PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
دوستان فرضیه تجاوز رو تا اینجا قبول دارم که نیت می کنن! ولی اتفاق نمی افته و الی دخل همشونو توی گیم پلی و با ریج زدن شما میاره. الی دختری نیست که به راحتی وا بده، اونا ولی همچین فکری می کنن!!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
همه چی فوق العاده است فقط باکس آرتش جا داشت بهتر باشه :D

این باکس ارت دیگه تقصیر دولوپر نیس یه مریضیه تو ناشرای غربی که میگن شات تمام بدن از کاراکتر بذارید و یه موقه هنر بخرج ندید که خوب بفروشه
حالا باز خوبه این پورتریت گذاشتن
_____

اقا من تریلرو درست دیدم قضیه این بود گیمپلی قبلی دقیق تو ذهنم نبود وقتی اینو دیدم حس کردم داون شده؛ میدونسم بهم حمله میشه لعنتیا اخلاقتون ر درست کنید :))

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اره الی وسط بازی باید حواسمان به لگد زدن بچش باشه ! و بعدش بریم برای زایمان و بچه داری که بعدش ۳۰ سال صبر. کنیم که انتقام مادرش رو کامل کنه !

تمام اون اتفاقات زن ناشناس که میگن. Anna ست مربوط به مادر الیه و مربوط میشه به شروع شیوع بیماری ! تنها حدسی که میتونم بزنم میخواد ما رو با این گروه مذهبی آشنا کنه!

اسم مادرش رو دخترش میذاره. همون تریلری که دختر رو نشون میده تحلیلش اومده بود که این نمیتونه مال زمان گذشته باشه به علت محیطش به علاوه تو مصاحبه اولی که دراکمن با اون زن که تازه به تیم نویسنده ها اضافه شده مصاحبه میکردن گفت "وقتی رفتم خونه تو روز اول به شوهرم گفتم فکر کنم یکی رو حامله کردم" قطعا این یکی مامان الی نمیتونه باشه نکته سومم هموت ایستر اگی بود که تو U4 بود ولی در کل روزی که بازی عرضه بشه مطمئن باش به خاطر این کامنتت ولت نمیکنم :D

• Like
Reactions: benjohn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان فرضیه تجاوز رو تا اینجا قبول دارم که نیت می کنن! ولی اتفاق نمی افته و الی دخل همشونو توی گیم پلی و با ریج زدن شما میاره
کلا این گروه خشکه مذهبن و کارشون کشتن گناهکاراست، و احتمالا ایدئولوژیشونم اینکه که گناه باعث سقوط بشر شده ، بعید میدونم تجاوز ببینیم ،ولی احتمالش هست از اون صحنه های اعدام ببینیم ، صدای گلوله کمی نا امید کننده بود ، اگه میخواستن تو گیمرا خشم واقعی و عدالت خواهی به وجود بیارن باید مرگ دینا فجیع باشه!

• Like
Reactions: .Amirone

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اسم مادرش رو دخترش میذاره. همون تریلری که دختر رو نشون میده تحلیلش اومده بود که این نمیتونه مال زمان گذشته باشه به علت محیطش به علاوه تو مصاحبه اولی که دراکمن با اون زن که تازه به تیم نویسنده ها اضافه شده مصاحبه میکردن گفت "وقتی رفتم خونه تو روز اول به شوهرم گفتم فکر کنم یکی رو حامله کردم" قطعا این یکی مامان الی نمیتونه باشه نکته سومم هموت ایستر اگی بود که تو U4 بود ولی در کل روزی که بازی عرضه بشه مطمئن باش به خاطر این کامنتت ولت نمیکنم :D
اتفاقا من اصلا یادم نمی‌مونه که کسی بود فرضیات خنده دار میداد !

فقط یه سوال وسط گیم پلی الی قراره حالت تهوع هم داشته باشه؟؟؟:-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر