PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
و امروز اون روز مقدسه که به خودم باید بگم خاک بر سرم چرا کنسول رو فروختم :)) برای منی که بهترین بازی عمرم نسخه ۱ این بازی بود، تریلری که الان نشون دادن حکم کیلشات رو داشت.
ایشالا واسه ps5 ریمستر میشه دیگه؟ یا به فکر کنسول دزدی باشم تا اسفند -_-

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
هربار ما اومدیم بعد از یه اتفاق مهم شور و شوق خودمونو خالی کنیم سایت داون بود،این مشکلو همیشه داشته بازیسنتر و هیچوقتم فکری به حالش نشده.
............
تریلر بی نقص و فرای عالی بود.
به نظر بازی از اون حال و هوای خطی گذشته بیرون اومده و اجازه گشت و گذار بیشتری رو داریم،و قطعا جذابترین نکته ای که از تریلر برداشت کردم همین مورد دسترسی بیشتر به محیطهای بازی بود.

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
اقا این چیییییییییی بود.!!!!!!!!!!!!! من اهل تعریف الکی بخصوص انحصاری ها نیستم ولی این بازی رسما تو جنبه گرافیکی بازی های دیگه رو کنار میزنه. فقط خدا کنه داستان بازی به اندازه شماره یک بزرگ باشه و احساس میکنم تم انتقام داره. پس داستان الی و جول و آلوده نشدن و تغییر حالت ندادن الی چی میشه این وسط؟!!!!!!!! گرافیک چهره پردازی بیداد بود. افکت برف غوغا! اسب رو دیدید چی بود! احساس میکنم این قراره جای گیرز ۱ و ویچر ۳ رو بگیره تو تاپ ۱۰! و بشه بهترین بازی تاریخ!اینارو بیخیل الی چرا عضله ای شده بود؟ من ورزش کارم. الی کمرش شبیه ورزشکارا بود تو تریلر!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط این وسط قیافه جول درسته پیر تر شده و الان ۵۷ سالشه تو بازی ولی موهاش از نسخه اول کمتر سفید بود. احساس میکردم جول سابق نیست یه غریبست! محیط های داخل شهر با تم ترسناک رو من عاشقشم که دیدم داره. بازی تو سیاتل جریان داره پس آب و هوای برفی زیاد میبینیم! سیاتل طبیعت توپی داره همون طور که بازی نشدن میده! این وسط زامبیها (رفقامون) رو دوباره دیدم(عشقم میکشه بهشون زامبی بگم D : ) خیلی عالی طراحی شدن. من احساس میکنم اگه تنوع زامبیهارو بیشتر از نسخه اول بکنن واقعا گل کاشتن. و اینکه دوس دارم هوش مصنوعی خیلی بهتر شده باشه و شاهد آفتاب بالانس زدن های همراه جلو دشمن نباشیم و اونا هم انگار نه انگار! فقط دوس دارم ببینم تم آفتاب داره بازی یا فقط برف و شبه! اقا عالی بود عالی 4k دان کنید حال کنید تریلر رو که این کیفیت رو جایی ندیدم.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
به نظر بازی از اون حال و هوای خطی گذشته بیرون اومده و اجازه گشت و گذار بیشتری رو داریم،همین مورد برای من جذابترین نکته نمایش امشب بود‌
بنظر نه صد در صد این مورد کسایی که دموی بازی دیدن تایید کردن

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
یه چیزی که خیلی تو بازی دوس دارم اینه که اصلا سانسور نداره کلا تو هیچ جا و خیلی بی پرده همه چیو نشون میده... .
هم خشونت هم بخش های دیگه.
افکت بارون بازی بهترین چیزی بود که تا حالا دیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر