PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
البته دلیل دارن، خیلیا بخاطر همین مورد بیخیال گرفتن تروفی شدن، کافیه به رنک +survival ریمستر بازی نگاه بندازی تعداد کمی گرفتنش، چون بازی همه پسنده اونم توی این سبک که هر کسی جرات نزدیک شدن بهشو نداره خواستن ملتو ترغیب به پلاتش کنن و یه جورایی بگن سخت نیست بازی، البته NG+ رو می تونستن در قالب کادری جدا از تروفی های دیگه اضافه کنن که فکر می کنم بعدا اینکارو میکنن مثل همیتن ریمستر که برای grounded کادر جدا داره، به خدا! grounded سخت نبود، شما درجه سختی بازی رو ببینی 5 یا 6 از 10ه، یک درجه سختی معقوله برای همه بازی ها و دوشواری نداره، هر چند که آسونتر از عددشه، بازی ای که ماکان پلات کنه عمرا پلاتش کنم :p:D از الان می تونم دخملای لایو رو تصور کنم که چه عشقی می کنن با پلاتش و چه قیافه ای بگیرن :|:D
به نظر شخصی من لذت و نفس گیری بازی رو فقط تو درجه سختی های بالا میشه حس کرد
وقتی درجه سختی آسون و متوسط هستش یه بچه هم میتونه بره ولی اون آدرنالین تو درجه سختی بالا پمپاژ میشه و بدن داغ میکنه نفس گیر میشه
این بازی رو تو درجه سختی بالاش تجربه نکنی حس اصلی ترس و جنگیدن برای بقا به بازی باز القا نمیشه
تو بحث تروفی هم که یه گیمر حرفه ای تو این قسمت از بقیه متمایز میشه باید تروفی هایی رو بگیره که هر کسی نتونه بگیره و کلا سخت و وقت گیر باشه
یه تجربه هم براتون بگم من وقتی نسخه اول last رو تو درجات ضعیف میرفتم همه دشمن ها رو خودم میزدم چون هم مهمات اندازه بود هم جون کاراکتر ولی وقتی بازی رو سخت کردم و مهمات دیگه به سختی پیدا میشد هنرنمایی و کمک کردن های Ellie رو تو بازی همه رو دیدم و کف کردم
کلا با درجات سختی بالا تجربه دلچسب تر هستش شک نکنید فقط باید اعصاب تقویت بشه باهاش که خسارتی نزنید به اطرافتون :D

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
خداییش بخت ما ایرانیا از بخت الی هم سیاه تره، ی زمانی کنسول و دو تا انحصاری(order هم تازه استیل بوک بود) و ی پایه شارژ خریدم شد 1/200 الان باید دو برابر پول کنسول پول ی بازی رو بدم :))
قسمت ترسناکش اینه ک این همه پول رو بخاطر نسخه معمولی بازی باید بدیم!ی زمانی کالکتور بازیا توی بازه 600 تا 1/500 بود !
------------------------------------------------------------------------
من برای روز جمعه بینهایت هایپم همینکه پریلود شروع بشه خودش تا حد زیادی ارومم میکنه و حس میکنم رسیدن ب بازی دیگه ست خودم هستش
چون با سرعت زغالی اینترنت من دقیقا تا روز عرضه فک کنم طول بکشه دانلودش :D
آقا من در به در دنبال تاریخ preload هستم دقیقا کی هستش خبر داری ؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
دوئیدن تو چنین بازی هایی اشتباست. باید سینه خیز بری پیکسل به پیکسلش رو ببوسی و سرمه ی چشم کنی. یکی از ابعاد منفی منتقد بودن اینه که در تجربه اول باید سریع بازی رو به اتمام برسونی که همه ابعادش دستت بیاد و متریال برای نوشتن رو داشته باشی. حال اون گیمری رو که شرایط زیر رو داره رو خریدارم:
1. بازی رو روز انتشار تهیه میکنه
2.تو یک خونه یا اتاق خلوت به دور از دغدغه ساعت ها تو تنهاییه خودش غرق در بازی میشه. (با هدفون)
3.تو بازیسنتر نمیاد تا مدت ها :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دوئیدن تو چنین بازی هایی اشتباست. باید سینه خیز بری پیکسل به پیکسلش رو ببوسی و سرمه ی چشم کنی. یکی از ابعاد منفی منتقد بودن اینه که در تجربه اول باید سریع بازی رو به اتمام برسونی که همه ابعادش دستت بیاد و متریال برای نوشتن رو داشته باشی. حال اون گیمری رو که شرایط زیر رو داره رو خریدارم:
1. بازی رو روز انتشار تهیه میکنه
2.تو یک خونه یا اتاق خلوت به دور از دغدغه ساعت ها تو تنهاییه خودش غرق در بازی میشه. (با هدفون)
3.تو بازیسنتر نمیاد تا مدت ها :D
به نکته ی جالبی اشاره کردی، یادمه تاپیک نسخه اول بازی تا قبل ریلیز آمار کاربرهای آنلاین مثل الان‌ بود ولی یه سری دلایل بود خیلی ها اون موقع نمیتونستن بازی ش کنن،
بازی که ریلیز شد یه هو تاپیک خلوت و خالی شد، اونایی که بازی رو داشتن دیگه تا یه مدت از ترس اسپویل نیامدن.من یه خورده بازی میکردم میامدم تو تاپیک اینطوری میشدم!
tenor.gif

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جالبه این عکسی که بچه ها از دیسک بازی اینجا انداختن تمام کانال های تلگرامی و اینستا و فروشندگان بازی گذاشتن نوشتن به زودی ....
یه سری از همه جا بیخبر هم گولشونو خوردن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر