PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نمایش بازی عالی بود و کلا به نسبت بازی های هم سبکش یه سر و گردن بالاتره ولی... :-"
انصافا من هنوز تو کف تریلر گیم پلی e3 دو سال پیشم، از اون موقع تا الان من منتظر بودم ناتی داگ رسما تریلر گیم پلی جدید نشون بدن و با اینکه الانم بازی عالیه ولی خوب یجورایی پسرفت حساب میشه نسبت به اون تریلر 2018 ...

pls dont kill me :-":-":-"

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
چقد لول دیزاین‌شون عالیه آخه !
امان از این اتمسفر... آدم موقع نگاه کردن تریلرش استرس می‌گیره انقد اتمسفر این بازی سنگینه. وای به حال زمانی که خودمون بازیش کنیم
یه قسمتی بود که الی با یکی از enemyها درگیر می‌شد و آخر قمه طرف رو از دستش گرفت فرو کرد تو شکم طرف... واقعا آدم از صحبت باز می‌موند انقد انیمیشن‌ها و نوع عکس‌العمل اون enemy اونم در جریان گیم‌پلی واقع‌گرایانه بودش

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
نمایش بازی عالی بود و کلا به نسبت بازی های هم سبکش یه سر و گردن بالاتره ولی... :-"
انصافا من هنوز تو کف تریلر گیم پلی e3 دو سال پیشم، از اون موقع تا الان من منتظر بودم ناتی داگ رسما تریلر گیم پلی جدید نشون بدن و با اینکه الانم بازی عالیه ولی خوب یجورایی پسرفت حساب میشه نسبت به اون تریلر 2018 ...

اون بخش توی خود بازی هست. اینجا یه نمه نشونش دادن خیلی کم. توی تریلر اخر هم نشونش دادن. نگران نباش همون هستش توی بازی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان

بابا ولمون کنید تورو قرعان.

هیچ چیز بازی با اون تریلر فرق نداره، جز اینکه اونجارو چند بار رفتن و بهترین و سینماتیک ترین چیزی که در امده رو گذاشتن تو تریلر. همین جا داج های الی رو نگاه میکردی تو اون میلی طولانی که با اون یارو داشت، عینن حرکات یکین. همونجوری خودشو مچ میکرد از زیر دست یارو در میرفت.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
من 1080/60fps دیدم بازم کیفیت استریم داغون داغون بود.

چیزی که جلب توجه میکرد یکی بهبود به شدت زیاد گیم پلی بازی هست که خیلی سرعتی شده و هم اینکه به نظر خیلی چالشی و سخت می اومد. و مورد دیگه انیمیشن های بازی هست که واقعا فوق العاده بود.

منتظرم کیفیت درست حسابی بیاد

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اون بخش توی خود بازی هست. اینجا یه نمه نشونش دادن خیلی کم. توی تریلر اخر هم نشونش دادن. نگران نباش همون هستش توی بازی
درسته به نظرم هنوز یکم زوده نظر داد و باد برای بازی کامل صبر کرد، ولی انتظارم از گیم پلی جدید state of play یکم بیشتر بود.
برای من اون تریلر 2 سال پیش هنوزم یه چیز باورنکردنی و کلا فضایی هست :-" هوش مصنوعی، نحوه واکنش نشون دادن دشمن ها به الی و حرکت هاش + مبارزه ها.
واقعا امیدوارم تو بازی نهایی هم همچین صحنه هایی رو ببینیم.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد

والا پسر...بنظرم همین هم به اندازه کافی Mind-blowing بود!
اون بنظرم زیادی اسکریپت شده بود یکم معلوم بود فقط برای نمایش دادنه مکانیک ها و سیستم ها هست و خود بازی قرار نیست دقیقا اینطوری باشه.
حقیقتش من راضیم:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
داج های الی شاهکار بودن، عینن از زیر چاقو یارو در میرفت. من الان فورکیش رو دارم میبینم، اون قسمت رودخونه از اون 2018 هم فضایی تره! برید فور کی ببینید، گرافیک که هیچی، کلا کامبتش یه یونیورس دیگه است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر