PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
یکی از لذت هایی که میبرم بعد از دیدن ویدئو به صورت لایو - دیدن ری اکشن افرادی مثل خودمه که شدیدا عاشق این بازی هستیم

تو این چند ساعتی که باقی مونده دیدن این 2 ویدئو پیشنهاد میشه . که قشنگ هایپ بره بالاتر و اشتیاق بچسبه سقف

تایم " 6:56 " توی تریلر گیم پلی رو دقت کنید ... چقد زیبا الی چکش رو میچرخونه تو دستش و با پشت چکش صورت طرف رو میترکونه

در دیدئو ببینید

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
درود
یکی از لذت هایی که میبرم بعد از دیدن ویدئو به صورت لایو - دیدن ری اکشن افرادی مثل خودمه که شدیدا عاشق این بازی هستیم

تو این چند ساعتی که باقی مونده دیدن این 2 ویدئو پیشنهاد میشه . که قشنگ هایپ بره بالاتر و اشتیاق بچسبه سقف

تایم " 6:56 " توی تریلر گیم پلی رو دقت کنید ... چقد زیبا الی چکش رو میچرخونه تو دستش و با پشت چکش صورت طرف رو میترکونه

در دیدئو ببینید
اگر امشب گیم پلی داشته باشیم دیگه معلوم میشه بخصوص در زمینه انمیشنهای وحشتناک عالی بازی ناتی داگ راست گفته یا دروغ چون دیگه به تاریخ عرضه بازی نزدیک هستیم و همینطور به بیلد نهایی بازی

• Like
Reactions: trainer

rasool66

کاربر سایت
Apr 3, 2019
40
نام
rasool
دوستان من tlou1 رو ps3 بازی کردم و متاسفانه نتونستم left behind رو تجربه کنم...به نظرتون اونقد تفاوت هست بین نسخه ps3 و ps4 که دوباره بازیو بخرم و رو ps4 با left behind تجربه کنم؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تا زمان نمایش برسه با اینا سر کنید من که همین کار میکنم :D
main theme

اگه تم اصلی واستون تکراری شده به سبک گیتارش گوش بدید

path هم گزینه خوبیه البته تم 2 هم هست:D

• Like
Reactions: trainer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگر امشب گیم پلی داشته باشیم دیگه معلوم میشه بخصوص در زمینه انمیشنهای وحشتناک عالی بازی ناتی داگ راست گفته یا دروغ چون دیگه به تاریخ عرضه بازی نزدیک هستیم و همینطور به بیلد نهایی بازی
117525

117527

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دوستان من tlou1 رو ps3 بازی کردم و متاسفانه نتونستم left behind رو تجربه کنم...به نظرتون اونقد تفاوت هست بین نسخه ps3 و ps4 که دوباره بازیو بخرم و رو ps4 با left behind تجربه کنم؟

runs at 1080p and also at 60 frames per second

کلا وقتی که این نسخه از The Last of Us رو بگیری، دیگه به فکر تاریخ عرضه قسمت دومش نمی افتی:D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
به غیر از بحث رزولوشن هیچ تفاوتی نیست
مگر اینکه خیلی علاقه داشته باشی حتما بازیو ۶۰ فریم بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر