PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
تو دو راهی موندم:D
از جمعه می تونم بازی کنم ولی مشکلم اینه که دقیقا یک ماه بعد عرضه بازی کنکور ارشد دارم
هر روز ظهر که از کار میام چند ساعتی رو باید بخونم و کلا وقتی هم که نمی خونم ذهنم باز درگیر درسه
ولی اگه بزارم یک ماه بعد و بعد کنکور بازی کنم واقعا میتونم از بازی چند برابر بیشتر بدون دغدغه فکری لذت ببرم
فک کنم مجبورم یک ماه هم تحمل کنم ~X(
حالا یه چی میگم الگو برداری نکن ،
من واسه لست یک حذف ترم کردم :D
البته مهم نبود چون مدرکم ارزش خاصی نداره لول:D
ولی از من بهت نصیحت برنامه ریزی کن به جفت ش برسی.

• Like
Reactions: victor hogo

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چه عجله ای دارید حالا ، گیریم اصلا 5 دقیقه ای دانلود شد ، تا جمعه که به دردتون نمیخوره :D
مملکت حساب کتاب نداره میزنن یه جارو اتیش میزنن اینام اینترنتو قطع میکنن :D

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
از جمعه می تونم بازی کنم ولی مشکلم اینه که دقیقا یک ماه بعد عرضه بازی کنکور ارشد دارم
هر روز ظهر که از کار میام چند ساعتی رو باید بخونم و کلا وقتی هم که نمی خونم ذهنم باز درگیر درسه
ولی اگه بزارم یک ماه بعد و بعد کنکور بازی کنم واقعا میتونم از بازی چند برابر بیشتر بدون دغدغه فکری لذت ببرم

شما بنظرم فکر کن که یک ماه بعد بازی ریلیز میشه. انقدر خوندی تلاش کردی این یه ماهم بیخیال شو با چیزای دیگه بازی کن :)) بعدن وقت هست برای TLOU2.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
دقیقاً همدردیم. البته من بازیو گرفتم چون اگر نمیگرفتم تو این یک ماه همش ذهنم مشغولش بود آخرش به این نتیجه رسیدیم که بگیرم و آخر شبها یکی دوساعت بازی کنم?

• Like
Reactions: victor hogo

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
درس که همیشه هست. بشین بازی کن.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

دو تا سوال ازت میپرسم
یک : هر چند وقت یبار کنکور داریم ؟‌ آفرین هر سال
دو : هر چند وقت یبار TLOU داریم ؟ آفرین هر نسل (حدودا ۸ سال)
خب من دیگه حرفی ندارم :D

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دو تا سوال ازت میپرسم
یک : هر چند وقت یبار کنکور داریم ؟‌ آفرین هر سال
دو : هر چند وقت یبار TLOU داریم ؟ آفرین هر نسل (حدودا ۸ سال)
خب دیگه من حرفی ندارم :D
ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی:D
حرفت درست ولی یکمی شرایط من فرق می کنه من این مدرک رو برای ارتقای شغلیم می خوام و یک سال دیرتر مدرک گرفتن ممکنه من رو حدود سه سال از ارتقای پست سازمانی عقب بندازه
البته من فقط مدرک می خوام مهم نیس آزاد باشه یا پیام نور و... ولی خب حداقلی رو باید خوند :D

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی:D
حرفت درست ولی یکمی شرایط من فرق می کنه من این مدرک رو برای ارتقای شغلیم می خوام و یک سال دیرتر مدرک گرفتن ممکنه من رو حدود سه سال از ارتقای پست سازمانی عقب بندازه
البته من فقط مدرک می خوام مهم نیس آزاد باشه یا پیام نور و... ولی خب حداقلی رو باید خوند :D

آقا داریم شوخی میکنیم :)) معلومه که درس مهمتره
حالا روزی یه کوچولو هم کنار درست گیم زدی بدم نیست اتفاقا بهترم هست باعث میشه ذهنت خالی بشه و به نوعی ریلکس بشه برای ادامه درس

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
قبل استارت کمپین تبلیغاتی و اومدن نمرات، پیش‌فروش بازی یک چیز عجیب غریبی بوده و حالا میتونی تصور کنی با این سطح از مارکتینگ و میانگین نمرات 96 چه بلایی سر فروش PartII میاد؟!:D
من اگر جریان کرونا نبود میگفتم 4.5-5 میلیون فروش به مشتری توی ۳ روز اول ولی الان پیش‌بینیم رو روی 3.5 تا 4 میلیون Sold Through توی ۳ روز اول معطوف میکنم:D! LTD هم 20+ فور شور:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر