The Last Remnant

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شباهتي بين Final fantasy و Last remenanat نميبينين؟!

SE هم همچين ميگه آخرين فلان كه آدم جذب بشه!

از اين عنوان آخرين هم خوشش اومده، ميدونين كه ژاپني ها خيلي خرافاتي هستن، چون Final Fantasy از ورشكستگي خوششون اومده، باز فك ميكنن اين اسم براشون فال نيك مياره.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
شما دو نفر هیچوقت آبهاتون توی یه جوب نمیره ! :D
بابا ناسلامتی قراره بازی بدعت گذار شیوه ای جدید در JRPG باشد.برای همین پیش بینی کردند شاید مانند LO ازش استقبال نشود.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شاید مانند LO ازش استقبال نشود.
بابا LO الان بازی شاخیه والا به خدا به من ار پی جی های پی اس 2 رو خیلی بهتر از اینا میبینم.یه زمانی رو PS2 ماهی 4-5 بازی تو این سبک میومد که خیلی هاش رو من تموم نکردم الان همش غبطه میخورم گرچه وقتش نمیشه الان که سالی 4-5 تا نمیاد یه خرده این بازی کوچولوها شاخ شدن.;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما دو نفر هیچوقت آبهاتون توی یه جوب نمیره ! :D
بابا ناسلامتی قراره بازی بدعت گذار شیوه ای جدید در JRPG باشد.برای همین پیش بینی کردند شاید مانند LO ازش استقبال نشود.
من مشکلی ندارم اما اعصابم از این خورده که
حسام تا دیروز از بازی Lost Odyssey تعریف می کرد
انصاف هم خوب چیزیه این دومین بازی Mistwalker که به مراتب از The Last Remnant که تا الان Square هزار تا بازی ساخته بهتر هست

بابا LO الان بازی شاخیه والا به خدا به من ار پی جی های پی اس 2 رو خیلی بهتر از اینا میبینم.یه زمانی رو PS2 ماهی 4-5 بازی تو این سبک میومد که خیلی هاش رو من تموم نکردم الان همش غبطه میخورم گرچه وقتش نمیشه الان که سالی 4-5 تا نمیاد یه خرده این بازی کوچولوها شاخ شدن.;)

چه جالب بازی Lost Odyssey شده کوچولوی شاخ شده ؟ عجب ! :-"

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
جون علی بیخیال من درست نمیتونم منظورم برسونم من هنوز هم طرفدار Lost odyssey هستم ولی اسکوار یه چیز دیگس;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
نمیدونم کسی با من موافق هست یا نه ولی در نگاه اول از نظر جلوه های بصری بازی خیلی شبیه FF12 بنظر میرسه. رنگ بندیها، محیط ها و همینطور نژادهایی که تو عکسها دیده میشن. البته از رو عکسها بنظر میاد که میشه انتظار تغییرات جالب توجهی تو گیم پلی رو داشت. همینطور بنظر میاد که محیط ها وسیع و چشم نواز هستن. من یکی که رو این بازی حساب میکنم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمیدونم کسی با من موافق هست یا نه ولی در نگاه اول از نظر جلوه های بصری بازی خیلی شبیه FF12 بنظر میرسه. رنگ بندیها، محیط ها و همینطور نژادهایی که تو عکسها دیده میشن. البته از رو عکسها بنظر میاد که میشه انتظار تغییرات جالب توجهی تو گیم پلی رو داشت. همینطور بنظر میاد که محیط ها وسیع و چشم نواز هستن. من یکی که رو این بازی حساب میکنم.
اکثر فرم های خارجی از این بازی به عنوان FF12.5 یاد کردن.

پ.ن. اِ وآ... تو این نسل چقدر 0.5 داریم ( نیم ) :D.

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
نکته جالب اینجاست که نسخه pal بازی زودتر اوده

ولی ما نسخه UC/J رو زودتر دانلود کردیم

:cheesygri:cheesygri

کارمون درسته دیگه

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نکته جالب اینجاست که نسخه pal بازی زودتر اوده

ولی ما نسخه UC/J رو زودتر دانلود کردیم

:cheesygri:cheesygri

کارمون درسته دیگه
اگر نسخه J/uc باشه که دمت گرم مردیم انقدر برای این بازی صبر کردیم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر