PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب منم دو ساعتی میشه بازی رو تموم کردم، هنوز دارم ب داستان فک میکنم و تجزیه تحلیلش میکنم برای خودم، فقط خواستم بگم بی نقص ترین داستانی بود ک تو کل زندگیم تجربه کردم ولی ازون موقع هرچی دارم فک میکنم ک بیام چی بنویسم از تجربه‌ای ک داشتم با بازی حس میکنم توانش رو ندارم یعنی بازی ب قدری بزرگه ک نمیتونم تمام چیزایی ک تو ذهنم هست رو بنویسم و هر ثانیه یچیز جدید یادم میاد،فقط میخوام ب کسایی ک رفتن از یوتوب واکترو بازی رو دیدن و دارن از بازی انتقاد میکنن بگم ک من خودم نزدیک ۳۵ ۳۶ ساعت بازی رو جوویدم و نقطه ب نقطه بازی رو گشتم و هنوزم ک هنوزه نتونستم کامل اتفاقات بازی رو هضم کنم شما چجوری میای بر اساس ی ویدیو قضاوت میکنی و میگی بازی داستانش خوب نیست؟!

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
من با اون سالن تئاتر ( سینما) و ساختمونش یک حس خاص داشتم . یک پناهگاه دنج و امن و بزرگ با چراغ های زیبا . هر موقع بازی داخلش روایت می شد خوشم می اومد .
شما چطور ؟؟
کدوم لوکیشن حس جالبی می داد ؟؟
برای من بهترین لوکیشن بیمارستان بود و بهترین بخش بازی هم بخش شبش خدای اتمسفر بود همچین اتمسفری تو هیچ بازی ندیده بودم تو شب

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
من با اون سالن تئاتر ( سینما) و ساختمونش یک حس خاص داشتم . یک پناهگاه دنج و امن و بزرگ با چراغ های زیبا . هر موقع بازی داخلش روایت می شد خوشم می اومد .
شما چطور ؟؟

همونطور که قبلا هم گفتم ۲ چپتر The Descent و Ground Zero برای من بهترین بودن از نظر گیرایی و اتمسفر. آخرین لوکیشن بازی هم خیلی خوب بود. اتفاقات متفاوت و جالب زیادی توش میفتاد :D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
رفقا کسی با کیفیت این تابلو رو داره؟
View attachment 151562
این کجای بازیه؟
نکته جالب راجبه این تابلو اینه که ۲ جا ازش استفاده شده. یکبار عمودی و یکبار افقی.
یکیش همینجاست که عکسشو گذاشتی ، یکیش هم اونجایی که مین گذاری شده رد میشید میرسید به یه کانتینر که رو درش عکس اون خانومه هستش و باید از داخلش رد بشید. داخل همون کانتینره روی خرت‌و‌پرتهاست.

• Like
Reactions: kiarash2001

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
برام سوالی ایجاد شده که جوابشو دقیق نفهمیدم هنوز. اخر واکسنی در کار بود یا نه? ما شنیدیم در نسخه ی ۲ که یه ۱۲ نفری قبلا مصون بودن از این بیماری قارچی و مثل اینکه پدر ابی اونا رو جراحی کرده و کشته ولی کارساز نبوده.
با این حساب چرا الی باید جراحی میشد?
یعنی الی با اونا فرق میکرد? الان شما حق رو به پدر ابی میدید? یا اینکه به نظرتون جوئل کار درستی کرده?
یعنی در حقیقت فکر میکنین که ایا الی با اون ۱۲ نفر فرق داشت و اگه جراحی میشد نتیجه میداد?

• Like
Reactions: barneysawyer

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
برای بار اول و آخر میگم :D

بازی هر سوالی داری رو جواب میده لطفا فقط تمومش کن
بعد اگه‌ سوالی داشتی خودم تمام قد هستم واسه جوابش

ببخشید ها ولی ۹۹ درصد سوالاتون جوابش میشه این (یکم برو جلوتر متوجه میشی:D)

خلاصه حستو میدونم چیه منم اولش مثل یه بستنی خشمزه بود که آروم آروم لیس میزدم تموم نشه:D
با این حال ۳۰ ساعت طول کشید.

ولی داستانش انقدر خفن بود که دوست داشتم سریع برم ببینم داستان چی میشه
یه دل میگفت برو (واسه داستان)
یه دل میگفت نرو (واسه لذت از گیم پلی)

در کل دفعه دوم که رفتم همه چی‌ واسم قابل لمس تر بود چون شخصیتارو درک میکردم و میشناختم.
اولا که «داری ، !» نه و دارین ،، اول ببین طرفت کیه بعد پسررخاله بزرگه بشو ،، دوم مخاطب من دوستانی هستن که بزرگتر کوچیکتر حالیشونه ! سوما این تاپیک برای تبادل نظر وسوال و جواب ایجاد شده نه اینکه هر کی بازی رو تموم‌ کرده بیاد به به و چه چه کنه و دیگران و مسخره کنه چون نرسیدن به اون بخش از داستان!! بیشتر توجه کن...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
شما چطور ؟؟
من جدا دلم میخواد یه دی ال سی بدن ... یا یه مینی گیم بدن ... که یه محیط اوپن ورلد باشه و ما یه مخفی گاه داشته باشیم و هر روز ازش بزنیم بیرون ، برای منابع ... یعنی اگه مثل don't strave هیچ داستان و هدفی نداشته باشه مشکل نداره و هدف فقط بقا باشه ...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
Next gen on current gen ;))

فکر کنم بحثی نباشه که به راحتی بهترین گرافیک این نسل بود , هنوزم باورم نمیشه رو کنسولی که 7 سال از عمرش میگذره همچین چیزایی دیدم و دهنم تا آخر بازی از ویژوال عجیب غریبش باز میموند .
بعد PART II اگر یذره هم شک داشتم که اینا جادوگرن الان دیگه مطمئن شدم که اعضای ND آدم نیستن

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
برام سوالی ایجاد شده که جوابشو دقیق نفهمیدم هنوز. اخر واکسنی در کار بود یا نه? ما شنیدیم در نسخه ی ۲ که یه ۱۲ نفری قبلا مصون بودن از این بیماری قارچی و مثل اینکه پدر ابی اونا رو جراحی کرده و کشته ولی کارساز نبوده.
با این حساب چرا الی باید جراحی میشد?
یعنی الی با اونا فرق میکرد? الان شما حق رو به پدر ابی میدید? یا اینکه به نظرتون جوئل کار درستی کرده?
یعنی در حقیقت فکر میکنین که ایا الی با اون ۱۲ نفر فرق داشت و اگه جراحی میشد نتیجه میداد?
تا اونجا که من فهمیدم, تو این تاپیک فقط باید کف و خون قاطی کنی و به به و چه چه کنی:D اگه بحثی یا سوالی داشته باشی کسی جواب نمیده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر