PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بچه ها من قبلا بازی رو روی PS4 تا نصفه تقریبا رفتم ولی درگیر ازدواج و اینا شدم و بعدش فور رو فروختم و فایو خریدم و دیگه فرصت نکردم بازی کنم :D الان ارزش داره 3/500 بدم نسخه ی ریمستر رو بگیرم رو فایو بازی کنم؟ :D
۳۵۰۰ درنمیاد، اگه با گیفت بخری ۵۰ دلاره. دیسک هم همین قیمته. میتونی صبر کنی تو تخفیف ها که ۳۰-۴۰ دلار شد بخری تا ارزون تر هم بیوفته. در مورد ارزش داشتن که والا هیج ایده ای ندارم :-??

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
بچه ها من قبلا بازی رو روی PS4 تا نصفه تقریبا رفتم ولی درگیر ازدواج و اینا شدم و بعدش فور رو فروختم و فایو خریدم و دیگه فرصت نکردم بازی کنم :D الان ارزش داره 3/500 بدم نسخه ی ریمستر رو بگیرم رو فایو بازی کنم؟ :D
عزیز نسخه اولشو ما ۳ بار رو ۳ نسل خریدیم :D این یکی که دیگه جای خود دارد! یکی از بهترین بازیای ساخته شده در تاریخه.
بماند که مد روگ لایک و ماموریتای اضافی هم داره. شمام که کامل بازی نکردی و بحثش جداس اصلا.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
برعکس دوستان من سعی دارم این بازی رو کلا از ذهنم پاک کنم به خاطر داستانش:D
دقیقن من که همینکارو کردم بازی جوکی بیش نیست. برای من بازی تو همون پارت 1 تموم شدس.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
یعنی هنوز بعد ۴ سال نتونستی از ذهنت پاکش کنی؟ پس تو که از ما طرفدارهاش بیشتر درگیرش شدی

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
توی تاپیکش یه‌وقت بهت یادآوری نشه خدایی نکرده :D می‌خوای یکم فاصله بگیر واسه خودت

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دوستان توجه نکردن که بازی ریمستر هست نه ریمیک
کوچکنترین تغییر گرافیکی داده نشده. لیست تروفی اپدیت نشده. اینهمه این قیمت رو توجیح میکنین, بعد اینجا که میرسه میگید ریمستره و ریمیک نیست؟ :D
خوب اگه ریمستر هست, یا باید بعد اینهمه سال روی پلاس رایگان میشد و برای بقیه هم همون ۱۰ دلار میشد :D

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
کوچکنترین تغییر گرافیکی داده نشده. لیست تروفی اپدیت نشده. اینهمه این قیمت رو توجیح میکنین, بعد اینجا که میرسه میگید ریمستره و ریمیک نیست؟ :D
خوب اگه ریمستر هست, یا باید بعد اینهمه سال روی پلاس رایگان میشد و برای بقیه هم همون ۱۰ دلار میشد :D
لیست تروفی چجوری باید آپدیت می‌شده که باب میل شما باشه؟ با حداقل قیمت گیم مد کاملا جدیدی به بازی اضافه شده که ۱۳ تا تروفی داره! کنارشم که چندتا میشن جدید باز گذاشتن تو ریمستر.
اینکه تروفی داشته رو چون مفت نیست، شما نداشته حساب میکنی میگیم شاید چک نکردی! بابت کلیت این پکیجم که با داشتن دیسک یا نسخه دیجیتال نسل ۸ میتونی با ۱۰ دلار آپگرید کنی و نخوای هم، صرفا آپگرید گرافیکی در حد ساده باز رو نسل ۹ دریافت میکنی!
الان مشکل کجاست؟ اینهمهههه قیمت منظورت ۱۰ دلاره؟ سونی کسی رو مجبور نکرده ۵۰ دلار پول بده دیسکشو ارزون بگیر آپگرید کن!
اگرم مشکلت اینه که چرا مفتکی نداده که خب صبر کن یروزی بیاد پلاس! اگرم مشکل اون ۱۰ دلارس که نمیدونم میشه باهاش چه کار مفید دیگه ای کرد شاید ما نادونیم و با ۵۰۰ هزارتومان نتونستیم مهاجرت کنیم! :D

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
زوری که نیست.گزینه های دیگه هم براتون هستس.میتونی نسخه بکوارد رو بازی کنی که ۶۰ فریمم هستش و اگه رو ps4 داشتی برات رایگانه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
خدایی غر و نق واسه 10 دلار خیلی زیاده رویه.
اونور که کلا 10 دلار جُکه.
اینجام حساب کنی پول دوتا پیتزا حساب میشه.
من از همون اولم تو بحث خرید ریمیک و ریمسترها معتقد بودم وقتی صحبت از اختیار هست چرا باید یه عده شاکی باشن.
بالا و پایین کن ، بخون راجب محتوا، ببین ارزش داره 10 دلار یا نه.
خوب بود بگیر نبود بیخیال شو، مثل تموم خریدهای شخصیت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر