PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان حق کپی رایت امضا برای کیه :D عالی ساخته میخواستم استفاده کنم :x و برای این که اف تاپیک نشه آیا تایید شده برای نسل بعد ابدیت میگیره ؟ اون قابلیت های دوال سنس یا بکوارد اجرا میشه یا ابدیت میشه ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
186068

توییت کوری بارلوگ و خواهشش از ناتی داگ برای اینکه دیگه بازی نسازن ، چون رقابت کردن باهاشون خیلی سخت شده ۔۔۔ این اولین باری نیست که یکی از بزرگان این صنعت همچین تعریفی رو از ناتی داگ میکنه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
واقعا ظلم شده در حق اشلی جانسن چه تو این مراسم چه تو گلدن جویستیک. این که حالا شخصیت ابی باعث شده نظرمون عوض شه یه بحث که به نظر من بیشتر به اسکریپت و کارگردانی ربط داشت تا بازیگری لارا بیلی. ولی چند تا صحنه از الی تو بازی هست که واقعا لیاقت اسکار داره. یعنی بازیگری انقدر واقع پذیر که اصلا بازی لارا بیلی نزدیکشم نمیشه.
صحنه اولی که میخوام راجع بهش صحبت کنم مربوط زمانی هست که تامی برمیگرده تا به الی اطلاعات ابی رو بده. به نظرم این کیفیت بازیگری تا به حال تو صنعت گیم اتفاق نیفتاده. فقط به بازی زیر پوستی اشلی جانسن دقت کنید که چطور بدون صحبت کردن میشه از صورتش فهمید که چقدر دوست داره بره دنبال ابی ولی نمیتونه. این عجز نگاه کنید چقدر هنرمندانه با تغییر نگاهش میشه فهمید از صورتش.

صحنه ی دوم مربوط میشه به بعد از کشتن نورا وقتی برمیگرده پیش دینا. زمانی که الی یه لحظه به خودش میاد و به دینا میگه "مجبورش کردم حرف بزنه" فقط به بازی جانسن دقت کنید که چجوری برای لحظه ای انگار یادش میاد چیکار کرده و شوک میشه و دستش میگیره رو صورتش. چقدر ماهرانه فروپاشی شخصیتی رو نشون میده با همین حرکتش.

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
واقعا ظلم شده در حق اشلی جانسن چه تو این مراسم چه تو گلدن جویستیک. این که حالا شخصیت ابی باعث شده نظرمون عوض شه یه بحث که به نظر من بیشتر به اسکریپت و کارگردانی ربط داشت تا بازیگری لارا بیلی. ولی چند تا صحنه از الی تو بازی هست که واقعا لیاقت اسکار داره. یعنی بازیگری انقدر واقع پذیر که اصلا بازی لارا بیلی نزدیکشم نمیشه.
صحنه اولی که میخوام راجع بهش صحبت کنم مربوط زمانی هست که تامی برمیگرده تا به الی اطلاعات ابی رو بده. به نظرم این کیفیت بازیگری تا به حال تو صنعت گیم اتفاق نیفتاده. فقط به بازی زیر پوستی اشلی جانسن دقت کنید که چطور بدون صحبت کردن میشه از صورتش فهمید که چقدر دوست داره بره دنبال ابی ولی نمیتونه. این عجز نگاه کنید چقدر هنرمندانه با تغییر نگاهش میشه فهمید از صورتش.

صحنه ی دوم مربوط میشه به بعد از کشتن نورا وقتی برمیگرده پیش دینا. زمانی که الی یه لحظه به خودش میاد و به دینا میگه "مجبورش کردم حرف بزنه" فقط به بازی جانسن دقت کنید که چجوری برای لحظه ای انگار یادش میاد چیکار کرده و شوک میشه و دستش میگیره رو صورتش. چقدر ماهرانه فروپاشی شخصیتی رو نشون میده با همین حرکتش.

بازی اشلی جانسن تو یه لیگ دیگه‌ست اصلا. :D ولی خوب شد لارا بیلی برد. خیلی اذیت شد بنده‌ی خدا این چند ماه! :))

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
د لست یه شاهکار بود و به چیزی که حقش بود رسید واقعا خیلی بی دلیل یوزر اسکور پایین بهش دادن و تو‌این زمینه بهش ظلم ولی حالا که شد بهترین بازی سال جواب همه کسایی که بی دلیل ایرادات الکی گرفتن رو داد د لست دو تجربه ای بود که به نظر من تا مدتها تکرار نخواهد شد

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
جدا خندم میگیره تو توییتر میگن علت برد لست 2 حمایت lgbtq+ ( هر روز اضافه میشه ) جدا بعد از اتفاقات 2019 گیم اوارد روتون میشه :| خود منتقدها که میگفتن سر رفاقت جایزه امکان داره برسه به کوجیما کشکاشون ریخت موقع اعلام سکیرو بعد با اون تجربه باز داستان تعریف میکنید
اخه این درسته
ادم از کسایی که گیم رو مطمعنم رفتن و باز اینو میگن بیشتر ناراحت میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
موزیک ویدئو جدید که به مناسبت گوتی شدن بازی توی TGA. البته قبلا این آهنگ رو ساختن و بازنشرش کرده. قطعا حاوی اسپویل هستش و دوستان حواسشون باشه اگه به هر دلیلی بازی نکردن هنوز

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
موزیک ویدئو جدید که به مناسبت گوتی شدن بازی توی TGA. البته قبلا این آهنگ رو ساختن و بازنشرش کرده. قطعا حاوی اسپویل هستش و دوستان حواسشون باشه اگه به هر دلیلی بازی نکردن هنوز

بی زحمت دوستان میتونید لینک مستقیم بدید

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
هشدار اسپویل
(اگه بازیو تمام نکردید ویدیوی زیر پخش نکنید)

186462

این ادیت زیبا را به مناسبت جارو کردن و شکستن رکورد تاریخی جوایز مراسم گیم آواردز توسط TLOU P2 ببینید
View attachment IMG_6761.mp4

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
این آلبوم پارت دو سانتوئالایا اینقدر خوب بود که منی که اعتیاد شدید دارم به موزیک، با این حال بیشترین آرتیستی که سال پیش بهش گوش کردم ایشون بوده.

View attachment 186684
دقیقا منم وقتی دیدم تو لیستمه باورم نمی‌شد!

186695

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
View attachment Pearl Jam's Eddie Vedder Performs Future Days from The Last of Us Part II at The.mp4

بهترین بخش مراسم گیم اواردز همین جا بود که تروی بیکر میاد میگه ،، نیل ازمون پرسید اگه بازیگر نمیشدید ، چی کار میکردید ،، تروی میگه خواننده و اشلی جانسون میگه فضانورد و نیل این رو جزئی از شخصیت کارکتر ها قرار میده ۔۔۔ و در پارت ۲ از عناصر اصلی داستان میشن که احساس برانگیز ترین لحظات بازی رو هم رقم میزنن ۔۔۔ و به دنباله این اهنگ future days ....

واقعا این بازی تجسم این جمله dreams come true هست ۔۔۔

باید از ناتی داگ تشکر کرد بابت خلق این تجربه رویایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر