PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
این درجه سختی فقط مخصوص نسخه REMASTERED هست که ناتی داگ زحمت کشیده و بازی رو برای ما دوباره به یه تجربه بسیار تازه تبدیل کرده

ارزش واقعی این دیسک خیلی فراتر از 50 دلاره؛ فقط همین

درجه سختی Grounded واسه نسخه PS3 هم هست,من این درجه سختی رو روی PS3 تجربه کردم:)

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
درجه سختی Grounded واسه نسخه PS3 هم هست,من این درجه سختی رو روی PS3 تجربه کردم:)

آره اشتباه از من بود؛ مثل اینکه با آپدیت های جدید این درجه سختی هم به نسخه PS3 اضافه میشه؛
حالا شما که تجربه کردید از این درجه سختی بگید تا ما هم یکم بیشتر از این هایپ شیم:d

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
That Joel character model !

واقعا فوق العادس! دقیقا مثل همون کات سین های بازی در ps3 هستش !:-o

bw9donlq8hcbhhxrsjzf.jpg

تصور برای این که U4 قرار هست چی بشه...

x3f1sr2mm1d5gdqf1fy4.gif

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سرور های بازی که هنوز باز نشدن شما چطور رفتی تو مولتی؟:-/ چند بار هم تست کردم وارد نشد
فکر کنم بازن
الان دیدم توی ps live یکی داشت multi میزد نقشه bus depot هم بازی میکردن ! هفته 12 روزه 1 بود !

آرمان
من که اونجا رو بار اول چسبونده بودم بار دوم بهتر بود بار سوم دیگه برام عادی بود
جالا چکار میکنی ؟
اول میری کل محیط هر چی میخوای رو بر میداری
بعد میری کارت رو بر میداری و در رو میخوای بار کنی که نمیشه
بعد که این دیونه ها میان ( واقعا" دیونن مثل هیچ کدوم از کیلیکر ها نیستن همش میرن قایم میشن :) ) میری شات گانت رو بر میداری و هر بنی بشریش اومد جلوت نابود میکنیی حدود 4تا بایدد باشن بعد هم از آخر راهرو میری پسش موتور برق و روشن میکنی و حالا د فرار به سمت در خروج :) به همین راحتی نه استرسی داره نه ترسی
به نظر من سخت ترین جا فصل سرما بود هیچ جا دیده نمیشد و الی بد بخت هم تنها با یه تیکه آهن یعنی چاقو بد تر از اون توی کافه و مخفی کاری با اون دیوث آدم خور بار سومش واقعا" تکلیفش با خودش روشن نبود معلوم نبود کجاست و با چه قانونی حرکت میکنه
اخه امتحان کردم نشد ! یعنی تغریبا یه دفعه خیلی مهمات مصرف کردم اما بازم مردم . خیلی سخت بود شاید به خاطر این بود که صبر تحمل سر اومده بود D: لول . حالا این دفعه میرم ببینم چی میشه. دفعه قبلی که این قسمت رو دیگه فرار کردن تا ok شد !

اره اون قسمت توی برف هم سخت بود به نسبت اما باز محیط باز بود میشد مانور داد که این + داشت اما اون قسمت اون پایین هم تنگه هم تاریک D: برای همین خیلی روی اعصاب بود . اون Boss fight اون ادم خوره هم عجیب قسمته خاصی بود ×_× خیلی به یاد موندی تموم شد . اصلا نمیدونم چرا هر شخصیتی میفته یکی رو پاره پوره میکنه صورتش خونی میشه به یاد موندنی هم میشه D: لول .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بچه ها شمام وقتی بازی ویدیو کپچر می کنید کیفیت و فریم وحشتناک داغون میشه ؟؟؟؟؟؟ :(
ولی چقد خوبه گرافیک به نظرم یکی از بهترین گرافیک ها رو داره بین بازی های PS4
عکس که کپچر می‌کنید 1080 ذخیره می‌شه ولی باز هم کیفیتش خیلی از بازی پایین تره (با این حال که حجم بالایی هم داره)
دیگه ویدیو که 720 و اگه اشتباه نکنم 30 فریم ضبط می‌شه که جای خود داره.
-------------
به حول قوه الهی چهارشنبه بازی میاد دستم خودم واستون عکس می‌ذارم :D

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
آره اشتباه از من بود؛ مثل اینکه با آپدیت های جدید این درجه سختی هم به نسخه PS3 اضافه میشه؛
حالا شما که تجربه کردید از این درجه سختی بگید تا ما هم یکم بیشتر از این هایپ شیم:d

صفحات قبلی رو ببین در موردش توضیح دادم,بهترین چیزی که من توی این درجه سختی دیدم اینه که حرکات و مسیر دشمن نسبت به موقعیت شما تغییر میکنه به عنوان مثال من توی درجه سختی Survivor مسیر حرکت دشمن رو حفظ میکردم تا به راحتی بتونم دخلشون رو بیارم چون هر دفعه همون حرکات قبلی رو تکرار میکردن ولی توی درجه سختی Grounded مسیر حرکت دشمن رو نمیشد حفظ کرد چون نسبت به موقعیت من مسیر حرکتشون تغییر میکرد به عنوان مثال من یکی از نفرات دشمن رو کشتم ولی اشتباه کردم و نفر بعدی منو کشت دفعه بعدی بعد از کشتن نفر اول چون میدونستم نفر بعدی حرکتش چیه و کجا میخواد بره جلوتر رفتم اونجا مخفی شدم تا بیاد بکشمش ولی دیدم مسیر حرکتش کاملا عوض شد و بقیه نفرات دشمن هم از مسیرهای دیگه اومدن سراغم یعنی توی اون لحظه با دو دونه تیر نمیدونستم چیکار کنم:d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
واقعا آدم این عکسها و استريمها را می بینه حال میکنه خیلی خوب کار شده بازی روی پلی ۴ این استريم ها که من دیدم همه از دم 60fps میزدن در رگ:d

اون روزی را یادم میاد که خبر remastered بازی اومد :excited:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
یکی از دوستان میتونه زحمت بکشه درجات سختی بازی رو به ترتیب نام ببره ممنون میشم. (دقیق یادم رفته که به چه صورت بود :|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر