PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دوستان این مشکل دانلود من مدتیه الان با Ps دارم و نه فقط بازی بلکه تم هم بسختی میتونستم دانلود کنم. بهترین روش برای حل این مشکل (البته نه بصورت کامل) تغییر dns هست. از dns گوگل استفاده کنید معمولا جوابه
8.8.8.8
4.2.2.4
اما احتمال داره با تلاش اول دوم بازی دانلود نشه. چندبار تلاش کنید و سعی کنید با dns بازی کنید تا نوار دانلود ظاهر شه. من دیشب نزدیک ۵٠گیگ دانلود کردم با اینترنت شبانه همراه اول و با قطعی مواجه نشدم.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان کسی تم دلوکس بازی داره هر چی میگردم نمیدوم چه جوری این کار سونی مسخره که استاندارد تم نداره من سر همین تم موندم کدوم بگیرم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان کسی تم دلوکس بازی داره هر چی میگردم نمیدوم چه جوری این کار سونی مسخره که استاندارد تم نداره من سر همین تم موندم کدوم بگیرم
والا من اومدم دلوکس رو بگیرم ولی پشیمون شدم
10 دلار اضافی واسه ی تم و ساند ترک بنظرم نمیصرفه(نظر شخصی,دنت اتک می پیلیز :D)

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوستان ببخشید این سوالو میکنم رووم ب دیوار (مجبورم :D) اگه هکی بگیرم بازیرو میتونم پیش دانلود کنم از الان ؟خود یارو میگه میشه ولی خودم شک دارم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
با چه نتی عزیز؟
من قبلا با همراه اول شبانه راحت دانلود میکردم ولی دیروز هم برای این بازی و هم اپدیت کال اف دیوتی هر کاری کردم نشد
البته با کنسول منظورم هست
اتفاقا با شبانه همراه اول دانلود کردم .یه بسته 2 تا 7 یه هفته ای گرفتم.
کلا قلق داره دیگه از ساعت 2 تا 4 افتضاحه از 4 تا 7 بهتر میشه توی 5 تا 7 صبح به اوج سرعت میرسه .باید بالاسرش باشی هی pause و resume کنی تا سرعت بره بالا

• Like
Reactions: db07

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
چه عجله ای دارید حالا ، گیریم اصلا 5 دقیقه ای دانلود شد ، تا جمعه که به دردتون نمیخوره :D
همینو بگو والا سریع دانلود میکنید که بازیه قفلو ببینید حرص بخورید هر چی دیرتر بهتر :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
دوستان ببخشید این سوالو میکنم رووم ب دیوار (مجبورم :D) اگه هکی بگیرم بازیرو میتونم پیش دانلود کنم از الان ؟خود یارو میگه میشه ولی خودم شک دارم
چون گفتی مجبورم و احتمالا دلیل ش مالیه جوابت رو میدم.
بذار بازی که اومد و آپدیت اولیه داد بگیر ،
چون الان بگیری بعد دانلود کنی ، احتمال داره تا ریلیز اکانت بپره و اون قفل خوشگله هیچوقت از بین نره :D
بهترین راهت همونه که بهت گفتم.
(آخه کی پری اوردر رو هکی میگیره؟)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
تو دو راهی موندم:D
از جمعه می تونم بازی کنم ولی مشکلم اینه که دقیقا یک ماه بعد عرضه بازی کنکور ارشد دارم
هر روز ظهر که از کار میام چند ساعتی رو باید بخونم و کلا وقتی هم که نمی خونم ذهنم باز درگیر درسه
ولی اگه بزارم یک ماه بعد و بعد کنکور بازی کنم واقعا میتونم از بازی چند برابر بیشتر بدون دغدغه فکری لذت ببرم
فک کنم مجبورم یک ماه هم تحمل کنم ~X(

• Like
Reactions: SHAYAN1999 and AM!R

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
تو دو راهی موندم:D
از جمعه می تونم بازی کنم ولی مشکلم اینه که دقیقا یک ماه بعد عرضه بازی کنکور ارشد دارم
هر روز ظهر که از کار میام چند ساعتی رو باید بخونم و کلا وقتی هم که نمی خونم ذهنم باز درگیر درسه
ولی اگه بزارم یک ماه بعد و بعد کنکور بازی کنم واقعا میتونم از بازی چند برابر بیشتر بدون دغدغه فکری لذت ببرم
فک کنم مجبورم یک ماه هم تحمل کنم ~X(
ارشد رو بذار سال بعد بابا ... ارزش این بازی بیشتره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر