PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دیدی که میگی ؟ ایول ولی بازی کن به جا دیدن ! من مود interrogation رو گفتم اگه شما تک و تنها بری بزنی هیچی نمیشه چون وقتی می بری که صندوق حریفو باز کنی و البته صندوقت باز نشه و تنها رفتن = خالی شدن دفاع و باز شدن صندوق (تازه قبلش باید کل تیم 5 تا اینتر بگیره اونم با تک روی خراب میشه بازی)
مگر اینکه تیم حریف 4 تا ابرنوب افلیج باشن که ندونن چی به چیه
اونی که تک و تنها میشه بازیو در بیاری مود supply raid و survival هست
حالا چرا عصب میزنی داش دی: اره درست میگی interrogation زیاد نزدم ولی 150 ساعت supply raid زدم چون سریع تر پلیر پیدا میکنه بازیم خوبه ولی واقعا بعضیا پیدا میشن فقط کارشون هد شاته یه تنه تیمی هستن واسه خودشون. پیر بازین

• Like
Reactions: The End Of Ps

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اینکه الی میتونه به خشنترین شکل ممکن دشمناشو بکشه چیز غیر عادی نیست . بهرحال الی تو یه محیط خشن و بیرحم دووم اورده و کسی که بتونه تو اون شرایط دووم بیاره ادم خیلی خطرناکی میشه به این هم ربط نداره که طرف 20 کیلو باشه یا 200 کیلو .
مثلا من خودم تو پادگان کلاه سبزا رنجر دیدم که اگه نگاش میکردی میگفتی اگه یه مشت بهش بزنم میترکه اما همین ادم تو یه دیقه 10 نفرو نفله میکنه . پس دوستان به هیکل نیست به سرعت و شهامته .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
شاکی شماره یک که خود شمایی داش. D: یادم باشه تو یه تاپیک در حال شکایت پیدات کنم ریپلای بدم
خیلی فرق هست از شاکی بودن و گیر دادن به بازی ها و مشکلاتش ، تغییراتش! تا اینکه یکی از ۱۰۰ تا پستش ۹۹ تاش شکایت از همه چیزه ! دیگه گیر دادن به توییت های مردم بخش کوچیکشه

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خیلی فرق هست از شاکی بودن و گیر دادن به بازی ها و مشکلاتش ، تغییراتش! تا اینکه یکی از ۱۰۰ تا پستش ۹۹ تاش شکایت از همه چیزه ! دیگه گیر دادن به توییت های مردم بخش کوچیکشه
برو به خودت برس باو.!!! گیر میخوای بدی بیا دایرکت گیر بده اینجا رو نقاشی نکن

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
قشنگ فشار بی خبری و تاثیرش روی روحیه جماعت اهل فن معلومه تو یکی دو صفحه اخیر! :D
الان بیشتر از یکسال میشه هیچ اطلاعات رسمی جدیدی از بازی منتشر نشده (جز قضیه تموم شدن ضبط صحنه های سینماتیک و این داستانا). خیلیا دیگه صبرشون به سر رسیده که خب تاحدودی قابل درکه بخاطر این مدت طولانی، ولی اگه اون طرف قضیه رو نگاه کنید خب طبیعتا با توجه به این شرای به سختی دارن کار میکنن کارمندای استودیو! تا حدی که حاضر شدن یکسال کامل ساکت بمونن و از مارکتینگ و بازاریابی کلا بزنن... همچین چیزی بین سال 2016 تا 2017 برای GoW اتفاق افتاد و نتیجه رو هم دیدیم چی شد بازی بدون تاخیر به دستمون رسید و مشکلات فنی چندانی هم نداشت اگه درست خاطرم باشه. خلاصه که نتیجه این انتظار کشیدن رو میگیریم بالاخره :D بگذریم.

اخیرا شایعه فوریه 2020 از طرف چندین منبع مختلف قوت گرفته، اینم بذارید روش :
این طرف قبلا اطلاعات ریز و درشت RE 2 رو لیک کرده، تو بقیه پستاش هم میگه تا آخر ماه June (یعنی یه هفته دیگه) تریلر جدید منتشر میشه. حالا فارغ از اعتبار طرف، این تاریخ خیلیم دور از ذهن نیست. فاصله بین دو قسمت State of Play حدودا 40-50 روز بوده و اگه سونی طبق این روال پیش بره همین روزا باید اعلامیه قسمت بعدی بیاد و بالاخره یکی از 3 انحصاری بزرگ رو اونجا نشون بدن!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
آقا من یه بار دیگه گیمپلی رو دیدم :Dاصلا خیلی فضایی میزنه! یعنی اگه همچین چیزی بصورت کامل اجرا بشه 2020 که هیچی تا پایان نسل بعدش هم بقیه باید برن بوق بزنن:D

اگه واقعا همه ی چیزی که توی این نمایش هست رو بشه بازی کرد ( مخصوصا انیمیشن ها ) من دیگه چیزی از دنیای گیم نمیخوام و بنظرم به آخرش رسیدیم ... منظورم اینه که اتفاقاتی که توی این نمایش میفته امکانش باشه که وقتی ما بازی میکنیم هم پیش بیاد برامون .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,580
عنکبوتی که تحت تاثیر عفونت قارچ مثل زامبی میخزه ، با توجه به مورچه ای هم که نیل سال پیش تحت تاثیر قارچ عکسشو گذاشت ، قارچها گویا قراره ترس رو با دوز بالا وارد خونمون بکنن ، فکرشو بکنید در مترو یا فاضلاب با مادر ایشون دیدار کنیم ! ، جالبی کار میدونید کجاست ؟ نیل داره الهاماتشو از اتفاقات واقعی زیست محیطی میگیره ، یه پا نشنال جئو گرافیکه !

پ ن : لایک خورش نمیزاره اسکرین شات بگیری :D کنتور میندازه .

m895275_.png

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
جالبی کار میدونید کجاست ؟ نیل داره الهاماتشو از اتفاقات واقعی زیست محیطی میگیره ، یه پا نشنال جئو گرافیکه !
با توجه به اینکه ایده ی اولیه ی بازی هم از یه قسمت از مستند Planet Earth الهام گرفته، بهترین کار اینه که همین مسیر رو ادامه بده. هم یه ریشه تو علم داره، هم به قول خودش Beautiful and Deadly میشه. :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GUѦRDiAN

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
عنکبوتی که تحت تاثیر عفونت قارچ مثل زامبی میخزه ، با توجه به مورچه ای هم که نیل سال پیش تحت تاثیر قارچ عکسشو گذاشت ، قارچها گویا قراره ترس رو با دوز بالا وارد خونمون بکنن ، فکرشو بکنید در مترو یا فاضلاب با مادر ایشون دیدار کنیم ! ، جالبی کار میدونید کجاست ؟ نیل داره الهاماتشو از اتفاقات واقعی زیست محیطی میگیره ، یه پا نشنال جئو گرافیکه !

پ ن : لایک خورش نمیزاره اسکرین شات بگیری :D کنتور میندازه .

m895275_.png
این حرفا چیه ،نیل داره به خاطر شهرت و موفقیت بازی هاش رو با چیز های مبتذل منتقد پسند پر می‌کنه ، موج سواری می‌کنه که اسم و رسمی به هم بزنه lol

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,580
اینم یک نوع قارچ دیگه که نیل ازش تو تیتراژ ابتدایی نسخه اول استفاده کرده ، نماد شیوع بیماری

کلا نیل علاقه خاصی به قارچها داره

View attachment 110529

پ ن : خودم کشفش کردم :D
اگه یادت باشه ، بین هزار تاعکس گمه وگرنه الان میزاشتم ، غذایی که نیل از فروشگاه خریده بود ، وقتی بازش میکنه میبینه دقیقا شبیه سر کلیکرهاس ! ، قارچ یا چیپس سوخاری بود نمیدونم ولی خیلی شبیه بود ، این چیزیم که کشف کردی روی تم داینامیک بازیم هست :D در نسخه اول این قارچها وارد اکوسیستم جانوری نشده بود هنوز ! ، ولی الان ... خدا الی رو حفظ کنه برامون :D

• Like
Reactions: THELASTOFUS_IRAN

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
طبق اون پست های تو تاپیک بخش اخبار از الان بگم منتظر نظراتی مشابه نظراتی که ملت تو تاپیک فیلم و سینما میدن باشید.
مثلا این بازی اگه متاش بالا شد و کلی جایزه برد فقط به خاطر مسائل همجنسگرایی هست که تو بازی قرار دادن و خواستن موج سواری کنن که شخصیت اول بازی یک دختره وگرنه این بازی نهایتا در حد بازی left alive بیشتر نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر