PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
نه والا منم بدجوری منتظرشم
جالبه تقریبا اکثر بازی های نامی مثل GOW و Days Gone و R&C آپدیت ۶۰ فریم شدن رو حداقل گرفتن
اما TLOU P2 هنوز خبری از آپدیت براش نیست (ولی تا اونجا که خبر دارم یه آپدیت برای پشتیبانی از دوآل سنس گرفته فقط)
تصورم اینه که احتمالا برنامه های خاصی برای نسخه نسل نهمی این بازی دارن
حدس میزنم قرار نیست به یک آپدیت ساده و آنلاک کردن فریم ریت ختم کنن داستان رو
شاید دارن رو رزولوشن نیتو به علاوه ری تریسینگ کنار فریم ۶۰ به صورت ثابت کار میکنن
ایول که اینقدر نوید خبرهای خوب دادی :D
پس‌ فعلا صبر میکنم واسه رفتن چندین باره این‌بازی و البته اولین بار روی ۵

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
ایول که اینقدر نوید خبرهای خوب دادی :D
پس‌ فعلا صبر میکنم واسه رفتن چندین باره این‌بازی و البته اولین بار روی ۵

کاری از دستمون بر نمیاد جز امید دادن ولی خیلیم دل نبند :D من که هنوز دلم نیومده رو PS5 دوباره استارت بزنم
منتظرم ببینم چیکار میکنن اینا
آخه منطقیم نیست وقتی همه بازی ها آپدیت نسل بعدی رو حداقل برای فریم ریت گرفتن بعد محبوب ترین بازیشونو که فراموش نکردن که
ایشالله که به زودی یه آپدیت غول میدن با لذت چند برابری دوباره بازی رو استارت میزنیم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
شک نکنید بازی دچار تعیراتی شاید شاید فریم ۱۲۰ ولی چیزی مشخصه فور کی ۶۰ فریم ری تریسینگ پای ثابتشه البته رزولیشنش شاید اپ اسکیل باشه بلا اخ ه بلزی سنگینه و سخت افزار خیلی فشار میاد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
شک نکنید بازی دچار تعیراتی شاید شاید فریم ۱۲۰ ولی چیزی مشخصه فور کی ۶۰ فریم ری تریسینگ پای ثابتشه البته رزولیشنش شاید اپ اسکیل باشه بلا اخ ه بلزی سنگینه و سخت افزار خیلی فشار میاد

ببین اگر وقت گذاشته باشن برای سخت افزار نسل جدید گرفتن ۶۰ فریم و رزولوشن 4K Native یک بازی نسل هشتی اصلا کاری نداره
اما فریم ۱۲۰ نه اینکه شدنی نباشه اما واقعا نیازی نیست
این نرخ فریم ریت بیشتر تو بازی های eSport اللخصوص شوتر های سرعتی به کار میاد TLOU رو ۶۰ فریم پولیش بخوره و ری تریسینگ بگیره به نظرم معرکه میشه.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ببین اگر وقت گذاشته باشن برای سخت افزار نسل جدید گرفتن ۶۰ فریم و رزولوشن 4K Native یک بازی نسل هشتی اصلا کاری نداره
اما فریم ۱۲۰ نه اینکه شدنی نباشه اما واقعا نیازی نیست
این نرخ فریم ریت بیشتر تو بازی های eSport اللخصوص شوتر های سرعتی به کار میاد TLOU رو ۶۰ فریم پولیش بخوره و ری تریسینگ بگیره به نظرم معرکه میشه.
بله حق باشماست نطر شخصیم هسته من خودم به شخصه۱۰۸۰ با۶۰فریم باشه همه بازیا قبول دارم

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
دوستان دراکمن عزیز ظاهرا پارت سوم رو تلویحاً تایید کرده و گفته داستانش نوشته شده اما برای ساختش فعلا برنامه ای نداریم

اقا تقریبا یک سال از عرضه شدن بازی گذشته بعد من هر زمان بهش فک میکنم حس ناراحتی و نا امیدی و استرس میاد سراغم :|

من لست 1 رو 6 بار تموم کردم اما داستان نسخه 2 اینقدر برای من کابوسه که با وجود اینکه این بازی بهترین بازی عمرم بود اما تا امروز دو بار بیشتر نتونستم تمومش کنم و بعد از گذشت حدود 9 ماه از آخرین بار هنوزم نتونستم خودم رو راضی کنم که بار سوم برمش... آخه چطور آدم میتونه اون اتفاقارو دوباره ببینه و تحمل کنه :(

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
اقا تقریبا یک سال از عرضه شدن بازی گذشته بعد من هر زمان بهش فک میکنم حس ناراحتی و نا امیدی و استرس میاد سراغم :|
من هم الان بعد از گذشت تقریبا یکسال، نشستم واسه بار دوم بازی رو تجربه کنم
به دور از اون هایپ موقع عرضه، حدس و گمان واسه پایان بازی و....
داستان بازی واقعا چیزی نداره که توی دور دوم بخواد سرگرمت کنه یا حتی نکته خاصی رو ازش بفهمی که توی دور اول نفهمیده باشی. کلا پرونده داستان بازی و اون هیجانش با یکبار به اتمام رسوندن بازی بسته میشه

اما این‌بار تمرکزم رو گذاشتم روی آپگرید های متفاوت، پاکسازی مناطق به روش های متنوع تر، گشت و گذار بیشتر توی محیط و روش های جدید نبرد تن به تن
و واقعا دارم لذت میبرم. TLOU2 از هر بازی دیگه ای استاندارد تره بنظرم و به سختی میشه از توش نقطه ضعف بیرون کشید. یه سری جزئیات عجیب و غریب میبینم توی محیط که مغزم سوت میکشه

هنوزم حاضرم برای بار 5 ام برم نسخه اول رو بازی کنم و اون حس دوستی عجیب و غریب بین الی و جول رو ببینم، اما اصلا دوست ندارم دیگه پا به دنیای TLOU2 بذارم و برای بار سوم این داستان "ساختارشکن و خاص" رو تجربه کنم

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
منم بازی رو تموم کردم و در میونِ تمامِ فاکتورهایی که منو شگفت زده کرد و بیشتر و بیشتر به Gamer بودنم افتخار کردم که علاقه مندی شماره یکم این صنعته، یه موردی از همه چیز بیشتر منو transfixed کرد و اونم
و اونم اینکه چقدر، چقدر بی نقص این قضیه توی بازی نشون داده شده بود که تو، هر چقدر هم تویِ مسئله ای حق داشته باشی، اما هنوز هم ضدقهرمان داستان زندگی یه شخص دیگه ای هستی...

وقتی اون صدای کَر کننده ضربه آخر Abby به سر Joel باعث شد هممون جدای از مدل شخصیتیمون و عکس العملی که نشون دادیم، یه نفرت غیرقابل توصیف نسبت به Abby پیدا کنیم و بعدش، بازی، بی رحمانه مجبورمون کرد جای Abby بازی کنیم، بهمون این تلنگر رو زد که:
نه لعنتی، قضاوت نکن. ق.ض.ا.و.ت ن.ک.ننننننن... از دیدِ این آدم هم به قضیه نگاه کن، شاید چیزی باشه که تو نمیدونی و وقتی معلوم بشه، اندکی، فقط یه کم، اپسیلونی حتا، بتونی حق بدی به اون آدم...
آخ که فکر نکنم تا عمر دارم غمِ این بازی از یادم بره. قبلا فقط تو بازی Heavy Rain یه همچین اندوهی رو تجربه کرده بودم و الان چنین غمی، هزاران برابر توی این بازی برام تداعی شد.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
من هم الان بعد از گذشت تقریبا یکسال، نشستم واسه بار دوم بازی رو تجربه کنم
به دور از اون هایپ موقع عرضه، حدس و گمان واسه پایان بازی و....
داستان بازی واقعا چیزی نداره که توی دور دوم بخواد سرگرمت کنه یا حتی نکته خاصی رو ازش بفهمی که توی دور اول نفهمیده باشی. کلا پرونده داستان بازی و اون هیجانش با یکبار به اتمام رسوندن بازی بسته میشه

اما این‌بار تمرکزم رو گذاشتم روی آپگرید های متفاوت، پاکسازی مناطق به روش های متنوع تر، گشت و گذار بیشتر توی محیط و روش های جدید نبرد تن به تن
و واقعا دارم لذت میبرم. TLOU2 از هر بازی دیگه ای استاندارد تره بنظرم و به سختی میشه از توش نقطه ضعف بیرون کشید. یه سری جزئیات عجیب و غریب میبینم توی محیط که مغزم سوت میکشه

هنوزم حاضرم برای بار 5 ام برم نسخه اول رو بازی کنم و اون حس دوستی عجیب و غریب بین الی و جول رو ببینم، اما اصلا دوست ندارم دیگه پا به دنیای TLOU2 بذارم و برای بار سوم این داستان "ساختارشکن و خاص" رو تجربه کنم
اتفاقا برا من داستانش خیلی سنگین بود و هست ، کلا داستانش خیلی غمگین و سنگین بود و هنوزم برام هست -_-

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
تقریبا به ۷۰ درصد بازی رسیدم
بزرگترین مشکل بازی برام پرداخته شدن بیش از حد به مسائل همجنسگرایان هست
نمیدونم فقط برای من مشکل هست و از سلیقه میاد یا برای دیگران هم اذیت کننده بوده
بعنوان یک انسان کاملا به حق و حقوقی که دارن احترام میزارم اما این بیش از حد Bold شدنش رو مخمه

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
تقریبا به ۷۰ درصد بازی رسیدم
بزرگترین مشکل بازی برام پرداخته شدن بیش از حد به مسائل همجنسگرایان هست
نمیدونم فقط برای من مشکل هست و از سلیقه میاد یا برای دیگران هم اذیت کننده بوده
بعنوان یک انسان کاملا به حق و حقوقی که دارن احترام میزارم اما این بیش از حد Bold شدنش رو مخمه

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk
قربونت برم من به مسائل دیگران دخول نکون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر