم حالا قبل از شروع یه بتل جدید چطور HP رو زیاد کنم؟:confused:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
دمت گرم قوربون معرفتت
فقط اگه لطف کنی این سوالم رو جواب بدی که من اینجا رو رد کنم خیلی عالی میشه من یه جنگ انجام دادم HP خودم حدود 925 شده ولی جنگ رو بردم حالا قبل از شروع یه بتل جدید چطور HP رو زیاد کنم؟:confused:

من متوجه سوالت نمیشم! خوب بعد از هر جنگ hp خود بخود کامل میشه دیگه!

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
یکی به من کمک کنه!!!!!

من دنبال این دو تا ایتم میگردم هر کس میدونست کجاست لطف کنه بگه .هر کدومشونو میدونستید :crimson ore و .divine metal

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر