PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امیدوارم هرچی نشون میدن اون دوست دختر زشت الی توش نباشه. حکم کافور رو داره قیافش.
ببخشید ماکان جان طرف نرفته دماغش عمل کنه و میکاپ کنه در یک دنیای آخرزمانی که به مذاق شما خوش بیاد.:D:D:D
خداییش قیافه طرف خوبه یک چهره ساده دیگه چی میخواین نمیشه همه خوشگلا جمع بشن تو بازی.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
دوستان من tlou1 رو ps3 بازی کردم و متاسفانه نتونستم left behind رو تجربه کنم...به نظرتون اونقد تفاوت هست بین نسخه ps3 و ps4 که دوباره بازیو بخرم و رو ps4 با left behind تجربه کنم؟
اگر ps4 پرو و hdr tv 4k داری قطعا ارزش داره

• Like
Reactions: rasool66

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
خداییش قیافه طرف خوبه یک چهره ساده دیگه چی میخواین نمیشه همه خوشگلا جمع بشن تو بازی.

ایشالا که یدونه از همین نچرال بیوتیا گیر تو بیاد، یه داف لارا کرفت طور هم گیر من:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر