PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
اقا بد عصبیم بد اصلا نمیشه بازی کرد همش پریز برقه میاد دهنم سرویس شده وسط درگیری یهو قفل میکنه مفت مفت میبازیم ~x(
همش انگار توی سرورای اروپا هست برعکس COD که همش با اعراب بازی میکنم ای کاش میشد بندازه توی سروری که همین نزدیکیا باشه کفری شدم باو=((
نتت تايم اوت داره دوست عزيز . خط تلفنتو چك كن نويز نداشته باشه ، اگه حل نشد isp تو عوض كن .

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
نتت تايم اوت داره دوست عزيز . خط تلفنتو چك كن نويز نداشته باشه ، اگه حل نشد isp تو عوض كن .
نه تایم خیلی کمه وایرلسم هستم اما گاهی وقتا نوسان پینگم بالا میره معمولا بین 160تا180 اما بعضی وقتا تا 300-250 بالا میره و باز پایین میاد ...
همین دیشب 3 نفر بود تیممون انقدر خراب کاری کرد نت و اعضای تیمم جالب نبودن 8 هفته و 4 روز دود شد رفت هوا :| همه چی 0 شد .
=p~

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
نه تایم خیلی کمه وایرلسم هستم اما گاهی وقتا نوسان پینگم بالا میره معمولا بین 160تا180 اما بعضی وقتا تا 300-250 بالا میره و باز پایین میاد ...
همین دیشب 3 نفر بود تیممون انقدر خراب کاری کرد نت و اعضای تیمم جالب نبودن 8 هفته و 4 روز دود شد رفت هوا :| همه چی 0 شد .
=p~
خب پينگ ٢٥٠ خيلي خيلي زياد هستش براي اين بازي .
حتي پينگ ١٨٠ هم زياد هستش براي اين بازي .
بنظرم از جايي نت بگير كه زيره ١٥٠ بت بده ، و نوسان هم نداشته باشه .

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
خب پينگ ٢٥٠ خيلي خيلي زياد هستش براي اين بازي .
حتي پينگ ١٨٠ هم زياد هستش براي اين بازي .
بنظرم از جايي نت بگير كه زيره ١٥٠ بت بده ، و نوسان هم نداشته باشه .
زیر 150 به چه سروری من منظورم سرور لندن بودا مگه داریم برا لندن زیر 150 :-/ بعد اون 250 فقط گاااهی وقتاس ...
کلا اینای که باهاشون بازی میکنم معلومه برا خاورمیانه نیستن همینه پینگم همش خالیه ... همیشه خالی خالی ...

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
زیر 150 به چه سروری من منظورم سرور لندن بودا مگه داریم برا لندن زیر 150 :-/ بعد اون 250 فقط گاااهی وقتاس ...
کلا اینای که باهاشون بازی میکنم معلومه برا خاورمیانه نیستن همینه پینگم همش خالیه ... همیشه خالی خالی ...
بله دوست عزيز زير ١٥٠ با سرور لندن . من پينگم زير ١٢٠ هست با سرور لندن.
پينگ شما خاليه اما من با اكثرشون ٣ خط دارم .
درضمن سرعت اپلود هم خيلي مهمه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
سرعت مورد نیاز برای بازی کردن این بازی باید 2 مگ به بالا باشه وگرنه اذیت میشید....سرعت آپلود و دانلود تو بازی هرکدوم گاهی تا 80 90 هم میره..در واقع شما برای این که تو بازی دچار لگ نشید و اون پیریز لعنتی نیاد وسط باید حداقل اینترنت 2 مگ داشته باشید و گرنه اکثر وقتها اذیت میشید.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سرعت مورد نیاز برای بازی کردن این بازی باید 2 مگ به بالا باشه وگرنه اذیت میشید....سرعت آپلود و دانلود تو بازی هرکدوم گاهی تا 80 90 هم میره..در واقع شما برای این که تو بازی دچار لگ نشید و اون پیریز لعنتی نیاد وسط باید حداقل اینترنت 2 مگ داشته باشید و گرنه اکثر وقتها اذیت میشید.

اصلا به سرعت ربطی نداره جانم، من نتم 8 مگ هست اما بعضی موقع ها سخت تر دوستم که نتش 512 هست فایند میکنم،
کلا بیشتر به پینگ ربط داره، و سرعت آپلود
اگه نت 512 داشته باشین که آپلود و پینگ خوبی داشته باشه حله
من خودم با کنسول حدودا 1.5 مگ دانلود میکنم تو ثانیه اما چون پینگم با ۸.۸.۸.۸ نزدیک به ۱۳۰-۱۴۰ هست اذیت میکنه بعضی وقتا
و همین طور آپلودم هم نسبتا پایینه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
اصلا به سرعت ربطی نداره جانم، من نتم 8 مگ هست اما بعضی موقع ها سخت تر دوستم که نتش 512 هست فایند میکنم،
کلا بیشتر به پینگ ربط داره، و سرعت آپلود
اگه نت 512 داشته باشین که آپلود و پینگ خوبی داشته باشه حله
من خودم با کنسول حدودا 1.5 مگ دانلود میکنم تو ثانیه اما چون پینگم با ۸.۸.۸.۸ نزدیک به ۱۳۰-۱۴۰ هست اذیت میکنه بعضی وقتا
و همین طور آپلودم هم نسبتا پایینه

اتفاقا خیلی هم ریط داره..اگر چند صفحه قبل رو مطالعه می کردید و مطالعه کامل داشتید خیلی خوب بود ولی متاسفانه مطالعه وقتی ندارید رو همه پست های تاپیک و فقط شما از روی یه احتمال جواب میدید که سرعت من 8 مگ سرعت و دوستم512 هست و برای اون زودتر پیدا میکنه و برای من دیرتر خوب این پاسخ شما به این سوال جواب دادن سر سری میشه
بهتر هست چند صفحه قبل که مربوط به یک ماهو خورده ای میشرو مطالعه داشته باشید اونجا مفصل با نرم فزار توضیح دادم چه اتفاقی می افته که تو بازی دچار لگ میشیم و اون پیریزه برای بعضی از ماها چرا تند میاد تو بازی و چرا قبل بازی پینگ ما با کاهش پینگ میاد 60 ولی تو بازی که میریم پینگمون به یک باره میاد رو 200 به بالا و همینطوری رو 200 به بالا میمونه و گاهی اوقات 5 6 تا پشت سرهم تایم اوت میگیریم.

در ضمن شما دقت نکردی اصلا به سوال دوستمون...طرف میگه من تو بازی دچار لگ میشم نه این که بازیکن پیدا نمیکنه...پیدا کردن و نکردن بازیکن هم هیچ ارتباطی به سرعت اینترنت نداره
اگر پاسخ هایی که میدیم براساس یک چیز ثابت شده باشه خیلی بهتر هست تا رو هوا بر اساس یه نظریه یه چیزی بگیم

اون دوستتون هم که سرعت 512 داره قطع به یقین بدون اگر دچار لگ تو بازی نمیشه رو سرور ای اس پی سرعت دانلود و اپلودش رو بالاتر از 512 بستن

شما با پینگ 200 تا 300 هم میتونید بازی کنید اگر تایم اوت نداشته باشید و سرعتتون بیش از 2 مگ باشه ولی خوب معمولا با این پینگ بازنده اید.

شما اگر مشکلت پیدا کردن بازیکن هست با اینترنت دایل آپ وصل شو من بهت از یه جا میگم سرویس کاهش پینگ بخر زیر 1 دقیقه برات پلیر فایند میکنه.....اصلا فلسفه پیداکردن بازیکن به سرعت اینترنت ربطی نداره..رو این قضیه خیلی تست انجام دادم.

من خودم اینترنتم بدون کاهش پینگ رو 10 تا پینگ 5 تاش معمولا تایم اوت میگیره...با کاهش پینگ تایم اوتم برطرف میشه و پینگم میاد رو 60 و داخل بازی هم رو همین مقدار میمونه و بالا هم نمیره..در صورتی که قبلا به همین شکل بود و سرعتم 1 مگ بود و با کاهش پینگ میامد رو 60 ولی تو بازی همش لگ داشتم.

به شما بازهم توصیه میکنم اون پست رو بخون کامل با شکل توضیح دادم و ثابت هم کردم چه اتفاقی میافته حالا اگر باز بعد از خوندن اون اصرار داری که من اشتباه میکنم و شما درست میگی جای بحثی باقی نمیمونه.

دقیقا یادمه اون اوایل که که بازی می کردم و بازیم همش دچار لگ میشد تو انجمن ناتی داگ بعضی ها دقیقا مشکل من رو داشتند که اونجا مدیر انجمن امد گفت سرعت شما برای انلاین بازی کردن مناسب نیست که اون موقع من فکر کردم داره چرند میگه ولی بعد از چند ماه به حرفش رسیدم.

اون دوستمون هم بهش چندتا کارو توصیه میکنم.

اول این که بگو سرعت اینترنت چقدره ؟ دوم یه سرویس کاهش پینگ بخر و تو CMD اینرو بزن ping 8.8.8.8 -t ببین پینگت رو چند میاد...cmd رو هم نبند بزار بمونه اون..تو یک دقیقه ببین نوسان پینگت چقدره...اگر اوکی بود برو تو بازی باهاش و سرویس کاهش پینگ رو شیر کن رو ps4 و نیم ساعت بازی کن و به دقت پینگت رو چک کن..اگر تو بازی پینگت همش دچار تایم اوت شد و پینگ خیلی رفت بالا یوهویی و رو همون مقدار بالا موند مطمئن باش اینترنت شما سرعت دانلود و آپلود کافی برای بازی رو ندارید...اگر هم فکر میکنی مشکل از جای دیگه هست از دوستان دیگر کمک بگیر انشالا مشکلت حل بشه.

------------

اینم پاسخ ادمین ناتی داگ

Unfortunately if your Upload speed is less than 1MB, that is going to result in lag, and the behavior you describe below.

آخرین ویرایش:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اول این که بگو سرعت اینترنت چقدره ؟ دوم یه سرویس کاهش پینگ بخر و تو CMD اینرو بزن ping 8.8.8.8 -t ببین پینگت رو چند میاد...cmd رو هم نبند بزار بمونه اون..تو یک دقیقه ببین نوسان پینگت چقدره...اگر اوکی بود برو تو بازی باهاش و سرویس کاهش پینگ رو شیر کن رو ps4 و نیم ساعت بازی کن و به دقت پینگت رو چک کن..اگر تو بازی پینگت همش دچار تایم اوت شد و پینگ خیلی رفت بالا یوهویی و رو همون مقدار بالا موند مطمئن باش اینترنت شما سرعت دانلود و آپلود کافی برای بازی رو ندارید...اگر هم فکر میکنی مشکل از جای دیگه هست از دوستان دیگر کمک بگیر انشالا مشکلت حل بشه.
اینم پاسخ ادمین ناتی داگ
سلام ... اقا من سرعتم 220-230 هست با کنسولم دانلود میکنم همینه nat type2 میده اما بعضی وقتا زیاد طول میکشه پیدا کنه گاهیم خیلی سخت میشه بازی کرد بس که بازی قفل میکنه هر 40ثانیه یا یکی 2 دقیقه قفل میکنه البته تمام طول روزم این طور نیست و داشتیم موردی که بدون لگ هم گاها بازی تموم شده !
اما اون روز اونقد افتضاح بود که همه بازیا خراب شد 8 هفته جلو رفته بودم که نمیدونم چرا همش صفر شد ... !
داش صفحه چند توضیحاتو گذاشتین ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
سلام ... اقا من سرعتم 220-230 هست با کنسولم دانلود میکنم همینه nat type2 میده اما بعضی وقتا زیاد طول میکشه پیدا کنه گاهیم خیلی سخت میشه بازی کرد بس که بازی قفل میکنه هر 40ثانیه یا یکی 2 دقیقه قفل میکنه البته تمام طول روزم این طور نیست و داشتیم موردی که بدون لگ هم گاها بازی تموم شده !
اما اون روز اونقد افتضاح بود که همه بازیا خراب شد 8 هفته جلو رفته بودم که نمیدونم چرا همش صفر شد ... !
داش صفحه چند توضیحاتو گذاشتین ؟

ببین اولین کار اینه که شما بری تو تنظیمات مودمت ببینی DownStream و Upstream رو چقدره...بعضی وقتها میبینی خیلی کمتر از حد معموا هست و باید یک بار مودم رو خاموش روشن کنی تا ایپیت عوض شه و یا روی یه دیفالت گتوی دیگه بیفتی...مثلا من اینترنتم 5 مگ هست ولی بعضی وقتها که میرم تو تنظیمات مودمم میبینم خیلی کمتر از اون چیزی که باید باشه بسته شده که با یه بار دو بار خاموش و روشن کردن مودم درست میشه...مرحله بعدی شما باید پینگت رو به مدت چند دقیقه کامل رصد کنی ببینی تایم اوت داری یا نه ؟ اگر تایم اوتت زیاد باشه مثلا تو 20 تا پینگ چندتا تایم اوت گرفتی باید کاهش پینگ بخری...یه سزویس کاهش پینگ بخر و دوباره چک کن پینگ تایمت رو ببین تایم اوت بازم داری یا نه اگر تایم اوت دیگه نداشتی و پینگت هم خوب شد اونوقت میریم سر قضیه اون توضیحاتی که من 1 ماه پیش دادم...بگرد پیداش کن تو همین تاپیک گزاشتم.

اگر بدون سرویس کاهش پینگ ، پینگ شما خوب بود و تایم اوتی نداشتی نمییخواد سرویس کاهش پینگ بخری فقط حتما حتما باید چک کنی تایم اوت نداشته باشی..چون وجود تایم اوت در پینگ مساوی لگ تو بازی.
اون توضیحاتی که دادم رو با اون نرم افزار کامل اجرا کن و ببین کجا دچار تایم اوت میشه پینگت و تو نرم افزار به دقت نگاه کن UP و Down رو چند هست موقع لگ تو بازی و یه عکس بگیر ارش بزار اینجا تا کاملتر راهنماییت کنم.
پیدا کردن بازیکن هم هیچ ارتباطی با سرعت و پینگ تایم پایین نداره...هنوز 100% مطمئن نیستم علت اصلی دیر پیدا کردن بازیکن چی هست برای ماها.

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
ببین اولین کار اینه که شما بری تو تنظیمات مودمت ببینی DownStream و Upstream رو چقدره...بعضی وقتها میبینی خیلی کمتر از حد معموا هست و باید یک بار مودم رو خاموش روشن کنی تا ایپیت عوض شه و یا روی یه دیفالت گتوی دیگه بیفتی...مثلا من اینترنتم 5 مگ هست ولی بعضی وقتها که میرم تو تنظیمات مودمم میبینم خیلی کمتر از اون چیزی که باید باشه بسته شده که با یه بار دو بار خاموش و روشن کردن مودم درست میشه...مرحله بعدی شما باید پینگت رو به مدت چند دقیقه کامل رصد کنی ببینی تایم اوت داری یا نه ؟ اگر تایم اوتت زیاد باشه مثلا تو 20 تا پینگ چندتا تایم اوت گرفتی باید کاهش پینگ بخری...یه سزویس کاهش پینگ بخر و دوباره چک کن پینگ تایمت رو ببین تایم اوت بازم داری یا نه اگر تایم اوت دیگه نداشتی و پینگت هم خوب شد اونوقت میریم سر قضیه اون توضیحاتی که من 1 ماه پیش دادم...بگرد پیداش کن تو همین تاپیک گزاشتم.

اگر بدون سرویس کاهش پینگ ، پینگ شما خوب بود و تایم اوتی نداشتی نمییخواد سرویس کاهش پینگ بخری فقط حتما حتما باید چک کنی تایم اوت نداشته باشی..چون وجود تایم اوت در پینگ مساوی لگ تو بازی.
اون توضیحاتی که دادم رو با اون نرم افزار کامل اجرا کن و ببین کجا دچار تایم اوت میشه پینگت و تو نرم افزار به دقت نگاه کن UP و Down رو چند هست موقع لگ تو بازی و یه عکس بگیر ارش بزار اینجا تا کاملتر راهنماییت کنم.
پیدا کردن بازیکن هم هیچ ارتباطی با سرعت و پینگ تایم پایین نداره...هنوز 100% مطمئن نیستم علت اصلی دیر پیدا کردن بازیکن چی هست برای ماها.
قربون دستت مارم یه راهنمایی کن :d
برعکس این دوستمون نت من تقریبا خوبه تایم اوت اصلا نداره و پینگ با 8.8.8.8 بین 150 و 160 هست و اکثر مواقع هم تو بازی لگ ندارم خیلی کم پیش میاد اون پریز لعنتی بیاد اما بزرگ ترین مشکل من اینه که خیلی سخت پلیر پیدا میکنه و بعضا پیدا نمیکنه راه حلی نیست برای این ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر