PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
اقا لست به کنار PSN به زور ساین میشه چه برسه بخواهی یک بازی رو انلاین ببزنی.من که حسرت موندم یکبار دیگه با دل خوش لست کانکت شه برم یه نووووب گیر بیارم SHIV کنمش:d
چشم اب نمیخوره دیگه درست شه:((

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
آقا واقعا درست شده؟؟؟؟
مطمعن هستین؟
کسی تست کرده؟؟؟؟؟؟
الوووووووووووو
دارم از شدت شوق منفجر میشم
کسی تست کرده؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

آقا امتحان کردم اصلا وصل نمیشه.
آخه چرا الکی یه چیزی میگین؟؟؟؟؟
اصلا وصل نمیشه همون error های قبلی رو باز میده.
اعصابم خرد شد

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
بازی سنترم درست باز نمیشه الان نمیشه خوب فهمید. سرورهای مورتال کمبت و فیفا و gta هم بالا نمیان. خود psn هم قطع و وصل میشه الان.سرعتم اینترنتم رفته رو بایت

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
رو دو ای اس پی متفاوت تست شده , هیچ مشکلی نیست..شاتل و مخابرات تست کردم.....در صورتی که قبلا اصلا وصل نمیشد...احتمالا طی روز های اینده شاید مشکل اونایی که وصل نمیشن حل شه...حتما باید این لینک براتون هیلتر نباشه.

http://s3.amazonaws.com/

اگر کماکان هیلتره که فعلا باید صبر کنید....اگر پیغام error download config file میده یکی دو بار دیگه تلاش کنید....یه بار از PSN ساین اوت شید دوباره ساین این شید ببینید چی میشه.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
بازم ارور میده مخابرات رایتل ایرانسل فن اوا هم تست کردم !

دقیقا چه پیغامی میده ؟ خطای Ticket server اصلا ربطی به هیلترینگ نداره اگر این خطا هست...چون من با وی پی ان هم بعضی وقتها وصل میشم این پیام میامد..خطای error download config file برای هیلترینگ هست..خطاهای دیگرو باید بنویسید اینجا ببینیم چیه

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
دقیقا چه پیغامی میده ؟ خطای Ticket server اصلا ربطی به هیلترینگ نداره اگر این خطا هست...چون من با وی پی ان هم بعضی وقتها وصل میشم این پیام میامد..خطای error download config file برای هیلترینگ هست..خطاهای دیگرو باید بنویسید اینجا ببینیم چیه
Ticket server

- - -ویرایش - - -

بچه های خوب بازیسنتر لاست آف آس از ***** در اومده هوؤوووووووووووووووووووورررررررررررررررررررااااااااااااا

اقا والا بلا مشکل اصلی .... نیست!!!2 ماه هست لست اینجوریه.مشکل ... این اواخر به مشکل اصلی اضافه شده.مشکل از پورت ها هست

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
Error config file

ps3 with xbox

کاربر سایت
Jul 25, 2013
4
دوستان عزیز ار ***** دراومده برای اونهایی که نمیتونن باید چند بار امتحان کنن یه تست کانکشن بگیرن درس میشه برای خود من بعد از 4 بار زدن میره تو بازی

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز ار ***** دراومده برای اونهایی که نمیتونن باید چند بار امتحان کنن یه تست کانکشن بگیرن درس میشه برای خود من بعد از 4 بار زدن میره تو بازی

هی که ارور میده دوباره faction mp رو بزنید چند بار بزنید میره تو

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
اقایون
مال من
هر دو error رو میده هم کانفینگ و هم تیکت سرور و چیزای دیگه یکدفعه درست میشه تا 1/3 پر میشه بعد از 5 دقیقه دوباره error میده.
راستی قضیه این سایت چیه؟http://s3.amazonaws.com/

- - -ویرایش - - -

در ضمن من شاتل دارم
و این سایت هم برای من باز میشه

- - -ویرایش - - -

در ضمن من شاتل دارم
و این سایت هم برای من باز میشه

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
دوستانی که مشکل دارن سه چهار بار دوباره وارد بشن درست میشه.
من هم مشکل داشتم الان درست شده.
واقعا بعد از این همه مدت بازیش کنی نمیدونید چه قدر حال میده!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
برای تیکت سرور تو بعضی جاها نوشتن به علت قعطی ها مکرر اینترنت این مشکل بعضا به وجود میاد..من به شخصه خیلی کم مشکل تیکت سرور داشتم...فقط با وی پی ان بعضی وقتها وصل میشدم اونم خیلی کم به این پیغام خطا برخورد می کردم که احتمالا به خاطر سرعت بسیار بد وی پی انم بوده.
بهتره دوستان اونایی که چه کماکان مشکل ورود دارن و چه اونایی که مشکلشون حل شده هم شهری که زندگی میکنن رو بنویسن و هم پیغام خطارو تا به یه جمع بندی برسیم.

من تهران رو شاتل و محابرات بدون مشکل کانکت میشم....به نظر من اگر تو بازی وارد میشید ولی کسی پیدا نمیشه مشکل از پینگ بالا میتونه باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر