The Last Remnant

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها زیاد به امتیاز 38 از 40 فامیتسو دقت نکنید.blue dragon از فامیتسو 39 از 40 گرفت از سایت های غربی هر چی 5 6 بود درو کرد.
خدا را شکر نسخه uc بازی به j هم میخوره وگرنه باید مثل infinite undiscovery چند وقتی صبر میکردیم تا یکی پیدا شه نسخه اسیا را دان لود کنه .:)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
البته امتیاز این نوع بازیها اینطوریه مجلات شرقی فوق العاده بالا میدن ولی غربی ها یه امتیاز معمولی مثال هاش هم خیلی زیاده.البته گفته میشد تا اونجا که سعی شده سبک این بازی رو به مزاج غربی ها خیلی نزدیک کردن مهم اینه که تو این زمونه که JRPG کمه این بازی رو باید روی سر گذاشت:cheesygri

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
نه واقعا" انگار سایتها و مجله های غربی درک نمیکنن این بازی هارو . خودمون هم اگه بخوایم امتیاز بدیم مطمئنا" همون 38/40 رو میدیم .
امتیاز Infinite Undiscovery هم فکر کنم 36/40 بود .
خلاصه من بازی رو گرفتم . تا فردا یه Review ازش میذارم :love:

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
سلام من بازی رو گرفتم :
در کل همه چیز عالیه فقط افت فریم در جنگ ها + دیر لود شدن تکسچر ها (شاید از دیسک باشه)
طوری بود که باید یه دور میچرخیدی تو محیط تا تکسچر مثلا" زمین کامل لود بشه :((
خیلی ضدحال بود . . .
Cutscene ها عالی هستند ولی یک سری هستند که نمیشه بهشون گفت Cutscene . که همش مکالمه هستن . توی اونا انیمیشن کاراکتر ها افتضاحه :( یعنی تمام کاراکتر ها وقتی راه میرن انگار دارن میشلن :eek: . وقتی هم حرف میزنن سرشون میلرزه :confused:
ولی توی بازی خوبن . . .
طراحیه کاراکتر ها و دشمن ها هم در سطح خداست :love:

مبارزه ها فوق العاده زیبا و نفس گیر هستن :love:

برای من که عاشق Final Fantasy XII بودم به نظرم این بهترین JRPG ـه و Lost Oddyssey هم میذاره تو جیبش . امتیازه منم : 8.5/10

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
ایرادهای اساسی رو Black Rose گفت. دیر load شدن تکسچرها که از خصوصیات موتور Unreal ـه. البته نه در هر بازی ای. در Gears of war 2 هم این مشکل دیده میشد اما خیلی کم. شاید یکی دو بار. اما اینجا تو هر محیط جدیدی که میری حتماً این اتفاق می افته.
کاراکترها بی نهایت بد سلیقه انیمیت شدن. افتضاح راه میرن و موقع حرف زدن بی خود ادا در میارن. حالا راه رفتن خوبه، اما دویدن کاراکترها خیلی بده، خیلی... فکر کن کاراکتر موقع دویدن دستاشو از آرنج خم کرده و کاملاً چسبونده به بدنش. (شبیه این مسابقات پیاده روی!!)
Loadingهای بازی هم زیاده، تقریباً هر 10-15 قدم یه لودینگ مهمون میشیم.
به همه هم پیشنهاد می کنم که این بازی رو حتماً اول Install و بعد بازی کنن. لااقل یه مقدار سرعت لودینگ ها بالاتر میره.
از نظر آرتیستیک بازی محشره. همه چیز در زیباترین حالت خودشه.
داستان رو نمیدونم فعلاً. اما بعیده چیز دندونگیری باشه.
الان بگم Lost Odyssey .... حاضرم شرط ببندم دعوا میشه، پس بی خیال!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر