PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان توی قسمت libraryهنوز آیکون بازی هم نشون نمیده فقط تایمر داره،روش هم که میزنم دانلود یه لحظه وقت میگره ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته ،بقیه دوستان هم این مشکل دارن؟
واسه من که هیچ مشکلی نداشت و بازی به همراه دیجیتال آرت بوک و دیجیتال ساندترک داره دانلود میشه

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
بله
من فک کنم با توجه به اون شهری که برای ساخت اکانت استفاده کردیم زمان پریلود متفاوت باشه مثلا الان من montana ریجن اکانت ام هس اونجا الان ساعت 11ونیم شب 11ژوئن هس،احتمالا یه چند ساعت دیگه حل بشه

• Like
Reactions: Ehsan of War

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
Auto download تیکشو بزنی خودش بیاد توی لیست دانلودت
من هربار میرم تیکش را میزنم اتفاق خاصی نمی افته دوباره که میرم میبینم اصلا auto download تیک نداره،هربار تیکش را میزنم دوباره میرم میبینم تیک نداره نمیدونم مشکل از کجاس

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
من فک کنم با توجه به اون شهری که برای ساخت اکانت استفاده کردیم زمان پریلود متفاوت باشه مثلا الان من montana ریجن اکانت ام هس اونجا الان ساعت 11ونیم شب 11ژوئن هس،احتمالا یه چند ساعت دیگه حل بشه

اتفاقا همین الان دارم ادرس عوض میکنم ببینم چی میشه

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
دوستان توی قسمت libraryهنوز آیکون بازی هم نشون نمیده فقط تایمر داره،روش هم که میزنم دانلود یه لحظه وقت میگره ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته ،بقیه دوستان هم این مشکل دارن؟
منم همین مشکل رو دارم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
پری لود برای منم شروع شد
هم خود بازی هم آرت بوک دیجیتال و هم ساند ترک
تم بازی هم داد ولی نمیذاره تا عرضه بازی از تم استفاده کنیم
اما تو خود استور پلی استیشن زده playable واسه تم