PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
جوابتو قبلا دادم مثل اینه نمیخوای با واقعیت کنار بیای :)) باشه تو خوبی :-j
چی میگی حاجی ؟ من واقعا متوجه نمیشم ! ادم بعضی وقت ها تاسف میخوره اینجا با یه سری بحث میکنه اصلا ! ببین رفیق من دنبال کل کل و مسخره بازی نیستم که همش تو کامنتات از این صحبت ها چیپ استفاده میکنی . اون دوستمون اومدن نوشتن :
همین که abby مثل جول نرفت حمام خون راه بندازه و جکسون به خاک و خون نکشید بر عکس جول که فایرفلایی ها رو کشت یکی از نکات مثبت شخصیتی abby هست ! این قیاس و دیدگاه به قدری اشتباه و عجیبه که نیازی به بحث نداره اصلا . حالا این که شما اینو اشتباه زدن میدونی و میگی جوابشو دادی !! که نه من نه کس دیگه ای اینجا ندیده این جوابتون رو قطعا مشکل خودته . حلش کن خودت

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
چی میگی حاجی ؟ من واقعا متوجه نمیشم ! ادم بعضی وقت ها تاسف میخوره اینجا با یه سری بحث میکنه اصلا ! ببین رفیق من دنبال کل کل و مسخره بازی نیستم که همش تو کامنتات از این صحبت ها چیپ استفاده میکنی . اون دوستمون اومدن نوشتن :
همین که abby مثل جول نرفت حمام خون راه بندازه و جکسون به خاک و خون نکشید بر عکس جول که فایرفلایی ها رو کشت یکی از نکات مثبت شخصیتی abby هست ! این قیاس و دیدگاه به قدری اشتباه و عجیبه که نیازی به بحث نداره اصلا . حالا این که شما اینو اشتباه زدن میدونی و میگی جوابشو دادی !! که نه من نه کس دیگه ای اینجا ندیده این جوابتون رو قطعا مشکل خودته . حلش کن خودت
لول حالا چرا قیافه ادمای مظلومو به خودت میگری :))
دقیقا عین خودت جوابتو دادم، این بحثم دیگه زیادی کش پیدا کرده، اینم جواب اخرم بهت.
والا من اخرش نفهمیدم مشکل تو با ابی چیه ؟ از نظرت ادم بدی بوده ؟ دقیقا مشکلت چیه :D
اینکه از ابی خوشت نیومده تا یکی میاد ازش یذره تعریف میکنه اینجوری تریگر میشی تقصیر من نیست. میلاد این همه زحمت کشیده متن و تحلیل درستی نوشته. بعد سریع با ذره بین افتادی دنبال یه سوتی گرفتن که به خیال خودت خیلی زرنگی؟
عزیزم من بهت گفتم چطور جول یک تنه با دست خالی یه بیمارستانو منهدم کرد پس ابی و دوستاش هم میتونستن با یه برنامه ریزی دقیق یه شبیخون به جول بزنن.
چطور الی میتونه یک تنه با شکم پاره و زخمی کل سنتا باربارو نفله کنه، یا حتی ابی با یارای که یک دست نداره به جزیره اسکارا حمله کنه و نصفشونم پودر کنه . بعد اینا نمیتونن به جکسون شبیهخون بزنن ؟ بازیه دیگه حاجی خیلی جدی گرفتی :D با منطق تو کل بازیهای تاریخو میشه زیر سوال برد :D
بعدشم من بهت گفتم اگه ابی ذات کاملا سیاهی داشت تامی و الی هم میکشت. درک کن این چیزارو. تنفرت از ابی جلوی چشاتو گرفته :D بهتره با واقعیت کنار بیای ;) موفق باشی :x

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
لول حالا چرا قیافه ادمای مظلومو به خودت میگری :))
دقیقا عین خودت جوابتو دادم، این بحثم دیگه زیادی کش پیدا کرده، اینم جواب اخرم بهت.
والا من اخرش نفهمیدم مشکل تو با ابی چیه ؟ از نظرت ادم بدی بوده ؟ دقیقا مشکلت چیه :D
اینکه از ابی خوشت نیومده تا یکی میاد ازش یذره تعریف میکنه اینجوری تریگر میشی تقصیر من نیست. میلاد این همه زحمت کشیده متن و تحلیل درستی نوشته. بعد سریع با ذره بین افتادی دنبال یه سوتی گرفتن که به خیال خودت خیلی زرنگی؟
عزیزم من بهت گفتم چطور جول یک تنه با دست خالی یه بیمارستانو منهدم کرد پس ابی و دوستاش هم میتونستن با یه برنامه ریزی دقیق یه شبیخون به جول بزنن.
چطور الی میتونه یک تنه با شکم پاره و زخمی کل سنتا باربارو نفله کنه، یا حتی ابی با یارای که یک دست نداره به جزیره اسکارا حمله کنه و نصفشونم پودر کنه . بعد اینا نمیتونن به جکسون شبیهخون بزنن ؟ بازیه دیگه حاجی خیلی جدی گرفتی :D با منطق تو کل بازیهای تاریخو میشه زیر سوال برد :D
بعدشم من بهت گفتم اگه ابی ذات کاملا سیاهی داشت تامی و الی هم میکشت. درک کن این چیزارو. تنفرت از ابی جلوی چشاتو گرفته :D بهتره با واقعیت کنار بیای ;) موفق باشی :x
بازم رفتی تو همون سبک کامنت قبلی که گفتم ! من خیلی خوشحالم نظر و دیدگاهم با کسی مثل شما که در این حد منطق قرار داره یکی نیست :)فقط اینو بدون خود شخص شما با این حد از تعصب با فلان نفر سینما زده فرقی نداره ! جفتتون تو یه دور تعصب و تکرار گیر کردید که دوست دارید از هر چیزی قدیسه و توجیحات عجیب و غریب بسازید ! خود کارگردان میاد صراحتا مصاحبه میکنه و خلاف این چیزایی که شماها میگید رو میگه ! ولی شماها دنبال خنده دار ترین قیاس های ممکن میگردید . الی شکم ۲۰ نفرو تو بازی پاره کرده پس فلان تعداد نفرم میتونستن برن یه کمپ رو به خاک و خون بکشن :))مرسی که دیدگاهتو گفتی :)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
بازم رفتی تو همون سبک کامنت قبلی که گفتم ! من خیلی خوشحالم نظر و دیدگاهم با کسی مثل شما که در این حد منطق قرار داره یکی نیست :)فقط اینو بدون خود شخص شما با این حد از تعصب با فلان نفر سینما زده فرقی نداره ! جفتتون تو یه دور تعصب و تکرار گیر کردید که دوست دارید از هر چیزی قدیسه و توجیحات عجیب و غریب بسازید ! خود کارگردان میاد صراحتا مصاحبه میکنه و خلاف این چیزایی که شماها میگید رو میگه ! ولی شماها دنبال خنده دار ترین قیاس های ممکن میگردید . الی شکم ۲۰ نفرو تو بازی پاره کرده پس فلان تعداد نفرم میتونستن برن یه کمپ رو به خاک و خون بکشن :))مرسی که دیدگاهتو گفتی :)
لول، بعد میای میگی من مسخره بازی میکنم اره ؟ :)) اتفاقا وقتی میبنم یکی مثل تو میاد به شخصیت ابی گیر میده بیشتر ایمان میارن که ناتی داگ کارشو درست انجام داده :D
مشخصه دیگه هیچ پاسخی در جواب متنم نداشتی ، زدی صحرا کربلا. روز خوش :Cheesygrin:

از مدیریت خواهش میکنم اگه میشه پستای ما دوتارو پاک کنن، به شخصه پشیمون شدم با چنین ادمی وارد بحث شدم . با تشکر

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
لول، بعد میای میگی من مسخره بازی میکنم اره ؟ :)) اتفاقا وقتی میبنم یکی مثل تو میاد به شخصیت ابی گیر میده بیشتر ایمان میارن که ناتی داگ کارشو درست انجام داده :D
مشخصه دیگه هیچ پاسخی در جواب متنم نداشتی ، زدی صحرا کربلا. روز خوش :Cheesygrin:
من به شخصیت ابی گیر دادم ؟ تو اصلا نمیخونی من چی نوشتم . گفتم این دیدگاهی که مطرح کردید اشتباهه و غیر ممکن و اصلا ربطی به اون تمثیل و قیاس نداره. منتهی از اونجایی که افراد متعصبی مثل شما تا اسم یه چیزی میاد سریع الارم تعصبشون میزنه بالا اصلا نمیخونید که من چی نوشتم :)فرق من با یکی مثل تو اینه که تعصب جلوی چشمامو کامل نمیگیره و هر ایده و نظریه ای رو چشم بسته قبول نمیکنم ! باز بیا کامنت بعدی رو ربط بده به ابی و ترول و هیت و ... :)

• Like
Reactions: -Poormaz-

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
من به شخصیت ابی گیر دادم ؟ تو اصلا نمیخونی من چی نوشتم . گفتم این دیدگاهی که مطرح کردید اشتباهه و غیر ممکن و اصلا ربطی به اون تمثیل و قیاس نداره. منتهی از اونجایی که افراد متعصبی مثل شما تا اسم یه چیزی میاد سریع الارم تعصبشون میزنه بالا اصلا نمیخونید که من چی نوشتم :)فرق من با یکی مثل تو اینه که تعصب جلوی چشمامو کامل نمیگیره و هر ایده و نظریه ای رو چشم بسته قبول نمیکنم ! باز بیا کامنت بعدی رو ربط بده به ابی و ترول و هیت و ... :)
من مثال نقضشو برات زدم، ولی مثل اینکه چشاتو بستی هی رو حرفت پافشاری میکنی ، از خود بازی صدتا مثال برات بیارم باز حرف خودتو تکرار میکنی . اصلا این بحث ارزش ادامه دادنو نداره چون نه من قانع میشم نه تو . پس بیخیال دیگه.

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Kiami

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
چقدر مقاومت میکنی
راست میگه دیگه جول با دست خالی مرکز فایرفلای اونم سربازایی که تا دندون مسلح بودن و آرمور داشتن رو به خاک و خون کشید

بعد ۱۰ تا از بهترین جنگجوی های WLF نمیتونن یه شهرک که ۸۰ درصدش بچه و زن و پیر پاتال هستن رو بگیرن
اینش به کنار ، الی چطور تونست تک و تنها وارد یک بیمارستان تا دندان مسلحه بشه، اکثرشونو قتل عام کنه و در آخر نورا بکشه و سالم از اونجا خارج بشه :D
آقا جان به خدا این یه بازیه، چرا اینقدر جدی گرفتین :|:D

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
مازیار اگه اشتباه نکنم تیم نویسنده بازی اول میخواستن ابی و گروهش به شکل نفوذی وارد جکسون بشن و اونجا جولو تنها گیر بیارن و کارشو تموم کنن که بعدا این ایده رد شده.
این ایده که الان تو بازی دیدیم به نظرم بهترین انتخاب بود که ناتی داگ کرده.
ایده اولیه این نبود که نفوذ کنن تو جکسون ، ایده اولیه این بوده که به کاروان ابی حمله میشه توسط هانتر ها و جول و تامی اونو نجات میدن و باخودشون اونو به جکسون میبرن و اونجا اصلا بخش طولانی ای از بازی میشه تا وقتی ابی تصمیم میگیره جول رو بکشه . دلیل این که این ایده هم رد شد این بود که اولا بازی باید جهان باز میشد و این با حسی که تو بازی میخواستن ایجاد کنن در تضاد بود دوما این نظر خودمه که اگر هرجای بازی جز همون اول بازی جول میمرد اصلا اون حس متقابل با الی رو نداشتی که جول رو انقدر زود ازت گرفتن

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
ایده اولیه این نبود که نفوذ کنن تو جکسون ، ایده اولیه این بوده که به کاروان ابی حمله میشه توسط هانتر ها و جول و تامی اونو نجات میدن و باخودشون اونو به جکسون میبرن و اونجا اصلا بخش طولانی ای از بازی میشه تا وقتی ابی تصمیم میگیره جول رو بکشه . دلیل این که این ایده هم رد شد این بود که اولا بازی باید جهان باز میشد و این با حسی که تو بازی میخواستن ایجاد کنن در تضاد بود دوما این نظر خودمه که اگر هرجای بازی جز همون اول بازی جول میمرد اصلا اون حس متقابل با الی رو نداشتی که جول رو انقدر زود ازت گرفتن
دقیقا درست میگی ، منم دقیق یادم نبود ایده اولیه چی بوده که الان گفتی یادم اومد.
اره واقعا درسته جهان باز شدنش ممکن بود اسیب بدی بزنه به روایت داستانش .
به نظرم بهترین تصمیمو گرفتن .
چند روزه دارم به DLC بازی فکر میکنم و به این نتیجه رسیدم اگه DLC در کار باشه اون مربوط به جوله. :-"
یه نظرسنجیم دیدیم بد نیست ببینیتش

159547

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز تولد اشلی جانسن هستش ظاهرا
شخصیتی به شدت کول و دوس داشتنی که نقش بسیار مهمی تو هرچه بهتر شدن الی داشت با بازی فوق‌العادش تو هر ۳نسخه از بازی
تولدش مبارک خلاصه :D

159597

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آپدیت جدید لست ۲ به زودی منتشر میشه و دو مود زیر رو به بازی اضافه میکنه:

Grounded Mode

Permadeath Mode

در این‌ مود اگر شما یکبار بمیرید بازی ری‌استارت میشه و باید از اول برید ?

وای اگه حقیقت داشته باشه ،، این همون چیزی که بازی نیاز داشت ... چیزی که تو بازی بار ها نیازش رو حس کردم .. خصوصا چالش ارتفاع ... پشم ریزون میشه اینطوری

قشنگ استرس بازی توان ۲۴ میخوره

آخرین ویرایش:

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
آپدیت جدید لست ۲ به زودی منتشر میشه و دو مود زیر رو به بازی اضافه میکنه:

Grounded Mode

Permadeath Mode

در این‌ مود اگر شما یکبار بمیرید بازی ری‌استارت میشه و باید از اول برید ?

وای اگه حقیقت داشته باشه ،، این همون چیزی که بازی نیاز داشت ... چیزی که تو بازی بار ها نیازش رو حس کردم .. خصوصا چالش ارتفاع ... پشم ریزون میشه اینطوری

قشنگ استرس بازی توان ۲۴ میخوره
Grounded توی نسخه اول با دوتا مشت به فنا میرفتیم توی نسخه دوم با این هوش مصنوعی دیگه چه خوابی دیدن برای گیمر بدبخت باید قبل از بازی کردن با درجه سختی جدید تمرین یوگا داشته باشیم تا یه دفعه وسط بازی دوال شاک بدبخت رو نزنیم داغون کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر